Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 01.05.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Тема Онуфрий, или гадно ли е да ти сбъркат никанови  
Автор bsb_2 ()
Публикувано18.12.03 12:44



Вчера чета една колонка в новия брой на "Криле", посветена на една година от създаването на форума. И стигам до следното изречение:
"...нашите потребители написаха близо 30000 мнения по дискутираните въпроси (всеизвестният анонимен потребител с прякор Унуфрий - над 3000)."
Курсивът и получерното са техни.
Всеки, който малко обръща внимание кой какво пише, знае, че е Онуфрий - или ако предпочитате, onufrii
А иначе ми се струва тъжно-иронично, че пиша това мнение тук, вместо на форума на krile.net

Боян
--
What are you afraid of?


Тема Re: Онуфрий, или гадно ли е да ти сбъркат никанови [re: bsb_2]  
Авторslice[bgspotters.net] (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 16:37



работата май идва от там, че във форума му прозинасяме ника с У а не с О



Тема Re: Онуфрий, или гадно ли е да ти сбъркат никанови [re: bsb_2]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 17:58



Виновния ще почерпи всички, дето са се почуствали засегнати, и ще считаме случая за приключен



Тема Re: Онуфрий, или гадно ли е да ти сбъркат никанови [re: Moss]  
АвторHan Solo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 21:01



Хайде сега големия проблем, нали е ясно за кого става дума, а за другото може да бъдем и над тези неща, нали? Че чак и цяла тема да пускаш, виж да се пише за фактологичните грешки /ако ги има/ да... Или за простотиите които някои журналисти лаици ръсят това ще го оценя даже бих си правил колекция



Тема Разстрелнови [re: bsb_2]  
Автор Fox Mulder (специален агент)
Публикувано19.12.03 00:43



За съжаление /или за щастие/ отговорният елемент за "гафа" с ника на onufrii е твърде високопоставен за да бъде разстреян.

Ама това са бели кахъри на фона на някой други глупости в брой 12 на любимото ни списание. Айде, като оправят Форума /до седмица се надяваме да стане/ ще коментираме по-подробно.

Не питай какво страната ти може да направи за теб, а питай какво ти можеш да направиш за нея.


Тема Re: Разстрелнови [re: Fox Mulder]  
АвторHan Solo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 13:18



Какви чак такива гафове? аз го прегледах отгоре и не видях нищо чак толкова фрапиращо



Тема Абе... [re: Han Solo]  
Автор Fox Mulder (специален агент)
Публикувано19.12.03 13:26



Отбелязването на 100 годишнината на авиацията е ужасно. Статията по случая е просто потресаващо лоша. Абе срам и позор. Ама като упрявят форума ще говоря повече

Не питай какво страната ти може да направи за теб, а питай какво ти можеш да направиш за нея.


Тема Re: Разстрелнови [re: Fox Mulder]  
АвторKилъp (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 00:00



Е, и какво като е високопоставен? От тях трябва да се почне.



Тема Re: Онуфрий, или гадно ли е да ти сбъркат никанови [re: bsb_2]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано21.12.03 02:53



bsb_2, трогнат съм от вниманието към скромната ми личност, но не мисля че тук има място за притеснение, или някаква грешка. Ника ми наистина е с О, но Унуфрии е нещо като индивидуализирано обръщение от Сашо, така че н бих го приел в никакъв случай като невнимание.

veni, vermini, vomini


Тема Re: Онуфрий, или гадно ли е да ти сбъркат никанови [re: Moss]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано21.12.03 02:56



Задължително ли е да се почерпим !

veni, vermini, vomini



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.