Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 03.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Видяхте ли, Св. Скромни май...нови  
Автор3arpижeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 19:40



Видяхте ли сега какво стана, Св. Скромни го няма никакъв от 03.03.2003 насам :(
Май ония джентълмени с черните очила, за които споменаваше,...а?
Изкрещявам: Не бийте човекааааа!
Майтапа си е майтап, но наистина ми липсва тоя човек да разкаже толкова интересни работи за совалките...



Тема Re: Видяхте ли, Св. Скромни май...нови [re: 3arpижeн]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 23:00



Затваряй си устата, че и на тебе ще ти се случи същото.



Тема Re: Видяхте ли, Св. Скромни май...нови [re: Moss]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано06.03.03 08:58



Ограничаваш свободното слово, а? Кой си ти и кво си направил с Moss
!

veni, vermini, vomini


Тема Re: Уважаеми Дами и Господа!нови [re: onufriii]  
Автор Cвeтeц (грешник)
Публикувано06.03.03 09:35



Имам само един въпрос,
къде къде изчезна Оnufriii ???????????????????????????????????

]

[got mi e



Тема Re: Уважаеми Дами и Господа!нови [re: Cвeтeц]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 11:33



Toй, ако продължава така, пак ще изчезне



Тема Бритни Спиърс ме отвлече!нови [re: 3arpижeн]  
Автор Cв. Ckpoмни (пристрастен)
Публикувано06.03.03 20:47



Първо сме заети служебно.
Второ сме толкова заети, че даже ни плащат за извънредното време.
Трето още газя през разни тексасщини. (Брей, тия хора едно нещо не могат да направят нормално, от първи път! Едно! Мебели доставят - счупят нещо. Поръчат го наново. Погрешно. После го поръчат пак. За нова доставка... Това се случи 3 пъти, за всяка мебелна доставка! Очила поръчах - и двата чифта имаха проблеми, и ги върнаха обратно за "до-завършване". Данъчни сметки за къщата ни - баш от бирничеството, дето ни облагат имота, и му водят границите - пращат сметката до грешен адрес... различен от този на самия имот... Уж адресите трябва да са еднакви. Бе такава некомпетентност, такова безхаберие! Уж сме в САЩ! Това отделно на грешките до края на Декември, дето ги турнах в разказ. Както върви приказката по Калифорния, операцийте на совалката бяха преместени в Тексас - и ето една гръмна! Американският народен израз, "тъп като тексасец"... Те народите, като си извайват народните предразсъдъци, обикновено го правят с причина.)
Четвърто няма въпроси. Аз, такова, сам да си пиша и сам да си отговарям? Не съм бил чак пък толкова дълго в Тексас! Ай стига бе!

А джентълмените с тъмните очила... То в нашия град има 2 адреса като нашия - все за чужди къщи; нашият адрес го няма. Това е то тексаският гений, ширнал се в пощенското номериране на адреси! Може някой друг да ми обира пешкира, а? Ако ми дойдат, веднага им се плача как Садам лично е виновен за всичко!

А, забравих. И пето - Бритнито Спиърс ме отвлече. Но аз я сиктердосах! Не искам да съм полов предмет, казах й, а да бъда харесван за моя благ характер, ей така й го казах! Уважение искам, значи. Точно както плаката за "полова чуствителност", в Боинг - мацка и някакъв (още не съм имал време да го погледна; ще го, щом стигна някой ден на мацката до лицето). В пилотска кабина. Хормонално близо, така да се каже. Обаче всеки стои изцяло зает с някаква интелектуалщина - и тотална липса на половите тръпки. И под плаката пише: "Уважение". Да. Много силен плакат! Та Бритнито решила да ме прави на полова играчка! Ай! Аз значка на Боинг нося, батей, плакати за уважение гледам! На влизане и излизане от кенефа. Кви са тия превземки и мекогъзщини! Мир-но! Ети-ка! Морал-ност!



Тема Re: Уважаеми Дами и Господа!нови [re: Cвeтeц]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано07.03.03 08:47



Ми тука съм си. Само дето временното ми отсъствие беше продиктувано от патриотичните ми обязаности да си размахвам мъжката гордост пред родната армия.

veni, vermini, vomini


Тема Re: Уважаеми Дами и Господа!нови [re: Moss]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано07.03.03 08:49



Тоя път по кви обвинения. Вече адвокат искам !

veni, vermini, vomini


Тема Бръкни Спръстинови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано07.03.03 08:55



Моите съболезнования - сигурно е било доста травмиращо преживяване ! Все пак тука сме се събрали стари хора, да не залитаме по недорасло-пубертетски псевдодевственици-ужмечти. Дай да те отвлече кака Джоли, или Сандра Бълок. Мааалиии!!! Боли ме тогава за плакати !

veni, vermini, vomini


Тема Re: Бритни Спиърс ме отвлече!нови [re: Cв. Ckpoмни]  
Автор Cвeтeц (грешник)
Публикувано07.03.03 09:59



Слава богу, че си жив и здрав.
Сега тя Бритни може и да си има "черни очила" служебно де.
А ако сериозно, като наблюдавам отстрани как се развиват събитията в УС малко ми прималява в стомаха и ме обзема трудно за формулиране вътрешно напражение.
Ние, които познаваме общественният живот в Б-я от 60-70 години и системата сме, както ти казваш, върло чувствителни за сходни ситуации и усещаме промените преди другите да разберът какво става.

Отстрани изглежда, че амитата, са далеч по податливи на медийна обработка и за нула време са готови да се наредят под знамената.
Съвременните немци ряпа да ядът!


Какво става с легендарното право на УС-гажданина на свобоно мислене, собсвенното мнение и т.н.?
Имам чувство, че постепено най правилно става собственното мнение което напълно съвпада с официалното правителственно мнение, подържано от медиите.
И в УС изглежда тези дето са по равни между равните са и по прави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.