Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 11.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: ZZ.top]  
Авторkiro kirev (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 18:52



na takiva elementi kato hadjieva,tanev i sie denqt im e kriv ot sutrinta,zlobni i zavislivi hora koito nemogat da se primirqt 4e nqkoi hora sa uspeli po edin ili drug na4in,4e sa krasivi/stuardesite/ 4e mogat ne6to pove4e ot tqh i zatova trqbva da badat opluti tezi hora.takav "klient" kato tqh spokoino moga da go pratq da varvi na "mainata si" ako trqbva i bih go naso4il za tam



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: kaka]  
Авторkiro kirev (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 18:56



kaka ne se vrazvai na tezi zavistlivi hora-toka ili ina4e balgerskite ekipaji sa edni ot nai-dobrite i tova ne sam go kazal az a hora koito sa rabotili s balgari



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: kiro kirev]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 09:39



клиентът е цар, драги Пенчо. Да си чувал това?
Стюардесите са пълни боклуци, които само оскъпяват билетите. Функцията им на борда е нулева.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Paдo]  
Авторcтюapдecko (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 11:07



Бай хуй твоята функция е нулева!!! Това да разнасят банички и кафенце им е най-малката работа на стюардите. Като не си наясно не дрънкай глупости - първо се поинтересувай малко и тогава си давай мнението. По някога външния вид не е от най-голямо значение. Замислял ли си се и другите като теб, че на 10-12км височина, ако стане нещо на борда трябва да има хора със самообладание, които да са достатъчно квалифицирани и компетентни за да реагират. Стюарда трябва да може да даде първа мед. помощ на нуждаещ се, трябва да изучи самолета малко. Нещата не опират само до отваряне и затварянен на вратата - в случай на аварийно кацане, да не говорим приводняване, си има процедури които се следват, трябва да се организират и изведат пътниците за мин време. Недай си боже пожар на борда - трябва да са и пожарникари. Има и още, но какъв е извода - това си е "мъжка" работа, доста отговорна и натоварена, за която трябват "здрави гащи". За какво им е на авиокомпанията някое барби дето ще му става лошо и 5 пъти ще си сменя цвета докато самолета излита или при турболенция. А ако стане нещо, вместо да си върши работата само да пищи и да всява паника. Ще кажеш еееее те да не падат всеки ден по 5 самолета че да се спасяват хора. Не, ама ако баща ти примерно пътува и му стане лошо и трябва да му се окаже мед. помощ, ама няма кой да му я окаже щото напарфюмираната кокона я било гнус да му направи изкуствено дишане уста в уста и той вземе че умре. Или аварийно кацане, появява се пожар и бащати с още 20 човека вътре умират щото стюардесата незнае как да ги организира да ги изведе или хуква напред да се спасява. Ти как ще се почувстваш а? Ще съдиш компанията, защото не е наела достатъчно квалифициран персонал и съответно компанията ще има големи загуби. Такива случаи са рядкост, но компаниите предпочитат да се застраховат. Затова на който не му стиска, да си стои на земята и да сервира там, да си взема бакшиша и да се радва. Да клиента винаги е прав, но това е по принцип. Винаги има и клиенти които незнаят какво точно искат и техните цели са други. Такива особи са силно казано клиенти. Не твърдя че всички стюарди са изрядни, сигурно има и изключения, но не бива заради тях да се плюе по цялата гилдия. Колкото до забежките на работното място - да не си кривим душите - имаги навсякъде. Това си е до човека. Просто някои хора гледат много филми или им е по-богата фантазията, щото да забършеш някое гадже на плажа или в дискотеката е много банално. Друго си е в самолет я стюардесата, я пилота.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: cтюapдecko]  
АвторДaниeлa Ceизoвa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 09:33



Пази боже, ако стане нещо да разчитаме на тези неоринтирани, невъзпитани същества. Обзалагам се, че при аварийно кацане те ще премажат пътниците само за да изскочат първи от самолета. Това са същества без никакво възпитание. Тотални идиотки. Точно като едновремешните келнерки по времето на соца - едно към едно.
Освен това разбирам, че само на борда на бг самолетите летят толкова много стюардеси, а навсякъде другаде броя им е много по-малко. Познайте кой плаща за тази увеличена бройка мърли - ние, пътниците с увеличените цени на билетите.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: ceлeнa]  
АвторДaниeлa Ceизoвa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 09:37



Съжалявам, но пътувам изключително често и всеки път като ми се наложи да пътувам с българска компания и изтръпвам. Само като видя жалкия непочистен салон на самолета и зле гримираните, зле възпитани същества и ми се свива сърцето. И това е лицето на България.



Тема А вие подадохте ли оплакване?нови [re: Taнeв]  
АвторPAX (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 21:55



Ако имате претенции към обслужването, логичната мярка е да подадете оплакване. Някой направил ли го е?
Ако не - ами да, споделихте във форума, но дир.бг няма отношение към аир.бг и оплакванията ви до никъде няма да стигнат. Едно добре написано писмо върши много по-добра работа от безадресното мърморене.
Аз пък искам да се оплача от пътниците. Мъкнат всякакви обемисти неща, макар да им е ясно, че място за такъв багаж няма. И който се качи пръв - някак си се оправя, ама последните имат проблеми.



Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите!нови [re: Джoли]  
Авторcaли (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 02:13



Представете си сега един самолет без стюардеси.Качваш се и сядаш.Летиш,летиш и по едно време самолета се накланя,губи баланс и пада.А сега ми кажи къде е ролята на стюардесите тук?Нямат роля ли?Разбира се,че имат.:Стюардесите са тези,които отговарят за баланса на самолета-разпределят товара-по-леките пътници сядат на определени места,по-тежките на други.Стюардесата те преценява-ако си лек те слага еди-къде си;ако си по-тежък-сядаш еди къде си.Освен, че отговарят за храната на борда:)



Тема Е то гя маани!!!нови [re: caли]  
АвторPAX (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 22:12



Това възклицание ноже да се преведе като бахмааму! Отвинти ми капачката, сали!
Попътувал съм доста, ама такива размествания съм не виждал!
Имам предложение към авиокомпаниите - в "танца на стюардесите"
/ инструктажа за безопасност при излитане / да бъдат включени и основни действия на пътниците при дисбаланс на самолета - всички се строяват на пътеката, с единия крак от лявата страна, с другия от дясната. По команда на старшата си пренасят центъра на тежестта в едната или другата посока - така помагат на капитана да овладее баланса.





Тема Re: Махнете стюардесите от борда на самолетите! [re: Taнeв]  
АвторГeнoвa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 00:18



Гласувам с две ръце "за".
Мамка им, да ме извините, че псувам, но тези дни ми дойде твърде много от безотговорните служители на авиокомпания Бългерия Ер.
Аз също не разбирам каква е функцията на тези т.нар. стюардеси - не може ли пилотите да ходят на публични домове, вместо пътниците да търпят долнопробните им курви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.