Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 02.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аеросвятнови  
Авторбopдeн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 22:27



А какво ви е мнението за единственото списание в България, което би могло да се нарече конкурент на "Криле", въпреки че и въпрос не може да става за сравнение (за съжаление) - списание "Аеросвят"?
Моето лично мнение е, че Максим Генов (той май е единственият автор в списанието) има някакви знания относно F-4, Mirage III и войната във Виетнам, но уви те май са всичко, което знае. За съжаление и тези си знания май въобще не подновява. Статията за МиГ-21 беше повече от посредствена, поне според мен. А за нещо по-съвременно от МиГ-21 и дума не може да става. Незнам какъв кръг от читатели търси, но списанието ме разочарова. А много желая да има поне две свестни списания за авиация в България. Конкуренцията ражда качеството. Дано скоро доживеем този момент.

Засега обаче единственото читаво списание на пазара очевидно е "Криле". Това си проличава и от факта, че само "Криле" се цитира в този форум



Тема Re: Аеросвятнови [re: бopдeн]  
Авторeлeмar (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 02:00



Е от време на време имат някоя добра монография но те просто не се научават на нищо ново а има какво да научат.Конкуренцията е хубаво нещо само тя ражда качеството



Тема Re: Аеросвятнови [re: eлeмar]  
Авторбopдeн (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 09:36



Точно това имах предвид и аз.



Тема Re: Аеросвятнови [re: бopдeн]  
Автор MиГ (летящ)
Публикувано04.02.02 14:21



Интересно, ако започне да излиза списание само за руска техника, ще има ли читатели?


Я вышел им наперерез...


Тема Re: Аеросвятнови [re: MиГ]  
АвторS. (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 15:52



За всеки влак си има пътници, този София-Москва най-много, поне на тема публикации...



Тема Re: Аеросвятнови [re: MиГ]  
Автор onufrii ()
Публикувано05.02.02 12:11



И още как - 99% от познатите ми авиофенове са откачени русофили. Даже един се бъзикаше, че доскоро по дискотеките са въртяли парчето `I Hind you`.



Тема Re: Аеросвятнови [re: бopдeн]  
Автор MиГ (летящ)
Публикувано05.02.02 12:28



А дали, ако препечатваш публикация от чужди издания трябва да се плаща нещо?
Щото идеята е проста - да се пусне списание, в което да има само преведени статии от руски издания. Там има наистина ценни и интересни неща.


Я вышел им наперерез...


Тема Re: Аеросвятнови [re: MиГ]  
Автор onufrii ()
Публикувано05.02.02 12:32



Да, има много ценни неща, но дали от механичното прехвърляне няма да страда и обективността. Някой доста по-умен от мен беше казал : Докато съм жив ще се съмнявам. Истината е някъде там.



Тема Читаво е нанови [re: бopдeн]  
АвторGunter Raal (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 12:24



база това, че няма друго.......да не изброявам пак:-)))



Тема безумно е механично да ...нови [re: Gunter Raal]  
АвторCkипaджиятa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 20:46



... превеждаш чужди статии, особено от тъй лесния за българи руски език и особено предвид това, че оригиналните руски и украински списания се намират навсякъде из България или в най-лош случай може да се поръчат от сергиджиите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.