Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 28.09.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Турнир - Forgotten Battlesнови  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано17.04.03 00:30



Идеята ми е да се събереме в някое софийско клубче и да се постреляме час два. Какво ще кажете?




Камуфлажа може да свалите



Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: Spitfire XlV]  
Автор su27 (Камикадзе)
Публикувано18.04.03 21:15



ах гад изпревари ме и аз правех скин за емила
а иначе ,ако организираш всичко ще се намерят съгласни за турнир..

Kogato Gospod vudvoriaval red na zemiata,aviaciata bila vuv vuzduha:)


Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: su27]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано18.04.03 23:03



аз от преди година исках да го боядисам стояновския ама чак преди седмица седнах та свърших работата. поне си започнал може да го направиш по добре от моя. ако искаш Щуката, няма да я пипам ...




ще го организирам но за кога ще се навият хората?
мисля в РС mania да отидеме щото там може да се инсталират joysticks. какво ще кажеш края на тази седмица дето идва, четвъртък, петък?

Редактирано от Spitfire XlV на 18.04.03 23:09.



Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: Spitfire XlV]  
Автор su27 (Камикадзе)
Публикувано19.04.03 17:32



...абе надявам се да приемаш критика.....скина ти още не сам го изтеглил ама като гледам му трябва малко weathering,има малки неточности + триъгълника за горивото е друг цвят...

Kogato Gospod vudvoriaval red na zemiata,aviaciata bila vuv vuzduha:)

Редактирано от su27 на 19.04.03 17:46.



Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: su27]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано19.04.03 19:17



мерси за критиката
все съм се чудил ква е тая жълта джуфка скина дето съм го качил е по различен от този на снимката, попреместил съм герба и кръста за храброст и се вижда обшивка върху отличителните знаци. остават ми обгорените участъци около оръдията и местата където е лъснал алуминия (в основата на лявото крило където стъпва летеца за да се качи, около отворите за зареждане на гориво муниции и тн.) има по кабината неща които трябва да се пипнат. според тебе убедителна ли е обшивката, нали не е много приглушена от боята?

като споменаваш weathering да нямаш пре вид feathering, когато размазваш контурите на селектирано участък с n пиксела?



Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: su27]  
Авторlceman (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 19:19



Младежи а за други симулатори какво ще кажете? Аз лично се заигравам с Flanker2.51, Janes F/A-18 и Falcon 4 с най-новия pack SP-3 ...интересни са ми и старите де ама по се кефя ха модерната авиация



Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: Spitfire XlV]  
Автор su27 (Камикадзе)
Публикувано19.04.03 19:48



....weathering-a e tva koeto spomena lasnala lamarina,obgorena boia na auspusite na motora, ochukano vitlo+kok-a mu,ruzhda,obgoriala boia okolo oradieto i tn.sega shte go izteglia i shte ti kazha ako imam drugi zabelezhki.....

P.S. abe nick name ti na krile.net "slice" li e?

Kogato Gospod vudvoriaval red na zemiata,aviaciata bila vuv vuzduha:)


Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: su27]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано20.04.03 00:14



нова му е още боята, нека пофърча малко ще видиме тогава къде ще се олющи допреди малко преправях "светкавицата" - сега не се виждат пиксели между прехода на зеленото и жълтото. абе ще го пипна оттук оттам и след време ще е идеален. ти можеш ли да ми дадеш линк или да ми пратиш твоя? нали не се страхуваш че ще плагиадствам... обещавам че няма. А иначе аз познавам един Slice, 99% съм сигурен че говориме за един и същи човек. знам че си копува броевете на криле сигурно пише и на форума. Обикновено лети на FS2000 или 98, не е в наща категория



Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: lceman]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано20.04.03 00:19



ще изчакам да излезе Lock On. До тогава единствения реактивен самолет на който ще летя е Me262. Просто далечния въздушен бой ми е адски непонятен и ще отиде много време докато науча да се крия от ракетите



Тема Re: Турнир - Forgotten Battlesнови [re: Spitfire XlV]  
Авторlceman (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 10:04



Доколкото усещам разликата между Flanker и Lock-on ще бъде в качеството графиката и това че ще има западни самолети на които да се лети, освен това ще вкарат освен Крим и кавказкия регион, а ние с Румунците дори не сме удостоени с внимание , за сметка на това има Израелски??? ВВС А и мене ме кефи месершмита само че имаше една игра на Jane's където се летеше и на него




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.