Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 02.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не е истина  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 20:13



тоя Цветан Цаков какво е написал в Криле. Става въпрос за памфлета му за някакъв злополучен брой по повод първия българин в космоса. Целия брой е бил написан предварително, и само са чакали да видят кой ще излети за да пуснат версия с единия или другия космонавт. Това е повече от поръчково писане - това е лизане на гъзове. Вярно е че това е било 79-та, изданието военно, той военен, държавата комунистическа - т.е. едва ли би могло да е другояче, ама поне си трай бе!!! мене би ме било срам да напиша че са се държали с мене като с гъз и аз съм се оправдавал като девица. Да не говорим че си е измислял за скачването - той журналист ли е, или Айзък Азимов???
А не последно място, да не говорим за начина му на писане - този човек явно не е в състояние да изложи една теза ясно и кратко, да даде факти и да се ограничи откъм квалификации по адрес на други хора. Броя не е пред мене, но въпросния там генерал-полковник, шеф на политическия отдел на БНА сигулно е бил голяма дрисня, но вероятно не е между живите, за да каже като каква такава дрисня се е държал цаков и той затова и си пише. накрая хлътнал по пантофки и халат в кръчма. ми да си беше остнал там бе, не да се титулуваш журналист. Отвратително.



Тема Re: Не е истинанови [re: Gunter Raal]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 20:53



Простотията Гюнтере евсемогъщата



Тема jesus christнови [re: Moss]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 21:29



a koi maloumen redaktor pusna tova???



Тема Re: jesus christнови [re: Gunter Raal]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 21:41



Там си пише. Обаче редактора и той какво да направи - от това каквото му предлагат, от това избира какво да публикува. Пък и така по-пълно проличава духа на времето в което България стана " шестата космическа държава"



Тема ми поненови [re: Moss]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 22:47



му го беше върнал да го дооправи и да го напише като за хора. то едни недомлъвки, а пък ако не дай си боже не знаеш за какво иде реч, няма и да разбереш. то и редактора сигурно не сваля фуражката на пирона, ама чак пък толко овчеглавие.
btw, Крум Джоргов ща ради? миналия брой се беше изказал в леко възторжен стил той кърка ли, или по-скоро да?



Тема Re: Не е истинанови [re: Gunter Raal]  
Авторstav (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 23:48



Не знам за каква статия става въпрос, но аз лично тогава четох едно списание, не съм много сигурен, но май беше Огонек (тогава го имаше на български) където няколко страници бяха залепени, но като ги разделих имаше дълга статия възхваляваща успешния полет и с подробно описание на прегръдките между екипажа на Мир и госта от България



Тема Re: ми поненови [re: Gunter Raal]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано14.04.03 09:34



Крум Джоргов пускат ли го да пише? Трябва да се издаде съдебна заповед да не припарва до лист и клавиатура.

veni, vermini, vomini


Тема И тук случая енови [re: stav]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 11:16



подобен, и после искали да изземат броя от будките, и дори да издирват читатели, за да залепят въпросните страници. тъпи джанки но днес сме 2003 г. може ли да пускат подобни вкаменелости?



Тема бешенови [re: onufriii]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 11:19



се изказал по впроси за леката авиация, в пристъп на делириум тременс



Тема Re: ми поненови [re: onufriii]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано15.04.03 13:21



krum djorgov e ot morsko uchilishe vyv varna :)

i bykel ne razbira nito ot aviaciq - i koeto po losho - nito ot korabi :)

_____________________________
Inertia makes the world go round



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.