Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 18.05.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема За професорчетонови  
Автор Xarax (минаващ)
Публикувано27.12.01 16:30



1. По повод сравненията , ето ти едно реално сравнение с провеждане на учебен въздушен бой между Су27 и F15



2. Не разбрах защо не каза името на инструктора си от долна , може би защото никога не си стъпвал там !!!

Divide et impera !

Тема za Xaraxchoнови [re: Xarax]  
Авторprofessor (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 17:51



ne cheta ruski laina i neznam ruski s koeto se gordeja !
to shtoto samo ot ruski vesnici chetesh zatova imash takova mnenie

kolkoto do isntruktora ne go poznavash i ne e tvoja rabota




Тема i oshte neshtoнови [re: Xarax]  
Авторprofessora (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 17:58



i hich ne mi citiraj ruski materjali te sa fake, rusnacite nikoga ne sa imali dostap do F-15

a kolkoto do vazdushnija boj imam edna snimka v istorjata na f-15 na kojato e pokazano kak f-15 prez irakskata vojna svalja 2 samoleta na vednaj mig29 i mig23
na men tova mi stiga



Тема Re: за рускиянови [re: professor]  
Авторбopдeн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 18:15



Ти май и български незнаеш. Личи по това, което пишеш.
Прав си - българският език не е толкова модерен, колкото английския. Нали и твоят приятел - президента на Република БЪЛГАРИЯ г-н Петър Стоянов - иска да замени нашата азбука кирилицата с латиницата. Пича явно има високо мнение за себе си (както и ти впрочем) и се опитва да замени над хиляда годишна история с "цивилизационен избор". Бе виж колко по-модерно изглежда само - Peter Stoyanov, yee.
Ох, тези родни коплексарчета. Момчета, не разбрахте ли, че цивилизацията - това сме ние. Не Европа, не Русия, не САЩ.



Тема Re: за рускиянови [re: бopдeн]  
Авторprofessora (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 20:09



maj imash mnogo bledi poznanija po istorija, shtom tvardish che bulgaria e civilizacijata, horata sa stroeli milionni gradove ot mramor koto po nashite zemi sa se rashojdali parvobitni lude
a i njamam nishto protif bulgarskija a protiv ruskija, prosto pisha na latinica shtoto njamam fonetichna kirilica pod win2000



Тема Re: за българскиянови [re: professora]  
Авторбopдeн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 20:37



Не са ми бледи познанията по история.
По времето, когато е строен Рим да кажем по нашите сегашни земи наистина е имало недотам цивилизовани племена (славяните). Тогава прабългарите са имали чудо-държава далеч на изток. Само като пример мога да ти кажа, че календарът, който са използвали прабългарите тогава е бил многократно по-съвършен от Григорианския календар, който използва в момента западната цивилизация (и България също).
Но тези спорове не са за този форум и не смятам да ги продължавам

Колкото до българския ти език - нямам предвид, че пишеш на латиница, а че допускаш страшно много правописни грешки. И тези грешки не са от объркване на два близколежащи клавиша на клавиатурата, а от незнаене на българската граматика.



Тема Re: за рускиянови [re: professora]  
АвторKOЖEДУБ (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 20:40



Ей пикльо, сега вече ме вбеси! Тъпак такъв, безродник! Ти си на не повече от 20 години, бе дрисльо! Разкарай се от тук и отиди при Ноев и крадливата му компания! Ясен се ми кой си и какъв си!



Тема dobavkaнови [re: professora]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано27.12.01 22:52



А да си чувал за свалените Ф-15 от, ЗАБЕЛЕЖИ - МиГ-23........без коментар по-нататък=



Тема Re: dobavkaнови [re: Airfan]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 23:05



A туй много хора са го чували, но е доста трудно да се повярва. И като си помислиш за изхода от войната става още по-съмнително.



Тема Re: dobavkaнови [re: Moss]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано27.12.01 23:06



всъщност го знам и от руски и от американски източници. В момента не мога да цитирам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.