Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 11.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите! [re: Дaниeлa Ceизoвa]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 15:36



Г-жо Сеизова, вече няколко ваши мнения прочетох и се уверих колко не сте наясно с авиацията като цяло. Не сте и длъжна, но като не разбирате по-добре си мълчете, защото сте смешна. Изказването Ви, че само в БГ летят по толкова много stw на борда, а в чужбина са по-малко направо ме разби. Паднах под масата от смях. За ваша информация има изисквания, които са международни и са еднакви за всеки тип самолет, ако ме разбирате какво искам да ви кажа. Ще ви обясня по-елементарно: на 30 пътника+- се пада по една стюардеса. Щом сте летяла с България ер, значи сте се возила на Boeing-737. Стюардесите са били 4 предполагам, защото самолета е около 150 местен. Ако самолета е по-малък следователно и стюардесите ще са по-малко на брой и в цял цвят на този тип Boeing летят 4 стюардеси, даже в Turkish airlines на същия тип са 5 стюардеси. Горките пътници колко ли им се оскъпява билета тези 5 stw на борда





Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите! [re: Гeнoвa]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 15:16



Генова и всички останали, които сте на мнение, че стюардесите трябва да се свалят от самолетите, мойте извинения, но явно сте твърде ограничени, за да смятате така и да не разбирате, че без стюардеси няма как да се изпълни полет от гражданската авиация. Направо сте смешни! Гарантирам ви, че ако още някой, свързан по някакъв начин с авиацията е прочел безсмислените ви мнения, е изпаднал в живо удивление и е загубил ума и дума поне за няколко минути. А относно отвратителните обиди по адрес на тези момичета просто нямам думи!!! Как може да сте изпълнени с такава злоба, не знам?! И най-интересното е, че тази злоба и тези обиди идват главно от жени. Интересно защо





Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите! [re: Lili]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 20:14



Защото или завиждат, или ревнуват, какво друго...



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Lili]  
АвторЮpи (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 12:43



Моето обяснение за толкова много лоши отзиви за българските стюардеси е в простичкият факт, че тези моми и невести не са никак на ниво.
С фактите, както е казано, не се спори.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Lili]  
АвторЮpи (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 12:47



Лили, според мен г-жа Сеизова е права.
Отдавна вече пътуването със самолет не е нещо извънредно, а все повече става масово.
Нека да не забравяме, че в началото стюарди е имало и по влаковете, но с налагане на железопътния транспорт и превръщането му в масов тази професия става ненужна.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Юpи]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 19:06



при полседното ми пътуване с България Ер лично аз останах много доволна. И не мога да кажа това, което ти за "невестите и момите." естествено и че има черни овци.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Юpи]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано23.01.07 05:17



ами и в момента уважаваните жп компании и автобусните дори си имат стюарди

а между другото , в Делта бяха 1 стюард и една стюардеса.
стюарда изглеждаше бая як и спортен, може би е и нещо като охрана. ама стюардесата беше поне 100 кила :) сериозно имаше проблеми с минаването по коридорите. но пък любезна... и сигурно също може да усмири голяма част от мъжете :)

Редактирано от Milenn на 23.01.07 05:22.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите! [re: Юpи]  
Авторrpoзницa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 06:06



Кое никак не им е на ниво? Владеенето на чужд език, адекватното поведение при стресови ситуации, обноските, външността, не четат мислите на пътниците и не им се кланят при всяко минаване покрай тях?... Какво точно трябва да се направи , за да се угоди на българина? Не съм имала недоразумения с кабинния състав по време на пътуванията си, предполагам, защото съм наясно, че самолета е, за да пристигна бързо и удобно до дадено място. Какво да искам, извън служебните неща, които се спазват в салона по време на полет? Но пък съм виждала пътници, особено на чужди разноски, дето са невъзможни. С малко собствени пари в джоба, в сравнение със служебни такива, но с претенции и его до небето. Тия са най-дразнещите, а момичетата доста стоически им понасят комплексираното поведение и коментари. Това също са факти, с които трудно се спори.
Към "селена" - съпругът ми работи за БГ Еър, отговарям ти в този постинг, за да не ровя из старите. Поздрави!



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: rpoзницa]  
АвторKocтa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 20:26



Не си имала недоразумения със стервидеси, защото ти си стервидеса и си част от т.нар.кЕбИнения състав.





Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: rpoзницa]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 02:57



Моят съпруг работи в друга бг авиокомпания, но сигурно се досещаш от онзи предния постинг, който бях писала. Поздрави и на теб!
Всеки случай съм много съгласна с теб! Понякога дори всичко да си е наред все някой ще се окаже с претенции... И няма никаква угодия! Направо не се виждат колко са смешни понякога отстрани...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.