Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 16.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема AUDI A4 - AVANTнови  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 15:33



Здравейте всички почитатили и собственици на марката AUDI. Решил съм и аз да ставам собственик на Ауди и съм се спрял на А4 - Авант 1.9ТДИ от 97г - 99г.
Молбата ми е ако можете нещо повече да ме посъветвате при избора и огледа на бъдещият ми автомобил, някакви особености спрямо седана в окачване, подръжка, разлики в частите, приблизителна стойност на автомобила в БГ и т.н. Благодаря предварително се надявам да почерпя след придобивката.



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: leni]  
Авторa4fen (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 14:29



особенното в окачването е че е с 4 алуминиеви болта които в зависимост от типа на каране често се сменят.Иначе си направил много добър избор.Аз също ще купувам такава но бензин



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: a4fen]  
Авторnasti (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 09:05



Ami haide de, snoshti stowarih edna 1.8T Quattro ot awtowoza, metai se



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: nasti]  
АвторA4_seeker (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 13:05



Takawa tyrsq!!!
Kakvi pari???



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: A4_seeker]  
Авторa4 fen (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 19:24



kolko pari e taq?i az tyrsq



Тема Re: AUDI A4 - AVANT [re: a4fen]  
Автор MAKAROW ()
Публикувано28.01.06 21:23



Абе пич,кой ти каза,че е със 4 алуминиеви "БОЛТА"?????
Все ми се струва ,че е със 4 алуминиеви НОСАЧА а болтовете са си стоманени!!!!!!!Също две ал.биалетки,две ал.стабилизиращи щанги,и кормилни накрайници.Целият комплект се продава и струва 800лв(Delphi)



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: MAKAROW]  
Автор pathfinder (аматьор)
Публикувано29.01.06 12:42



Здравей,
аз също ще купувам кола и също съм се спрял на Ауди А4. От форума и от колеги обаче чувам че имали дефект в окачването "лесно че чупело" и т.н. заради алуминиевите носачи. Другия дефект, за който чух е маслената помпа. Понеже виждам че си запознат, би ли ми обяснил моля те, до колко са истина тези "дефекти", при коя серия или година на производство се проявяват по-често. Да си заделя ли от парите за колата 800 лв. за носачи за всеки случай? Другия "мит" който чух, е че веднъж ударена, макар и леко "от ламарините не става нищо". Падал защитния поцинкован слой и т.н.



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: pathfinder]  
Автор MAKAROW ()
Публикувано29.01.06 17:30



За окачването не е мит.Наистина е слабичко но не е проблема в алуминия(болтовете са си стоманени)Според мен проблема е в самата конструкция.
Наистина тъпичко са го измислили,но всичко е направено за по-добра возия според мен.Не се безпокой,това окачване не се сменя всеки месец!!!!!Много си зависи и от стила на каране!!!!!!
А за маслената помпа не съм чувал да има проблем...поне аз нямам.
Аз сега имам проблем с окачването и мисля да рециклирам не че ще ми излезне по-евтино,но ми дават гаранция и ме убеждават че става по-здраво



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: MAKAROW]  
Автор pathfinder (аматьор)
Публикувано02.02.06 21:34



Благодаря за инфото. Какво представлява рециклирането? Колко излиза? Аз не си падам по "спортно" каране и по принцип пазя колите, според теб колко честа ще правя окачването? Ако е повече от веднъж на година ми се вижда доста.



Тема Re: AUDI A4 - AVANTнови [re: pathfinder]  
Автор bullets (непознат )
Публикувано21.04.08 15:44



az imam a4 1.9tdi automatik i moga da ti kaja 4e e mnogo dobra kola.s edin rezervoar minavam do 1000 km izvangradsko,mnogo sam dovolen ama imam edin problem i iskam mneniq ot vsi4ki v foruma;kogato sam na direktna se polu4ava edno leko tresene hodih v audi varna ka4vaha e na komputar ni6to ne ot4ita a kolata si trese i interesnoto e 4e trese samo kogato vremeto se stopli.molq vi daite si mnenieto,sa6to skorostnata kutiq e servizirana a be vsi4ko i e nared ama prodaljava da trese




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.