Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 04.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vapros za Audi 80 (B3)нови  
АвторTrendafilov (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 17:01



Zdraveite! Nadqvam se nqkoi da mi pomogne:
imam audi 80 no zaradi 6ibanata kora, koqto e pod zadnoto staklo ne moga da si sloja koloni po golemi ot 16 sm. Mislq si dali 6te stane ako sloja kora na b4, koqto e ravna?!? ako nqkoi go e probval molq da pomogne, a ako ima i drugi idei 6te sam vi mn blagodaren!



Тема Re: Vapros za Audi 80 (B3)нови [re: Trendafilov]  
Авторvalio (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 09:13



mislq 4e na b4 e po golqma korata



Тема Re: Vapros za Audi 80 (B3)нови [re: valio]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано11.02.05 09:26



а защо направо не отидеш при спецове на авто аудио техника и не им дадеш да ти направят нова кора? - около 60-100лв е цената мисля



Тема Re: Vapros za Audi 80 (B3)нови [re: Trendafilov]  
АвторEguH_4oBeK (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 16:57



ima nqkoi 80-ki koito sa s prava kora, mojesh ili da si potyrsish takava ili da napravish kato men
az sym s X-plod 6 na 9 in4a mislq
malko se izrqzva samata kora.
ot dolu pod neq oba4e ima lamarina taka, 4e pri vsi4ki slu4ai trqbva da q izrejesh
mislq, 4e kydeto i da otidesh shte ti go napravqt za po 20 kinta na kolona ;-)
moite koloni se razpolojeni nadlyjno i izglejda dosta dobre ;-))



Тема Re: Vapros za Audi 80 (B3) [re: Trendafilov]  
АвторDODGER (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 10:54



отиваш в практикер зимаш една теласхитена плоскост колкото ти е голяма кортата на равно. сваляш кората и с едно зеге режеш сичко което и както искаш,после обличаш с един плат и няколко кабера по едри и си готов. сичко ще ти излезе около 10 лева талашита с платта:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.