Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 11.06.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Krumovo 2002?нови  
Авторyossarian (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 22:05



Dali shte imame tozi kasmet tazi godina da se izkafim na malobroinata ni letiashta aviazia ?



Тема Re: Krumovo 2002?нови [re: yossarian]  
Авторeлeмar (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 23:17



На 5-6 септември на Крумово министъра е разписал заповедта в брой 2 от2002 година на Криле ще има реклама.



Тема Re: Krumovo 2002?нови [re: eлeмar]  
АвторS. (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 10:32



Не на Крумово, на Граф Игнатиево ще бъде празника. ама как ще стане и кой ще дойде - още не се знае. Ама знам, че живи и здрави - с унуфриййй ще се напиеме като пичове, може и бордния и кинг-рат да вземем.



Тема Re: Krumovo 2002?нови [re: S.]  
Автор onufrii ()
Публикувано08.02.02 15:38



Как така ще се напивам? И да изпусна купона? Неее. Само на бира. Е виж когато свърши шоуто, тогава е друга работа. Ама да не стане само като миналата година - едва го преживях. Като добър и лековерен абдал бях писал даже и протестни писма до МО и до оня Кон. А "Криле" ще издадат ли пак извънреден брой за шоуто?



Тема Re: Krumovo 2002?нови [re: onufrii]  
АвторS. (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 16:33



Унуфрийййй, и аз на миналото шоу - първата вечер употребих доста, та другия ден би беше мноооооого търсене. Ама нищо, вече съм свикнал...



Тема Re: Krumovo 2002?нови [re: S.]  
Автор onufrii ()
Публикувано08.02.02 16:51



А аз на предния BIAF бях много културен, защото бях за един ден, а и бях сам, и нямаше кой да ме прибира. Е под ден нямам предвид само светлото де, бях на нощното шоу, да знаеш какви снимки направих - само аз знам какво има на тях. И като казах снимки - другата седмица ще съм в Ямбол. Искаш ли снимки на L-29?



Тема Re: Krumovo 2002?нови [re: S.]  
АвторKing_Rat (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 18:10



Ще ни земеш ли бе дееба?



Тема Re: L-29нови [re: onufrii]  
Авторбopдeн (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 18:49



Ей, копеле! Снимай тоя L-29 борд 79 в центъра. Моля те. Щото ония пиандурник Бъчваров беше там две седмици, снима к'во ли не (едва не го укаушиха), а за тоя ероплан не можа и един кадър да отпусне.
Снимал ми там некви мачки и друг добитък...



Тема Re: Krumovo 2002?нови [re: S.]  
Авторбopдeн (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 18:52



Абе, провал с провал такъв. Ти за да се напиеш ли ходиш по тия мероприятия? Докато ние с King-а вършим работа нашия винаги заседне на коктейла и след това триабва да го носим. А на 16.10.2000 г. в Крумово изпущихме автобуса. Помниш ли, а?
Ама тая година и аз ше се напия, ако имам все още сили за това. Все пак вече близо месец евентуално ще се намирам в алкохолен делириум



Тема Re: L-29нови [re: бopдeн]  
Автор onufrii ()
Публикувано08.02.02 18:54



Ами и аз за него говорех. А Бъчваров с каква цел, и за какви заслуги са щяли да го окошарят?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.