Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 28.09.24 
Технически науки
   >> Авиация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо унищожихме СС23???нови  
АвторCC23 (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 02:49



Жалко че нарязахме СС23 Ислямските свини се насираха вечер като знаеха какво имаме!



Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: CC23]  
Авторner (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 02:49



Njakoi gazomiinik ot parlamenta



Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: CC23]  
АвторWR (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 03:25



Mislja che towa beshe edno ot nai-dobrite orzjija koito pritejawashe Balgarija



Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: WR]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 02:18



Tajno mi stava kato 4eta, 4e tova ni e bilo nai-dobroto orajie. Moje i da si prav.
Na men tova nai-dobro orajie mi izglejda kato 4e4enka sas doma6no zabarkana bomba, koiato si e slojila na krasta i koiato kre6ti kato obezumiala na vragovete si 4e ei sega 6te zatrie sebe si i vsi4ki na radius ot 10 metra.
Ne6to naistina stra6no bi bilo sistemata 'Vulkan', koiato se sazdava s minimum sredstva, za da istiska tseliat potentsial ot nali4noto ni orajie. Tova e genialno i nepovtorimo. Bulgaria e imala i 6te ima veliki programisti i matematitsi. Ne sa edin i dvama na6ite asistenti po Matematika i Programirane v Universitetite po sveta. Nai velikite.
Tova porajda gordost u men.

red]Respekt!![



Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: Fen]  
Автор onufriii (онесен)
Публикувано21.01.03 10:21



Интересно, ти наистина ли смяташ, че ОТР-23 е само плашило? Това е /беше/ изключително оръжие, което за щастие е предимно с възпираща цел. Разбира се терминът "най-добро оръжие" е доста относителен, защото всяко е различно, но да кажеш, че ракетен комплекс, който няма и не е имал аналог в света може да се сравни с фанатик-камикадзе е несериозно.

Граждани, борете се с антиобществените прояви, въздържателите и непротивопиянствувателствувайте!


Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: Fen]  
Автор Xarax (шемет)
Публикувано21.01.03 11:34



Ей заради такива изказвания спрях да влизам в този клуб .



Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: Xarax]  
Автор onufriii (онесен)
Публикувано21.01.03 12:19



Но явно от време на време пак хвърляш по някое око, за което се радвам !

Граждани, борете се с антиобществените прояви, въздържателите и непротивопиянствувателствувайте!


Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: onufriii]  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 13:03



Na mene li4no taka mi izglejda.

Razbira se 4e za vremeto si e bilo stra6ili6te orajie. No tova sa samo spomeni.
Kakto i sas MiG23 sme se gordiali.
Vremenata se smeniha.



Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: Fen]  
Автор onufriii (онесен)
Публикувано21.01.03 13:37



Този "архаизъм" прави 4 завойни точки по маршрута ,има КВО=50м, и може да ти доставя ЯБЧ на 500км. Дееба и архаизма - в момента дори няма ПРО която ефективно да противодейства.

Граждани, борете се с антиобществените прояви, въздържателите и непротивопиянствувателствувайте!


Тема Re: Защо унищожихме СС23???нови [re: onufriii]  
Автор Xarax (шемет)
Публикувано21.01.03 15:22



И защото хора с подобни познания взимат решенията - за това сме на това дередже . Някой тръгнал да ми говори за Су37 в България - утопия !!!

Имах едни надежди , че поне след съсипването на руската техника , американците ще кажат "малко са ви тези самолети , ще трябва да купите още" - естествено американски . Да ама не - последните слухове са , че ще останем само с Ан и Ми17 .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.