Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 29.09.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Vypros za DVD diskove - otkyde ... ???нови  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 13:48



... moga da si zakupia? I na kakva cena?
Iskam da si vzema niakoi filmi, no po magazinite sym vijdal samo na Aleksandra i te sa po 30-40leva!!!
Razglejdaiki Net-a mi napravi vpechatlenie, che povecheto adresi za net-tyrgovia s MP3, CD, i dr. predlagat predimno DivX farmati, a moeto DVD uvi ne play-va takiva!
Mnogo ste sym blagodaren, ako niakoi znae i spodeli otkyde moga da si nameria DVD diskove v MPEG ili VCD na razumna cena.
Blagodaria predvaritelno!



Тема Re: Vypros za DVD diskove - otkyde ... ???нови [re: Thor]  
Автор Syncro (:-)
Публикувано13.01.03 16:28



виж в метто технополис техномаркет .............................



Тема Re: Proverih, no ...нови [re: Syncro]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 16:57



... imashe ceni ot poriadyka na 30lv!!!

Ste pogledna otnovo - moje nesto da sym propusnal!
Blagodaria



Тема Re: Proverih, no ...нови [re: Thor]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 17:24



Pishi mi na petar.georgiev@mail.com imam mnogo zaglavija ,koito sum si nosil otvun i sum gotv da se razdelja s chast ot tjah :)



Тема ima i dr variantнови [re: pepi]  
Автор Syncro (:-)
Публикувано13.01.03 17:36



namira6 sinqkoi s dvd zapisvarka i kopira6 ot videotekata edin prazen dvd struva 3lv terzai



Тема Re: Napravo tova e varianta!нови [re: Syncro]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 17:43



Blagodaria



Тема ABSURD [re: Thor]  
Автор maximus (Poznat)
Публикувано14.01.03 17:07



Niama kak da kopirash dvusloino DVD ot video kluba, zashtoto niama takiva zapisvachki oshte.



Тема Re: ABSURDнови [re: maximus]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 15:52



I az tarsj DVD filmi - za sega sam uspjal da otkrija njkoy zaglavia na cherno - 20 lv parcheto ,no spisakat ne e mnogo bogat - vkl."Zadrugata na prastena", no bez dopalnitelni materiali - samo filma.
Naistina li ne moje da se prezapisvat filmi sas standartna DVD zapisvachka?



Тема Re: ABSURDнови [re: sash]  
Автор maximus (Poznat)
Публикувано17.01.03 10:41



1: Za diskovete
Znachi ima edni hora po obiavite v dira deto prodavat dosta zaglavia na dvd za po 15lv, imat pochti vsichko vkluchitelno i ot nai-novite filmi. Ne sum vzimal ot tiah zashtoto me sumniava che ima niakakva ulovka, predi vreme si vzeh ot edni drugi pak za 15 lv. Naloji mi se 4 puti da mi smeniat diska zashtoto vurveshe 10 min, sled koeto zapochvashe da zabiva. V interes na istinata biaha dostatuchno korektni da go smeniat niakolko puti no ot tova problema ne se reshi. Naskoro sled zadulbocheni razmisli dostignah do izvoda che ima niakakuv problem s razpredelenieto na toplinata po diska i otlepih oblojkata. Za moe uchudvane diska trugna perfektno.

3. DVD ne moje da se kopira direktno ot video kluba. Problema e che tezi na alexandra a i na drugite firmi sa matrichni, dvusloini i sa po 7GB a DVD-R (podlojkite deto se prodavat) sa po 4,7GB i niama kak da se subere filma. Za tova se nalaga da se ripva DVD to da se kompresira i sled tova da se zapsihe. Ot druga strana nai novite filmi niama ot kude da se kopirat koeto me navejda na misulta che moshenicite encodvat DivX ove v mpeg i gi zapisvat na DVD, kachestvoto estestveno e dalech ot istinskoto DVD, a za zvuka da ne govorim, niama 5.1 , a samo stereo i to ako uspeete da go namerite kude e, pri men izliza ne prez cifrovia izhod a prez analoggovia za CD :-)))))



Тема Re: ABSURDнови [re: maximus]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 11:02



Благодаря, много беше изчерпателен!
Най-евтино да момента успях да открия DVD за по 18лв. , нови заглавия, някой още на са минали на голям екран тук , но без превод на български - имат рускоезичен превод.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.