Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 02.07.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Новите самолети нямат историческа стойност (още)нови [re: harrier]  
Автор Radeberger (ме4тател)
Публикувано12.02.03 23:34



В Германия един образ си беше купил Starfighter за 7000 EURO. Ако се договориш с Министерството на отбраната може да намериш някой евтин МИГ-23. И двете страни ще имат изгода от сделката :))))))



Тема Re: Доколкото съм запознатнови [re: stav]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано12.02.03 23:38



Май за историка говоря....
Този е пълна скръб! Веднъж водих един швейцарец и оня като взе да го лъже на немски.....то бяха едни заплахи да не снима онези счупените Ми-4 зад музея, то не беше чудо......той човека за МиГ-17 беше дошъл, ама нашия не та не....луда работа...



Тема Re: Новите самолети нямат историческа стойност (още)нови [re: Radeberger]  
Автор harrier (GR.7)
Публикувано13.02.03 09:59



Дам... аз точно за нашите ВВС питам. Да не говорим че МиГ-23 конкретно ме интересува... Знае ли някой колко струва?

All we are is dust in the wind!


Тема Re: Доколкото съм запознатнови [re: stav]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 11:31



Aз за тоя който говоря го знам по име, чин и длъжност. Но реших да му спестя името.



Тема Re: Новите самолети нямат историческа стойност (още)нови [re: Radeberger]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано13.02.03 13:45



Поддръжката каквато би трябвало да бъде, или каквато е в момента? Защото някои експонати в Крумово са в доста лошо състояние. Да не говорим за самолети-памитници, които са пръснати по села и паланки, и служат за курник на баба Мара Гунчовата !

veni, vermini, vomini


Тема Re: Новите самолети нямат историческа стойност (още)нови [re: harrier]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано13.02.03 13:52



Кажи колко даваш и какво искаш. За срочни доставки имам специални оферти, а за количество правя отстъпки !

veni, vermini, vomini


Тема Re: Доколкото съм запознатнови [re: Airfan]  
Автор octagon ()
Публикувано13.02.03 14:02



Става дума за уредника на музея. Чудо безподобно, наистина. И аз имах сходно преживяване като водих един чужденец. От него пък искаше да прави европейска федерация на авиомузеите. Нямам думи... Учеше задочно право в Благоевград, преди бил нещо по ценната наука марксизъм-ленинизъм.
Иначе си има гид - една жена, по в час с нещата и дори говореща английски.

The Sky Is Not The Limit


Тема Re: Новите самолети нямат историческа стойност (още)нови [re: harrier]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано13.02.03 14:04



Струва 25 години !

veni, vermini, vomini


Тема Re: Доколкото съм запознатнови [re: Moss]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано13.02.03 14:19



Той да спомена случайно, че има баронска титла, и че се изтегля сам за косата от реката ?

veni, vermini, vomini


Тема Re: Доколкото съм запознатнови [re: Airfan]  
Автор onufriii (отнесен)
Публикувано13.02.03 14:34



Не мое то тъй вразите шпиони да зяпат секретнио техника !

veni, vermini, vomini



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.