Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 16.04.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Еволюционни разработки върху Совалка Системанови  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано23.08.05 23:24



Интересна НАСА стоянка от Джонсон Космически Център. Показва носител разработки чрез еволюция на Совалка Система.





Тема Аууу, кат те хване ФБР-тонови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано24.08.05 03:50



Секретна информация си постнал, простосмъртните нямаме достъп до там.

Ето една друга статия, дето ми попадна по темата, може да не е толкова подробна, но поне не е секретна:



БТВ Бас държа, че който я е писал я бачка в "Morton Thiokol", я има сериозна инвестиция там.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both

Тема Освен ако моят обществен кръг е плътно "азбучен"..нови [re: Greenleaf]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано24.08.05 16:27



Стоянка адресът подсказва широк обществен достъп. Няма нищо подлежащо на ограничено разпространение.

Не знам някой около мен да е имал проблеми с достъп до стоянката. А не вярвам моят обществен кръг да е плътно "азбучен", както върви приказката - която ти сигурно разбираш.

Обаче като повдигна въпроса, пък и така развя заглавието на коментара - непременно ще проверя. Както върви друга американска приказка, няма лоша реклама освен ако не сгрешат името - и ти си изписал "ФБР" много правилно, демек реклама си им направил. Ако аз съм допринесъл за това - значи и аз съм сътрудничил, рекламно, де.

Пак да кажа: стоянката от НАСА е общодостъпна - поне на думи. Тия с ограничения достъп не оставят съмнения, хич! Статията, тази която ти си извадил с друг междумрежие адрес, започва със споменаване на "Президент Буш", точно за обществена употреба.

Интересен свят, да?



Тема Ето какво излиза:нови [re: Cв. Ckpoмни]  
АвторFULCRUM (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 19:55



като искаме достъп от България:


ACCESS DENIED

You have not been authorized to access the data contained on this website. If you believe you require access to this information you must submit a Computer User Registration Form (CURF) request.

Follow the instructions below. If at anytime you need assistance completing the CURF contact the USA Help Desks (TX) 281-282-4100, (FL) 321-867-4367, (Others) 1-888-423-8960.

Note: You will be asked general and specific information questions. You will also be required to provide proof of Information Technology Security Awareness Training. Training is provided online by United Space Alliance (USA) through a link on the CURF web page.


Instructions

When you are prompted by the CURF for an application name select SSPWEB (or the specific application if you know its name), when prompted for "What type of access do you need?" select "user", you must also provide your network address information (IP address). State in the justification field the name or a description of your requirement, i.e. All SSPWEB, PDC, PILS, structures etc.

Option 1 (USA Subcontractors)

Submit a CURF from the following link: https://www.usa-extra.com/anon/curf/
Note: Be sure you know the name of the USA manager you support or your request will be rejected and/or disapproved.



Option 2 (NASA, NASA Subcontractors (except USA), Universities, International Partners and others)

Submit a CURF from the following link: https://www.usa-extra.com/anon/curf/
Note: Be sure to select "no" when asked if you are a USA employee or USA subcontractor. When prompted to select a USA manager, be sure to select a manager who is cognizant of your access requirement.If you are not known to any USA Manager select Shawn R. Pifer. Selecting Mr. Pifer may create delays due to additional verifications that are needed.

United Space Alliance CURF website

If you need additional help with completing the CURF
contact the USA Help Desk at (TX)281-282-4100, (FL)321-867-4357, (Others) 1-888-423-8960



Тема Моите извинения!нови [re: FULCRUM]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано24.08.05 20:05



Извинявам се, че - както изглежда от вашия край - съм ви подвел!

Ако и Зеленият Лист от САЩ е бил отритнат по същия начин... Без думи!



Тема Re: Моите извинения! [re: Cв. Ckpoмни]  
АвторSwebus (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 00:56



И от USA не може да се влезе. Появява се същото съобщение, което FULCRUM e пейстнал.



Тема Напълно отритнатнови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано25.08.05 01:42



Ами просто вече са решили, че не е нужно да има много любопитковци. Да си учат там ентелегентния дизайн, и как се флипват бургери, а да оставят совалката на можещите ...

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема А може и да е оплескване.нови [re: Greenleaf]  
Автор Cв. Ckpoмни (старо куче)
Публикувано25.08.05 15:53



Материал писан за експерти е сух и точен.

