Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 27.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А4 проблем с климатрониканови  
АвторБaтeЖopo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 19:38



Здравейте имам проблем с климатроника, от извесно време като запаля колата почва да мига дисплея и след 4-5 минути се оправя.
Много ми е интересно как да го оправя.
Мерси



Тема Re: А4 проблем с климатрониканови [re: БaтeЖopo]  
Авторxtc (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 08:44



brato tva e ot instalaciqta na kolata ili nqkoi kabel se e precakal.su6to taka moje da ti e ot startera




Тема Re: А4 проблем с климатроника [re: xtc]  
АвторБaтeЖopo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 19:37



Значи, да ти кажа този проблем се появи след като ходих до сервиза на Аутотехника за диагноостика.
Значи казаха ми да си сменя клемата на ключа, иначе колата била перфектна, та за това се чудя данеби това мигане дали не е индикациа за някой проблем?!?



Тема Re: А4 проблем с климатрониканови [re: БaтeЖopo]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 20:30



Problema e ot studena spojka. Imal sum go na 2 A4, kato 1-ta si q kupih chisto nova ot BG i sled 3 godini zapochna da mi go pravi. Ot autotechnika mi iskaha oko 1200 lv da go opravat s novo?!. I dvete imat problem sas spojkite na lampite. Otvori tabloto na klimatika i si go opravi. Ne otnema > ot 40 min! BTW probvaj parvo da natisnesh s prast v sredata dolu i spodeli!



Тема Re: А4 проблем с климатрониканови [re: Miro]  
АвторБaтeЖopo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 17:58



Благодаря ти много Миро тези дни ще погледна таблоото и ще пиша какво е станало.



Тема Re: А4 проблем с климатрониканови [re: БaтeЖopo]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 20:45



as go imam otdavna tozi problem i nemoga da go razresha.ako si go razreshil shte pomolia da mi kaje6 kak,telefonat mi e 08784536886 niki emil-niki_ivanov79@.abv.bg blagodaria predvaritelno




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.