Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 27.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сервиз за ауспуси за Ауди:  
Автор И kвo oт тoвa (минаващ)
Публикувано22.02.07 07:58



Ако имаш наличен катализатор, 50 % по низки данъци:





Тема Re: Сервиз за ауспуси за Ауди:нови [re: И kвo oт тoвa]  
АвторA4 (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 10:43



Имаш напредък, но има още какво да се желае !

Та значи: Не се пише "по ниЗки", а "по-ниски" !

Дерзай и успех.



Тема Re: Сервиз за ауспуси за Ауди:нови [re: A4]  
Автор Иkвooттoвa (минаващ)
Публикувано04.03.07 22:49




В бързането, какво ли не става?
Грешката не е от друго, ако има такава!
Оказва се че правописът е пълна измама!
Ето ти лесно доказателство за това:
ПОКАЖИ ЕДНА БУКВА КОЯТО ДА Е ПРАВА!
Е, ясно е , няма такава.
Ясно е,че всички правила по правопис са лъжа и измама, измислени от едни хора, за да ги спазват други хора.
Не ме упреквай в грешки за правописа, защото това е само част от нещата, които мога да напиша.
Освен това, не съм и българин, което още веднаж може да постави въпроса кой владее по добре българския езис-аз или ти!
Усети това, макар то да не е съществено, както темата за ауспусите и катализаторите!


Това е система за получаване на справки, не само за ауспусии катализатори, но и за много други части и услуги:



Хвърли един "зъркел" и тук, ...виж как добре си служа със вашия жаргон, нали?





Тема Re: Сервиз за ауспуси за Ауди:нови [re: Иkвooттoвa]  
АвторA4 (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 09:04



Ти продължаваш да ме изумяваш.
Щом не си българин, на правописа повече няма да обръщаме внимание.
Сега ще се спрем на невероятните ти разсъждения и свръхчувство за хумор !

Цитат относно чуството ти за хумор:
"Оказва се че правописът е пълна измама!
Ето ти лесно доказателство за това:
ПОКАЖИ ЕДНА БУКВА КОЯТО ДА Е ПРАВА!
Е, ясно е , няма такава."

Горенаписаното явно трябва да е смешно.

Цитат:
"Ясно е,че всички правила по правопис са лъжа и измама, измислени от едни хора, за да ги спазват други хора."

Е с това направо ме довърши! Давай да се връщаме в каменната епоха.
Ама там на кого ще си продаваш изгнилите гърнета ? М ?

P.S. А относно жаргона, не се възгордявай толкова, защото всеки средно статистически полуидиот си служи по- добре с него.
И между другото трябва да получа някаква комисионна за това, че ти държа Спама на челни позиции във форума.



Тема Re: Сервиз за ауспуси за Ауди:нови [re: A4]  
АвторXe xe xe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 12:43




Ти явно не виждаш простите и елементарни неща.
Ако върнеш граматиката и правописа със 100 години назад, ще се убедиш, че няколко букви липсват, махнати са, което е в нарушение с анторските права на мисловните гиганти Кирил и Методи.
Някой чекиджия "граматик" или банда такива, са преценили че тези букви са излишни и са осакатили азбуката, превръщайки я в такава азбука-менте.
Граматиците са бездарници, те не могат да създадат писменост, но само могат да я фризират и да я оковат в излишни правила, превръщайки това в източник на доходи и в профедия.
Преди да се закачаш с мен ненужно и излишно, помисли върху написаното.
Авторите на азбуката -Кирил и Методий, днес биха били смешни и неграмотни, ная фона на такива като теб други педанти и граматици.
Дори и произведенията на Иван Вазов не издържат прамвилата на граматиката, създадена от граматиците..
Само не ме убеждавай , че това е еволюция или просто вземи , та наречи падението еволюция.
Цялата "еволюция" се състои в израждане и падение, всъщност историята е низ от провали и падения.
Ти си пример за това, без да се обиждаш, щото не е лично.
Виж само аптеките и болниците- това е заслуженото заплащане за "евюлиралите" хора, живеещи без зъби и с лекарства.
Хора- ментета, които могат да бъдат източник на менте-граматика.


Ей това да ти е за размисъл!

Поздрави от мен.

И кво от това?




Тема Re: Сервиз за ауспуси за Ауди:нови [re: A4]  
АвторXe xe xe xe (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 08:14




Не чети буквите, а търси смисъла в написаното!
Той е по важен, защото много глупаци, практитуващи "правописа", са си отсатанали глупави- такива каквито са се родили.
И не лъжи,защото те чета внимателно и добронамерено,с чувството си за хумор.
Не си прав, като наричаш гърнетата ни "гнили", всъщност, прав си колкото са прави "буквите" използувани от теб.О те са криви.
Не се заяждам с теб, приеми написаното от смешната му страна!
Даже ти благодаря, че се замисляш върху това и му отговаряш.
Ще ти подхвърля няколко реплики за размисъл:
Гърнетата не гният- гният хората, защото са много вкусни за "гномите" в гробищата, наречени още червеи!И добле че са гномите-представи си че срещаш много често самоходни трупове от сорта:




Гърнетата стават за вторични суровини, за разлика от труповете на хората, които не стават за нищо и ги закопават надълбоко, за да не усети гадната и смрадлива същност.
Единствените същества,ползуващи правопис,ги закопават след смъртта им!
Това не е съвпадение!
.................................................
Заповядай някога при мен-по стените са сервиза ни, съм вложил интересни "атрибути", върху които хората се замислят.
Замислят се повече от теб.
Поканен си-0888710202, ще те разсмея не само с поста си, но и наяве!


Освен амортисьорите,ауспусите и катализаторите,предлагаме и други операции, свързани с поддръжката на автомобила.

И кво от това?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.