Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 18.05.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Руските самолети са най-добритенови  
Авторmich (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 15:25



Виждам че в клуба имаме сериозен илитерат.Руските самолети са най-добрите и това е доказуем факт.Ако професора желае да се занимава с безмислени спорове или изгаря от желание да си разменя обиди,да си потърси друг клуб.Предполагам че на всички им е станало ясно че последното нещо от което разбира е авиацията.Да се докоснеш до нещо не значи че си го разбрал.Нека професора да си отговори дали е завършил поне едно нещо с което се е захванал.Руските пилоти също са най-добрите ( естествено след нас ) .Между другото самите руснаци ни признават за едни от най-добрите ( стрелбите в Астрахан ) .Всъщност нямам нищо против американците,но за мен те са едни позьори.Желая здраве на всички,които смятат че руската авиационна индустрия е пред американската.Бъдете сигурни,че не бъркате.



Тема Почнаха се простотиите ;-((нови [re: mich]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 15:37



?



Тема Re: Почнаха се простотиите ;-((нови [re: Moss]  
Автор prof.doctor (Borisov)
Публикувано04.01.02 19:38



ami mislja che dostatachno pogovorihme po vuprosa, a kato tolkova te kefi ruskata industrija si sloji maslo "MARS MOTORS" v kolata vmesto shell F1 ili castrol pa da vidim kak she raboti

/ e osven ako njamash moskvitch /



Тема Re: Руските самолети са най-добритенови [re: mich]  
АвторKOЖEДУБ (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 10:01



Разбира се, че са най-добрите, защото принципа на разработка на нов самолет е подчинен на необходимостта от такъв. Докато американците направят накакъв самолет и се чудят после как да го пригодят към различните условия и клиенти. Пък и US-бангиите не могат да се базират на грунтови летища!



Тема Re: Руските самолети са най-добритенови [re: KOЖEДУБ]  
Авторprofessora (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 11:09



te sega sa napravili novo aviozveno s motorni deltaplaneri i mogat i na poljani da kacat !

sloji si i ti ot ruskoto maslo na aviacijata i armijata "mars motors" pa da te vidim togaz



Тема Re: Руските самолети са най-добрите [re: professora]  
АвторKOЖEДУБ (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 13:32



Не разбрах кой е създал това звено!
Колкото до маслото - германците като са били с германско масло т.е. според теб качествено, какво направиха през войната?



Тема a koja Sovalka e po dobra ?нови [re: KOЖEДУБ]  
Авторprofessora (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 14:15



kakfo napraviha germancite ? vaprosa ti e smeshen zamisli se i se opitaj sam da si dadesh otgovor na vuprosa

daj po dobre da si govorim za sovalkata che za samoletite mi omrazna da sporja
ta koja e po dobra Buran ili Atlantis ?
mnozina smjatat che ruskata e mnogo po dobra, no otnovo idva obektivnija faktor!
kade e sega tja ?
i vaobshte moje li da se smjata tova za sovalka deto 1 pat samo litna i to bez ekipaj ?
dokato amerikanskata veche 20tina godini si hvarchi iz orbita



Тема Re: Руските самолети са най-добритенови [re: mich]  
Авторбopдeн (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 22:24



Mich както винаги е прав



Тема профи-тонови [re: бopдeн]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано05.01.02 22:50



Мисля че спора за совалките бе дискутиран в този клуб преди. Г-н Скромния имаше обширно изказване и темата бе интересна, но вече е дискутирана.



Тема Re: профи-тонови [re: Airfan]  
Авторprofessora (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 23:46



togava za selskostopanski samoleti, helicopteri ili kakfoto drugo se setite
poslednija shok kojto prejivjah beshe che edin taxijija mi se kara 30min /dokato me vozeshe / objasnjavajki mi kolko e skapana novat mu vectre /ok super trans / ikolko mnogo mu lipsvala ladata 1600




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.