Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 21.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Servis ili kadaren!!! maistor za smjana saedinitel  
Авторvento-x (Нерегистриран)
Публикувано28.09.04 00:25



Zdrawo na wsi4ki! Naprawo neznam opitwam se da namerja podhodjashtoto mjasto ama... w drujba takiwa kato tjah... njama po goljami kojuderci pone w sofija ot tjah!!! diska i lagera we4e sam kupil ot D&n na sachs i sega trjabwa da se smenjat djundjuriite na 100-ticata 2.0E.

Ama waprosa e KADE
1-ka4estweno?
2-na razumna cena?

Mnogo shte sam blagodaren za saweti te wireklamnite lica moje da si go spestjat



Тема Я кажи, пич...нови [re: vento-x]  
Автормyтpaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 14:26



от кои майстори в Дружба се оплакваш, че и аз съм за смяна... Да им набия кофите, ришли...



Тема Re: Я кажи, пич...нови [re: мyтpaтa]  
Авторvento-x (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 22:24



Ne se oplakwam ot maistori prosto nakarah bashta mi da ne izdarja powe4e UNITRADE w drujba shtoto samo tam hodeshe za shtjalo neshtjalo razbiram za diagnostika i polzwane na kompjutarnata im tehnika ama za drugi po elementarni smeni trjabwa prosto da si maloumen ili da har4ish 4ujdi pari-firmenni naprimer.

Az sam s vento i w sashtija servis pitah za lamarinata(pokriva) na kolata kolko struwa samo gola lamarina bez koloni ili kwoto i da bilo i znaesh li KOLKO MI KAZAHA TIJA A??!!! 2200lv i da 4akam 10 dena. Az TIJA maimuni ot kadeto go pora4wat trwa neshto tam jiweja i shte si kupja oshte edno vento za 4asti.NAPRAWO PALEN IDIOTIZAM i shte si naprawja truda sega da pitam kat se warna w DE kolko struwa tam no 200% sam siguren 4e ne e 1100EUR

Razbirase za 4asti po dwigatelja(zawisi) e prepora4itelno ot tam ili na botew ima oshte edni kat tjah.No ina4e kakto po gore kazah za slaboumni ili s 4ujdi pari



Тема Кадърен сервиз за малко паринови [re: vento-x]  
Автор Marangoni ()
Публикувано06.10.04 09:12



Ще си позволя да предложа нещо.
Всички хора търсят тези критерии-бързо,качествено и евтино.Съответно има такъв сервиз.Колкото и да не ви се вярва(нормално е имайки предвид дереджето на сервизите ни),обаче съществува.Ще питате "Е как така ем,евтино ем бързо пък и качествено...?"Ами в днешно време трябва да предложиш най-доброто за да уцелееш.И трябва да ви кажа,че системата работи мн.добре и печелим повече от сервизи в които услугите са по-скъпо платени,защото хората остават доволни и се връщат като водят и техни познати.Заложили сме на качествената работа и ниските цени.А предлагаме и нещо,което мисля че е важно за вас клиентите.Даваме гаранция за извършените услуги.
Заповядайте и се убедете.Прегледа на колата е безплатен.

Надявам се не съм засегнал никого с тази реклама,но мисля че всеки човек каращ кола има нужда от надежден сервиз.

Адреса е: "Захарна Фабрика" ул."Кукуш 1" на гърба на бившия завод Ворошилов. тел:8129999



Тема Maistor za saedinitelнови [re: мyтpaтa]  
Авторacca (Нерегистриран)
Публикувано19.11.04 12:24



През лятото ми се прецака съединителя и отидох при Евгени от Перлаинвест (на автогара ЮГ 130 метра по посока на гара Пионер). Тел,. 9634086.



Тема Re: Servis ili kadaren!!! maistor za smjana saedinitelнови [re: vento-x]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 19:34



Сервиз "ЮВЕ" на Симеоновско шосе, преди посолствата вляво по посока околовръстното шосе !!! Пламен - монтьор. Но е малко скъпичко, защото си знаят цената пичовете.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.