Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 05.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ja da vi vidime sega  
Авторneo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 13:39



ako ste na mestoto na iraqskite generali, koito otgovarjat za protivivazdushnata otbrana kakva taktika bihte vazprieli sreshtu vazdushnite napadenija na "Coaliciata"?
da kazheme che celta vi e da svalite vazmozhno poveche samoleti i helikopteri......



Тема Re: ja da vi vidime segaнови [re: neo]  
АвторSC (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 13:50



Като продължение на въпроса искам да попитам: защо Ирак не изпозва (дори ограничено) своята авиация. Нима тя няма никакви шансове да противодейства?



Тема Re: ja da vi vidime segaнови [re: SC]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 14:05



Единствения и шанс е да стане жертва на огъня на иракското ПВО. Няма никаква реална възможност да участват смислено в бойните действия.



Тема Ти поставяш някаква задача.нови [re: neo]  
Автор бopдeн ()
Публикувано24.03.03 19:11



Ако кажеш и с какви сили и средства разполагам - може и да се помъча да мисля. Така - не.

Там, където започват ВВС свършват уставите. Започват НПП и НИАС


Тема Re: Ти поставяш някаква задача.нови [re: бopдeн]  
АвторFULCRUM (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 20:24



На тебе ти се полага само една ескадрила МиГ-23 МЛД с ракети по твой избор естествено



Тема Re: Ти поставяш някаква задача.нови [re: FULCRUM]  
Автор бopдeн ()
Публикувано24.03.03 20:36



Без обслужващи и осигуряващи поделения немога.

Пепел ми на устата - мразя тиловаците... и в по-малка степен свръзките

Там, където започват ВВС свършват уставите. Започват НПП и НИАС


Тема Re: Ти поставяш някаква задача.нови [re: бopдeн]  
АвторToHu (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 23:24



Абе стига бе, ясно е че понесът ли повече загуби, ако не се оттеглят то поне ще спрат атаката, та ако трябва на таран да я карат, сега самоселт срещу самолет .. сигурно рютарана няма да е много успешен, но самолет срещу хеликоптер .. май ще успеят .... знам ли ..... а петрол има, ще се купят нови самолети ..... а пилоти .. абе кой мисли за пилотите бе ... чудно ми е, обличат по 20 кг. симтекс и отиват се гърмят в автобуси и магазин, а къде са сега, тероризъм е майка му, ще ги отказюжат така за 2-3 седмици ..... някой май не иска да се съпротивлява мнго, за всеки случай ....



Тема Re: ja da vi vidime segaнови [re: SC]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано26.03.03 09:01



Никакви. Отгоре постоянно висят съюзнически прехващачи, самолети за РЕБ и ДРЛО, да не говорим, че и самите изтребители на Ирак са на много по-ниско ехнологично ниво. Шансовете им са граничещи с 0.

veni, vermini, vomini


Тема Re: Ти поставяш някаква задача.нови [re: FULCRUM]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано26.03.03 09:03



Че то малко ли е!

veni, vermini, vomini


Тема Re: Ти поставяш някаква задача.нови [re: ToHu]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано26.03.03 09:05



Ти си много краен тип командващ !

veni, vermini, vomini



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.