Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 17.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема стъпков мотор  
Автордpeиk (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 18:34



как се сваля стъпковото моторче на ауди 80 б4 с мотор ада 1.6 не мърда нито напред нито назад.Предварително Ви благодаря!



Тема Re: стъпков моторнови [re: дpeиk]  
Авторelektromer (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 14:53



За кое стъпково моторче говориш?
Извини ме но не се сещам еднозначно!
Ако става въпрос за моторчето , което ти бута жилото на газта - т.е. контролира оборотите на празен ход , то тогава:
Мисля че ел.моторчето не е стъпково.
Това е обикновено ел.моторче с два кабела.
А целия блок има 4 кабела , като другите два кабела са зеа един микропревключвател , който обикновено се поврежда!
Та ако става за този модул - лесно се сваля.
Има няколко болта - звездограми и се сваля без проблем!

Ако обаче говориш за друго нещо , а аз съм се сетил криво - извини ме!



Тема Re: стъпков моторнови [re: elektromer]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 08:52



Ако не ти брои километража проблемът рядко е от стъпковия мотор. Има едно малко зъбно колело което е от силикон. Чупо зъб и спира... Няма спасение! Няма го като резервна част. А и смяната му не е за всеки. Не се опитвай да махаш стрелката на километража!!! Няма слагане после. Ремонта се извършва отзад, но само ако намериш здраво зъбно колело! Трудна работа! :(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.