Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 20.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Aуди А4 или.. Кажете?нови  
АвторBiso (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 14:50



Привет клубари . Моля за мнение , като имам в предвид че познавате достоинствата и надостатаците на Ауди ми дите съвет.
Предтои ми да сменявам един форд и в полезрението ми е Ауди А4-1,9 ТДИ на 2 години или за твзи пари да взема Тойота Корола 2.0 Д-4Д чисто нова. Тойотата ми я хвалят много (най здрава не дава дефекти и много други суперлативи) ми се струва малко прехвалена. Даите си мненито ако сте на мое място какво бихте взели.



Тема Re: Aуди А4 или.. Кажете?нови [re: Biso]  
Авторa4fen (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 15:23



Не се лъжи с тая тойота.Вземи Аудито. Ако е 1.9 ТДИ 110 Коня-това е много добър двигател.Ще ти гори към 6-7 на сто в зависимост от карането а и върви много.Абе супер е.Стига колата да е поддържана добре от предният и собственик



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0Dнови [re: a4fen]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:32



AKO ISKASH ZDRAVA KOLA VZEMI TOYOTA COROLLA.AKO SE SAMNIAVA6 DALI E ZDRAVA,PROVERY V STAYSTYKITE NA GERMANCITE OT TUV!!!!A E I PO-IKONOMI4NA I NIAMA CHUPENE.



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0Dнови [re: LEXUS]  
Авторbiso (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 13:47



Ако имаш опит с Тойотите кажи колко си минал с нея,каво си и правил и евентуално кое колко ти е струвало горе долу?
Нека и за Аудитата някой да каже ? . А иначе Аудито е купено в България и миналият месец му е изтекла гаранцията, Тоест досега е минавала само в гаранционен сервис и е на 42000 км.



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0D [re: biso]  
Авторa4fen (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 19:55



що за сравнение ауди и тойота.Естествено че аудито е по добро.



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0Dнови [re: a4fen]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 22:52



ti po kakvo razbra che e po-dobro???karal li si toyota???za6toto az sam karal audi.estestveno che corolla e edin klas po-dolu ot a4,no ako govorim za zdravina a4 sre6tu neya da byaga nyama da ya stigne.tova A4 s tya 4 nosa4a otliavo i otdyasno da ne govoryme kakav razhod sa po hod.chast.da otgovoria na biso:starata mi corolla ia vzeh na 110000km.ot GERMANY sas servizna knijka,remonty ne byaha praveni nikakavi,sega e na 230000km.i sam smenil po neya slednoto:1.)na 150000km. predni amortysiori i na 180000km. zadni amortysiori.2.)na 200000km.gumichki na diasno spir.cilindarche.3.)na 200000km.termostat 4.)na 15-ta godina na kolata/na okolo 190000km./--liav manshon na kare/bez kareto/;na 16-ta godina/okolo200000km/ liav man6on na kare/bez kare/. TOVA E VSICHKO. VSICHKO PO HOD.CHAST E ORIGINALNO,NI6TO NE E SMENIANO ,DORI I VTULKITE.benzinovata,vodnata pompa,alternator,starter i t.n.sa originalni,a ve4e kolata e na 230000km i na 18god.. TI KAJI DALI NE E ZDRAVA.cenata na termostata e 35lv/ot tm-auto,originalen/,i 35lv.za gumi4ki na dyasno spir .cilindar4e.man6ona e 15lv,neoriginalen.



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0Dнови [re: LEXUS]  
Авторbiso (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 22:39



Супер, ти ме уби с тези 230000 км. Но я кажи твоята Тойота каква сглобка е.
Питам защото ходих днес в ТМ Ауто и разгледах изложената Тойота., На табелката с VIN koda ( на гредата при вратата на Водача) пишеше произведено в Европа . Това дали има значение как мислиш?



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0Dнови [re: biso]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано15.12.05 12:39



Има значение за акциза ;-) Свалят и цената.
И едно уточнение -- не сравнявайте стара японска кола с нова японска кола.



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0Dнови [re: O!Sag]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано18.12.05 12:23



moeto mnenie e samo edno-nai-hubavata kola e novata-kak moje da se 4udi6 kakva da kupi6-ami estestveno 4e Toyota-ta-edin moi priqtel im6e corola-be6e taxi-na 600000 km i mi kaza 4e ne znae kakvo e remont po dvigatelq sled tova q blasna i q prodade-sega neznam ni6to za neq!taka 4e ti si precenqvai koe e po-dobro!no az vinagi bih vzel qponskoto!



Тема Re: TOYOTA COROLLA 2.0Dнови [re: jorkata_gb]  
Авторbiso (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 23:07



То е ясно че новата е наи добра и то ако е Японска,но единственото ми притеснение е за резервни части . Всички казват тя не се троши , но се случва все пак по нещо. Имаики в предвид примерно с ФОРДА които карам от 6 години до сега ,за нормалните неша да не говорим но примерно съм сменил две предни брони и една задна + стоп . И като втора употеба съм нямал проблем да ги намеря. А ако късмета ми и с Тойотата е такъв едвали ще ги намеря втора ръка , а и като нови не зная дали няма да ходя по мъките.
Затова нека някои се искаже как стои въпроса с резервните части на Японските коли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.