Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 11.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Защо трябва да има стюардеси на борда  
АвторBъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 19:07



на гражданските самолети?
Писна ми да плащам скъпо и прескъпо за да може някакви вмирисани курви да си тресат дебелите задници и да ми хвърлят закуските?



Тема Re: Защо трябва да има стюардеси на борданови [re: Bъзмyтeнa]  
АвторFULCRUM (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 20:51



Много е просто! Иначе ще трябва ти да си тресеш твоя всеки път като огладнееш!



Тема Re: Защо трябва да има стюардеси на борданови [re: Bъзмyтeнa]  
АвторAнoнимчo (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 16:09



Нещо не разбрах - възмутена си, че:
1.плащаш "скъпо и прескъпо";
2.миришат;
3.са курви;
4.имат дебели задници;
5.си тресат въпросните;
6.ти хвърлят закуските; ????????
Или комбинация от изброените?



Тема Re: Защо трябва да има стюардеси на борданови [re: Aнoнимчo]  
Авторpepsii (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 19:38



всъщност основната функция на стюардесите е да осигурят безопасността на пътниците при евентуална авария/принудително кацане и т.н.



Тема Не само при принудително кацаненови [re: pepsii]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано17.06.05 21:53



Да проверят коланите, дали ръчните багажи са поставени правилно, да се оправят с непослушни пътници, и тнт

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: Защо трябва да има стюардеси на борданови [re: Bъзмyтeнa]  
Авторslice (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 10:30



защото, ако ги нямаше момичетата в самолета щеше да насъпи хаос... защото еби го, ама не съм виждал полет в който някой идеот да не си сложи багажа до авариините изходи или на пътеката....



Тема Лошото е, че ги няма и на военнитенови [re: Bъзмyтeнa]  
АвторПилoт нa Baляk (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 13:15



Щатско летище. Автобус между терминалите. Пълно с дебели и изнервени граждани. Изведнъж - не мога да повярвам на очите си! Качва се цял екипаж, европейски. Каква радост, какво блаженство за изморените ми очи. Бъдете живи и здрави момичета и момчета, не разбрах от коя страна сте, но бяхте за мен въплъщение на красотата и естетиката. Приятни, усмихнати млади момичета, пръскащи невероятна жизнена енергия около себе си! Спокойни, уравновесени, уверени пилоти! Красота.
Такива бурни емоции само след месец престой зад локвата ....



Тема Re: Защо трябва да има стюардеси на борданови [re: Bъзмyтeнa]  
АвторCтюapдeca (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 12:08



Ако си мислиш, че единствената работа на стюардесите на полет е да ти хвърлят закуската, както се изразяваш, нищо, ама нищо не ти е ясно....Понятия, като аварийно спасителни средства, безопасност, психология на масите, първа медицинска помощ и прочие явно не си чувала...Все ми е чудно, при една аварийна ситуация /не ти го пожелавам/ как ще търчиш в кабината да говориш лично с командира, може би!? Или вероятно втория пилот ще хукне да се оправя с невъзпитани пътници, решили да вдигнат самолета на главата си...?А може би бордния инженер /ако има такъв/ ще окаже първа помощ на диабетичка, изпаднала в хипергликемия???И вероятно той ще и бие инсулина, ако не е в съзнание???А да освен това някой все пак трабва да поднесе храна на бедните пътници, да удовлетвори на капризите на повечето, да обяснява защо са забавили излитането /и да отнесе недоволството по този повод, въпреки че вината изобщо не е на екипажа в повечето случаи/, да махне багажите стоварени пред аварийните изходи, въпреки инструкциите....да продължавам ли? Интересно ми е как ще се оправиш с някой арабин, който е решил да ти пуши на главата, въпреки че полета е за непушачи....А да - ще викнеш командира и той тутакси ще скочи да ти уреди въпроса...



Тема Re: Защо трябва да има стюардеси на борданови [re: Bъзмyтeнa]  
Авторбим_бaм (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 10:51



Драга,аz съ6то 4есто пътувам.Нямам ни6то об6то със авиацията,освен,4е моят съпруг е пилот,той е zападноевропеец.Луд е на тема самолети,zатова и аz волуъ_неволу нау4их доста не6та.
Стуардесите не са сервитьорки,както и по_горе ти обясниха,да не се повтарям.Досега,освен стуардесите на Луфтаханzа,които наистина са противни4ки понякога,не видях ло6о обслужване.
Не,4е съм българка,пътувала съм с раzни фирми,но най_меките приzемявания ги правят българските пилоти,стуардесите съ6то са супер.Понеже не ми вярваха тук,4е на6ите пилоти правят иzклу4ително меки кацания,въпреки раzдрънканите самолети,направих им видеоzапис на иzлитане_кацане,при едно пътуване,zа да видят с о4ите си.Явно у4ителите им и те са доста добри.
Поzдравления на вси4ки бг пилоти!
Da сте ни живи и zдрави и все така да управлявате!Голяма гордост сте ни.

Инцидента в Бугас описан в новините днес,докаzва и колко добри са и бърzо реагират хората от zемята(на лети6тето).Голямо браво и на вас,ако 4етете тук!



Тема Re: Защо трябва да има стюардеси на борданови [re: бим_бaм]  
АвторCтюapдeca (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 12:59



Казаното от бим_бам за българските пилоти подкрепям с две ръце!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.