Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 11.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Kocтa]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 03:02



Коста, ама направо чудесна логика вадиш... Хубаво сега, аз нямам нищо общо със стюардесите, и да си призная, не бих могла да работя нещо такова, но като пътувам, а това се случва доста често, никой нито ме знае, нито ме познава, и не святам, че съм чак толкова специална, но никага досега не съм имала проблем с любезността на екипажа! Може би просто подходът на някой като теб не е особено коректен. Аз лично не бих търпяла някакъв досаден нахалник, дето няма никакво уважение и се държи нагло и нахално! Колкото и да съм любезна попринцип....



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: ceлeнa]  
АвторKocтa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 18:49



И без да съм претенциозен и макар да съм любезен и учтив човек по принцип не мога да не кажа, че българските стюардеси са мърли.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Kocтa]  
Авторrpoзницa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 19:51



Тц-тц. Какво кавалерско поведение... Нито съм, нито някога съм работила като стю. Момичетата си вършат работата, въпреки персони като нападащите ги в гореизложените постинги.
Препоръчвам да ползвате някой полет на прехвалените западноевропейски А/К, да видите какви стю-та се случват понякога. Така ще оцените българските такива.
Иначе, всеизвестно е, че на азиатските авиопревозвачи няма кой да излезе насреща като обслужване, чар, вежливост, езикови познания, красота и т.н. Но говорим за друга планета...



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: rpoзницa]  
Автор ZZ.top (непознат)
Публикувано29.01.07 14:24



Защо ли му се връзвате на приказките на бай ви Коста? Та това може да са приказки само на някой комплексар или педе*аст или на човек, който никога не е летял със самолет с български стюардеси. Никой МЪЖ, не би нарекъл една жена мърла(поне аз така мисля), колкото и неприятна да му е тя.
Няма също да се учудя ако под това име се крие и някоя жена от познатите ни вече постинги.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: ZZ.top]  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 20:12



След като българските стюардеси са мърли как да бъдат наречени по друг начин?Лично съм виждала българска стюаредса с дупка на полата през която и се виждат гащите - това как да го нарека - изисканост и стил ли?



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Гaля]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 20:19



Ами представи си следната ситуация: отиваш на работа и малко преди да влезеш в офиса (да речем) и ти се закача чорапогащникът някъде и се получава една огромнаааааа бримка, а ти закъсняваш... Може и да отидеш да изтичаш да си купиш нов, но дори и тогава все някой ще те види и ще си каже "хм, мърла"... А сега си представи: стюардеса отива на работа и някъде се закача и се получава дупка на полата. Само дето разликата е, че НЕ може да изтича нова пола да си купи. Защото малко ме съмнява която и да било жена, която знае, че хора ще я гледат, да си обуе пола с дупа, още по-малко ако и гащите се виждат...



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Гaля]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 00:00



Със сигурност въпросната стюардеса не е отишла така на работа. Едва ли има жена, която би отишла на работа умишлено с дупка на полата. Най-вероятно полата се е скъсала по някакъв начин на самолета и ако не знаете там няма шевна машина. Сигурна съм, че въпросното момиче се е чувствало доста некомфортно, но не е имала избор. Всяка една стюардеса има резервни чорапогащници в чантата, но поли не. Едва ли и вие Галя си носите резервен кат дрехи, отивайки на работа в случай, че евентуално нещо се случи с панталона ви.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Lili]  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 10:24



А колежките и не са ли видели, че полата и е скъсана?
Българските стюардеси са повлекани - лично съм виждала и друга картинка - как стюардеса от България Ер в униформа лапа семки и плюе люспите като циганка-просякиня. Моето обяснения за всичко това е - първо - персоналът е много зле подбран, и второ - зле обучен.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: ceлeнa]  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 10:28



За тази цел има специални малки несесерчета с няколко вида конци, игличка и ножица. А носенето на резервни чирапи е задължително. Въпрос на старателност, култура и възпитание.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Гaля]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 23:03



Първо в тази тема не говорим за стюардесите на България ер, а като цяло за професията, която незнайно защо е трън в очите на много хора и второ вие явно се качвате на самолета, за да търсите недостатъците на стюардесите, а не за да се превозите до някой град. Явно сте доста наблюдателна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.