Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 19.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Добър избор ли е Б4 Авант?нови  
АвторTeд (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 16:45



Здравейте! Мисля да си купувам кола и един от вариантите е Ауди Б4 комби. Спрял съм се на 2.0 мотора, а може и да е 16 вентилов Интересува ме мнението на хора , които имат такава кола от достатъчно време за да са се проявили евентуалните и слабости. Искам удобна за пътуване и комфортна кола с климатик, която да върви прилично и да гори приемливо, и поддръжката и да не е скъпа. Какъв разход да очаквам при градско и извънградско от едно такова Ауди при нормално каране? Има ли проблем с монтирането на газова уредба? Също така се интересувам дали вариантите 4х4 са проблемни, имат ли някакви особености по поддръжката и изобщо струва ли си да се купи такова Ауди със задвижване на 4-те колела? Малко много станаха въпросите, но въпреки това се надявам да се намерят хора които ще споделят откровено мнението си за тази кола. Благодаря!



Тема Re: Добър избор ли е Б4 Авант?нови [re: Teд]  
Авторa4 fen (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 17:53



ami kolata si e dobra. Za razhoda, pone 7,8 na sto izvangradsko. 4po4 si struva samo ako naistina ste go polzva6. Ina4e ne zvemai kola ot italia. 90% sa boklutsi.



Тема Re: Добър избор ли е Б4 Авант?нови [re: a4 fen]  
АвторTeд (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 08:37



Аз не държа да е от Италия, но държа да е с клима, а май почти само италианския внос имат. За 4х4 ме интересува дали имат проблеми с поддръжката тази версия, относно ползването му нямам намерение да ходя на лов или офроуд състезания с Б4 комби но от друга страна зимата знаеш как се поддържат родните пътища. Въпроса ми е ако колата си е 4х4 и другото ми харесва дали да я взема или да избягвам тази версия? И още нещо, това 4х4, или куатро при Ауди постоянно ли е или аз си избирам кога да го включа, и ако е постоянно с колко се вдига разхода? Благодаря!



Тема Re: Добър избор ли е Б4 Авант?нови [re: Teд]  
Авторa4fen (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 20:30



Ami da ti kaja mislia 4e 4po4 se vkliu4va avtomati4no, ama za6to ti e vsa6tnost? To s prednoto predavane zimama niama6 nikakvi problemi, slaga6 zimni gumi i tva e?a za razhoda mislia 4e 4po4 dava kam 12 na sto.Izbiagvai 5 zilindrovite dvigateli, 6toto e mnogo skap za poddrajka i sam 4yval 4e edna angrenajna rolka naprimer struva kam 400 leva.



Тема Re: Добър избор ли е Б4 Авант?нови [re: a4fen]  
АвторTeд (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 08:42



А как се обозначава двигатела 2.0 пълната инжекция на Б4? На самата кола на задния капак каква е табелката? Примерно 2.0Е този двигател ли е или моноинжекцията?



Тема Re: Добър избор ли е Б4 Авант?нови [re: Teд]  
Авторa4 fen (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 17:46



Dvigatelite na B4 Avant sa:1.6E(ot Audi a4), 1.9TDI,1,9TD,2.0E 16v quattro, 2.0,2,0E, 2,3 E,2,3 E quattro,2,6 i 2,8.
Razlikata vav 2,0 e 4e obiknovenia 2,0 e 90ks, 2,0E e 115 ks, a 2,0 E16v 137ks.No ot priqteli rabite6ti v nemski servici znam 4e 2,0 E e nai spolu4liv



Тема Re: Добър избор ли е Б4 Авант? [re: a4 fen]  
АвторTeд (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 08:26



И аз така чух, и за това исках да знам как се обозначава. Значи търся 2.0Е Мерси за отговорите



Тема Re: Добър избор ли е Б4 Авант?нови [re: Teд]  
Авторa4fen (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 18:30



Ami kasmet, za6toto nali znae6 kakvo e kazal naroda: na staro samo vino.Aide kasmet i pi6i kato q vzeme6.Vnimavai samo s oka4vaneto, za6toto tova e slaboto miasto na audi i osobenno prednitsata.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.