Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 09.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СУ-34  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано06.08.06 23:38



Попаднах на

статия за най-новия руски и реших да споделя , както и да поискам скромно коментари

It's hard to think of you as the end result of millions of years of evolution.

Редактирано от Masklin на 06.08.06 23:39.



Тема Re: СУ-34нови [re: Masklin]  
АвторC.П.E (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 23:47



Много мило от твоя страна, че споделяш

Не очаквай обаче много коментари. Всички се разбягаха в спецфорумите, където обаче започва една нескончаема препирня кой е по-най....
Мнението ми за машината - когато започне да се говори за нещо много универсално, което покрива ред изисквания е малко съмнително и бие на безпаричие. Нали знаеш - 3 в едно, кухненски робот с 50 операции за 10 лева и т.н. Дано да не съм прав
Мнението ми за статията - журналистическото образование не трябва да се брои за висше, то е по-скоро диагноза в психиатрията. Че ще замени Су-24 добре, ама как ще замени Ту-22МЗ не виждам. И терминатор го кръстили...



Тема Re: СУ-34нови [re: Masklin]  
Автор Aнoнимчo (неизвестен)
Публикувано08.08.06 10:40



Дори и въпросното '3 в 1' да е толкова добро, колкото го хвалят журналистите, "целый авиаполк - это 24 современных самолета" "к 2010 году" би звучало добре за авиация на страна с нашите размери, обаче за необятната руска шир .... смятай за какво безпаричие става въпрос.

* Въпросите не са страшни. Такива понякога са отговорите. *


Тема Re: СУ-34нови [re: Masklin]  
Автор Aнoнимчo (неизвестен)
Публикувано11.08.06 12:43



А ето какво прави

(37 мисля че се водеше и е с упр. вектор на тягата, за да може да прави подобни маймунджилъци)

* Въпросите не са страшни. Такива понякога са отговорите. *

Редактирано от Aнoнимчo на 11.08.06 12:52.



Тема Хехенови [re: Aнoнимчo]  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано11.08.06 12:58



В един момент се отпускаш и започваш да мислиш, че този самолет е направен за шоу, а не за война



It's hard to think of you as the end result of millions of years of evolution.

Тема Знаеш ли какво се чудя?нови [re: Aнoнимчo]  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано11.08.06 13:08



А за какво им е да строят повече? Руснаците напоследък не воюват, не мисля и че скоро ще тръгнат да го правят ... един полк може би е достатъчен, за да се поддържа нивото на промишлеността, а и пилотите да не загубят усещане за съвременен боен самолет.

Наистина, безпаричието е в основата, но ако не използваш авиацията си в частност и армията въобще, не е ли безмислено пилеене на ресурси да я поддържаш във върхова форма?

Някои казват, че бездействащата огромна и могъща Съветската армия е една от основните причини за икономическия колапс на СССР. Ами, поучили са се хората ...

It's hard to think of you as the end result of millions of years of evolution.


Тема Re: СУ-34нови [re: Aнoнимчo]  
Автор Red_Baron (непознат)
Публикувано11.08.06 15:05



Су 30МК, почти съм сигурен, че кадрите са снимани на някой МАКС.



Тема Re: СУ-34нови [re: Masklin]  
Автор Octagon ()
Публикувано14.08.06 17:38



Добър тактически до оперативно-тактически бомбардировач от класа на Су-24. За замяна на Ту-22М обаче явно "не тянет". По същество той си е развитие на Су-27 и първоначално го водят Су-27ИБ.

Ограниченото производство е разумно - модернизираните Су-24 са си съвсем добри, много нови самолети не са нужни. Трябва обаче да се тренира промишлеността и да се изпитват нови технологии и решения. И трябва една машина официално да се приеме на въоръжение и да подхвръква тук-там, та да се рекламира успешно навън.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.