Материал писан за любители, за подклаждане на обществен интерес към космическата програма, има цветни картинки, кратки филмчета симулиращи излитания, кацания, полети, с подробни обяснения, в които науката и технологията са разредени до понятното ниво на обикновен любознател тип гимназиален кръжочник.

Въпросният материал беше точно за любители. Много сладурански! Да покаже на момченцата какви маркучи ще им израстнат и как ще ги клатят в космически измерения. Сега, това може би е била прицелената човешка група, и материалът да е бил писан и скроен точно. Обаче някой номенклатурник някъде да е решил да резне достъпа до стоянката, в нещо като рефлексивна реакция така добре разпространена в стадата от Индивидус Бумажникус мижитуркус, пъкащи по света и у нас.

Пак се извинявам че подведох читателите тук! За пръв път ми се случва такова нещо.

А това за интелигентната замисъл много ми харесва! Днес дебат по тема еволюция. Сиреч, аз немам докази ама вервам. И каквото вервам требе да е наравно с каквото науката доказва. (Бе те републиканците да не би да са отдавна-загубени отрочета на македонизмо?) Обаче аз гледам в бъдещето! Когато ще имаме дебат дали 2+2=4, защото с Господ бидейки всемогъща, Тя може някой път да направи 2+2 различно от 4, и ние просто трябва да отворим човешката наука към тази много върла вероятност! Която аз ще искам да се пръква, с правилния наклон, в изчисленията на моя доход и в изчисленията на моите дългове. Така де!



Тема FBI... . for YOU.нови [re: Greenleaf]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано16.01.21 09:01



I bye very interesting book about Gestapo, SS und Reichssichereheitshauptamt auf dem "Prinz-Albrecht-Gelande". Извинявам се за английския, мразя///да сменям клавиятурата и ме мързи.
За книгата ще кажа като човек антифашист, че в заглавието фигурира думата Терор.
Книгата няма цена.
Най-вече защото///е с личен надпис, който гласи:
Заведох Марко Георгиев
моя сълагерник от конлагера
Дахау на територията на
гестапо и всички ръководни
ведомства на СС. Посетихме
в бившата столова на Гестапо
постоянната изложба "Топография
на терора


Берлин
10.05.1992год Емил Б. Бонев

Специално за нерегистрирания Чернобил в темата.
Каквото си направиш сам това е.
Преписах ред по ред посвещението.
Книгата е издадена в ГДР през 1987 година.


Макар че изхарчих последните си пари и следващите ще ги имам другия месец след рождения си ден тази покупка беше венецът на колекцията ми от стари книги.
Вчера купих три такива и едно мъничко списание от годината на раждане на майка ми, 1929 година, да ми е жива и здрава, като най-старото издание е с датировка 1873 година - Лондон, а руският тълковен речник на чуждите думи е оригинал от 1880 година, и те плюс пръстенът от стомана с кръста като този на ордена, с който е бил награден Василий Затурский увенчаха деня ми и разходката.


А излязох с намерение да си купя един елек и обърнах всички левове в долари.
За да не си профуквам парите. И се върнах вечерта с някакви стотинки в джоба и с три долара за късмет, една банкнота от 2 долара и една банкнота от един долар, като с последните пари, които смених за да си купя цигари, като ги преброих реших да си купя още един долар.


Абе моята е сложна. Но Остап Бендер ми диша прахта.



Понеже се върнах с книги, елек и пръстен, които ме направиха Крез.

Леб и сол
Као какао

Вчерашната разходка.
Апропо, пих шоколад, вместо кафе. Черен шоколад от автомат на Мария Луиза. Разкош.
После ме черпи приятелката и вместо кафе си поръчах пак шоколад.
Сдобих се с приятели и затвърдих приятелства от години, понеже пазарувам книги и дрехи и бижута там от периода на безизходица и безработица заради оазисите.
Чудно нещо е животът, имам безброй случайни познанства, които прерастват в приятелства.
А покрай въдворяването в оазиси изгубих онези, които смятах за дългогодишни верни приятели.
А по темата. Трябва повече да се говори и да се пише за Третия Райх.
Например като разгърнах книгата Topographe des Terrors, Verlag Villmuth Arenhovel, Kerausgegeben von Reinhard Rurup,
Lectorat&
Alfons Arenhovel, Michael Bolle, Jutta Kindel, page 150photo Deportation niederlandischer Juden,
1942. погледът ми*****!!! се заби в черно-бяла снимка на разстрел на македонци в Панчево.
Page 154
4.6. NS-Herrschaft in Europa – andere Landen
Photo\165 ErschieBung jugoslawischer Geiseln in Pancevo bei
Belgrad, 1942.
Text 64
Vermerk uber eine Besprechung unter dem
Vorsitz Heydrich im Reichskriminalpolizei-
Amt am 3. Dezember 1941 , den Einsatz aus-
Landischer Arbeiter im Deutschen Reich be-
Treffend.

