Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 19.05.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Махнете стюардесите от борда на самолетите!  
Автор Taнeв ()
Публикувано10.08.06 12:19



Прочетох темата на възмутена и напълно съм съгласен с нея - стюардесите оскъпяват билетите. Заради тях авиокомпаниите държат неоправдано високи цени.

Искаме евтини билети, а не вонливи стюардеси!



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Taнeв]  
Автор Ra4OKowa4a (ентусиаст)
Публикувано10.08.06 22:30



Здравей,
Познавам момиче което много искаше да стане стюардеса ...
Не можа!
Мисля че авиацията загуби,
Нека бъдем по съвестни хора, не може от една или няколко случки да съдим всички останали.
Мисля че и това е важно.
Сигурен съм че на ония свръх звуковия дето го спряха стюардесите не са понамирисвали.По скоро Авиокомпаниите трябва да полагат грижи за служителите и особено служителките си.Това са жени все пак нежни, крехки
Аз също имам подобни наблюдения но сега в тия времена на заплахи от терор
със сигурност поне някои авиокомпании ще постъпят по далновидно и ще приемат все пак че служителите им са и хора.
То и в предприятията да влезеш често е такъв хаос.Новобогаташът е така!
А приватизацията ги ражда в изобилие и още повече ще стават.Да някои от тях са си за бесилото. Живи и здрави да са!Аха!
Както и да е никой няма да бъде обесен ами си избирай полети на подходящи компании.
Аз скоро на самолет няма да се кача щото автобуса ми стига но да си кажа де.
Чао и да не ти пука.Просто избирай за по свястна авиокомпания!

Редактирано от Ra4OKowa4a на 10.08.06 22:55.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Taнeв]  
АвторXaджиeвa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 18:08



Аз също пътувах тези дни с Бългерия Ер - истински кошмар!
Закъснения, лошо обслужване, грозни, нелепи същества на борда - извинявам се, но едната от стюардесите беше с толкова мръсна коса, че ме хвана гнус. Другата пък беше с дефект в лицевите кости!
Не знам как ги подбират и дали въобще някой си прави труда да ги подбира, но стюардесите са отчайващи.
Освен това ноктите, ръцете и врата на едната бяха мръсни!
Добре, кажете ми какво е това?



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Xaджиeвa]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 19:49



Мисля, че освен Еърбега, в Родината ни има и други авиокомпании, в които работят стюардеси. Заяждането с кабинния състав точно на БГ Ер е тенденциозно и навежда на някои мисли.
Прави си някой труда да подбира стюардите и стюардесите, но за беда, няма време да проверява дали са им чисти ноктите, ръцете и вратовете, г-жо Х.
Важно е пътниците да са доволни, но е добре и да са възпитани!





Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: kaka]  
АвторДжoли (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 18:09



Стига с тоя соцманталитет, бе!Да си чувала нещо, че клиентът е цар, а?
Не пътниците са тези , които трябва да са възпитани ( такова нещо да се възпитават пътниците може да дойде на акъла само на летяща бгкелнерка) , а прислугата трябва да е възпитана.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Джoли]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:34



Разбира се, знам, че клиентът е цар. Но не мога да се съглася, че само и единствено персонала е длъжен да се държи възпитано. И това не е соцманталитет. Качете се в самолет на авиокомпания от някоя държава, дето не е минала през соцстроя, опитайте се да се държите по нашенски - "кой бе, как тъй, на мене ли ще ми казват", да видите дали ще ви се размине подобно поведение. А за летящите бг келнерки даже няма какво да кажа. Убедена съм, че целта на постинга Ви е именно да употребите думи като тази и "прислуга" също, за да си погладите егото и комплексите, понеже Вие не сте летяща сервитьорка и прислужница. А вероятно като малка сте искали да бъдете "стюардесса как принцесса". Освен това, на борда на самолетите има и мъже стюарди. Как пък с тях някой не се хвана да се заяжда? Или пък да сподели впечатления от работата и поведението на F/А на някоя чуждестранна авиокомпания, с която е пътувал. А то само злобни и негативни, предимно женски, постинги.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Taнeв]  
АвторPAX (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 20:18



" Оскъпяват билетите".
Още така махнете:
- пилотите. Че защо двама?
- летищата. И те колко пари прибират!!!
- Евроконтрол. И за тях такси.
- авиокомпаниите. Що администрация имат...
- самолетите. Скъпо е да се поддържа самолет.
- и т.н.





Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: PAX]  
Автор3333 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 00:16



mnogo se izvinqvam no za6to se ka4ihte na samoleta a ne na vlak ili avtobus i nqkoi na sila li vi natika v samoleta????stuardesata e slojena tam da pomaga na patnicite a ne da vi zadovolqva kaprizite na obonqnieto-kupete i parfium togava....



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: 3333]  
Автор ZZ.top (непознат)
Публикувано04.09.06 10:57



Направих си труда да прочета всички постинги от двете теми обсъждани тук. Какво ми направи впечатление:
За наше ( на всички българи ) съжаление все още има такива българи като госпожа Хаджиева, г-н Танев и т.н., които си мислят че светът се върти около тях. Хора, които създават лошия имидж на страната ни по света. Хора, за които е удоволствие да се скарат с някого и ако не го направят, все едно денят им не е минал.
За тези хора препоръчвам психоаналитик- има ги вече и в България.
А на кака-та : не се ядосвай - такива хора ще има и занапред ( за съжаление ). Радвам се когато видя хора като теб - хора, които запазват самообладание дори и във спор с "такива клиенти".





Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: kaka]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 10:02



Горката ти - с това ограничено мислене какво друго освен да си келнерка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.