Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 17.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо българия не си осигуринови  
Авторлицeнc (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 17:30



Защо България не си осигури лиценс на производство на миг-21 , на базата на който може да си направи модернизирана българска версия.Параметрите на миг 21 неотсъпват на тия на гриппен , например. Какво има лошо в това българия да има свой самолет ?



Тема Re: Защо българия не си осигуринови [re: лицeнc]  
Авторлицeнз (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 18:00



Ами поради липса на грамотност, драги!




Тема Re: Защо българия не си осигуринови [re: лицeнз]  
Авторлицeнция (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 18:38



Виждам и твоята грамотност , смешнико, но не там грамотноста а тъпотията е проблема. На българите даже не им хрумва да си прават самолети. Те трябват да са зависими във всичко.



Тема Re: Защо българия не си осигуринови [re: лицeнция]  
Авторлицeнз (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 18:46



Браво, браво! Как успя да я видиш (грамотността ми)? Аз толкова години се мъча да я видя. а ти - от раз ...



Тема Re: Защо българия не си осигуринови [re: лицeнз]  
Авторlicence (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 04:07



О.К. Граматико ! Имаш ли нещо да ми кажеш по темата , защо немаме производство на български самолет , например лиценциозния миг-21 ?
Ако немаш какво да кажеш , аз не съм тука да говоря за граматиката !



Тема Аз пък бих се зарадвал [re: лицeнc]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 04:22



Ако България си вземе лиценз за производство на AERMACCHI MB.339



Тема Re: Защо българия не си осигуринови [re: licence]  
Авторлицeнз (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 21:15



Ами аз си изразих мнението с едни изречение, смисълът на което няма нищо общо нито с правописа, нито с граматиката. Грамотността, която ни липсва може да се разглежда в няколко категории:
1. Стратегическа
2. Политическа
3. Административна
4. Техническа/технологична
5. Бизнес
6. и каквато друга се сетиш

И какво означава България (държавата) да си осигури лиценз? Може би някое предприятие би следвало да прояви интерес и желание? А има ли производствени възможности? И кой има интерес? И има ли наличен административен капацитет? А? И ако има - защо си трае?
Така виждам нещата, това е мнение на средноинтелигентен българин - неспециалист в областта на самолетостроенето.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.