Подпис:

Подпис:








Post scriptum
Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"Treffend.



Не ми пречете, ако обичате.
Лузъри.
Отрязахте подписа...
Идиоти.


подпис:

Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"
____________________

"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur
Homosexuelle

Подпис:








Подпис:






[url] http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1951585261&page=&view=&sb=&part=[url]







Тема FBI 4 YOU.нови [re: Greenleaf]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано16.01.21 09:02



I bye very interesting book about Gestapo, SS und Reichssichereheitshauptamt auf dem "Prinz-Albrecht-Gelande". Извинявам се за английския, мразя///да сменям клавиятурата и ме мързи.
За книгата ще кажа като човек антифашист, че в заглавието фигурира думата Терор.
Книгата няма цена.
Най-вече защото///е с личен надпис, който гласи:
Заведох Марко Георгиев
моя сълагерник от конлагера
Дахау на територията на
гестапо и всички ръководни
ведомства на СС. Посетихме
в бившата столова на Гестапо
постоянната изложба "Топография
на терора


Берлин
10.05.1992год Емил Б. Бонев

Специално за нерегистрирания Чернобил в темата.
Каквото си направиш сам това е.
Преписах ред по ред посвещението.
Книгата е издадена в ГДР през 1987 година.


Макар че изхарчих последните си пари и следващите ще ги имам другия месец след рождения си ден тази покупка беше венецът на колекцията ми от стари книги.
Вчера купих три такива и едно мъничко списание от годината на раждане на майка ми, 1929 година, да ми е жива и здрава, като най-старото издание е с датировка 1873 година - Лондон, а руският тълковен речник на чуждите думи е оригинал от 1880 година, и те плюс пръстенът от стомана с кръста като този на ордена, с който е бил награден Василий Затурский увенчаха деня ми и разходката.


А излязох с намерение да си купя един елек и обърнах всички левове в долари.
За да не си профуквам парите. И се върнах вечерта с някакви стотинки в джоба и с три долара за късмет, една банкнота от 2 долара и една банкнота от един долар, като с последните пари, които смених за да си купя цигари, като ги преброих реших да си купя още един долар.


Абе моята е сложна. Но Остап Бендер ми диша прахта.



Понеже се върнах с книги, елек и пръстен, които ме направиха Крез.

Леб и сол
Као какао

Вчерашната разходка.
Апропо, пих шоколад, вместо кафе. Черен шоколад от автомат на Мария Луиза. Разкош.
После ме черпи приятелката и вместо кафе си поръчах пак шоколад.
Сдобих се с приятели и затвърдих приятелства от години, понеже пазарувам книги и дрехи и бижута там от периода на безизходица и безработица заради оазисите.
Чудно нещо е животът, имам безброй случайни познанства, които прерастват в приятелства.
А покрай въдворяването в оазиси изгубих онези, които смятах за дългогодишни верни приятели.
А по темата. Трябва повече да се говори и да се пише за Третия Райх.
Например като разгърнах книгата Topographe des Terrors, Verlag Villmuth Arenhovel, Kerausgegeben von Reinhard Rurup,
Lectorat&
Alfons Arenhovel, Michael Bolle, Jutta Kindel, page 150photo Deportation niederlandischer Juden,
1942. погледът ми*****!!! се заби в черно-бяла снимка на разстрел на македонци в Панчево.
Page 154
4.6. NS-Herrschaft in Europa – andere Landen
Photo\165 ErschieBung jugoslawischer Geiseln in Pancevo bei
Belgrad, 1942.
Text 64
Vermerk uber eine Besprechung unter dem
Vorsitz Heydrich im Reichskriminalpolizei-
Amt am 3. Dezember 1941 , den Einsatz aus-
Landischer Arbeiter im Deutschen Reich be-
Treffend.

Подпис:

Подпис:








Post scriptum
Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"Treffend.



Не ми пречете, ако обичате.
Лузъри.
Отрязахте подписа...
Идиоти.


подпис:

Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"
____________________

"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur
Homosexuelle

Подпис:








Подпис:






[url] http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1951585261&page=&view=&sb=&part=[url]








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.