Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 06.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сервизнови  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано20.09.04 10:16



Сервиза се занимава с всички марки автомобили(съжалявам много че съм ви оставил с впечатлението че е специализиран).Политиката на сервиза е така изградена че той разчита на Перфектно свършената работа и на разумните цени.Всеки ден има поне по един човек, който идва прочел за нас по форумите и остават доволни.Заповядайте, няма да съжалявате обещавам



Тема Re: Сервиз [re: DH_Robo]  
АвторMиr 29 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.04 22:39



Аз прочетох предния път че си специализиран за Ауди (и още десет други марки), ама щом е било само впечатление- Извинявай
Тоя път не си си написал адреса и телефона и специалните префенций за всички. Напиши ги че ще те пропусне някой.
Можеш да снимаш доволни клиенти и да ги постваш тук. Може да си пишеш сам положителни отзиви с леееки елементи на критика (разбирай самокритика).Можеш да ми оправяш колата, за да не те тровя по форумите (или май е по добре да си я оправям сам,.. да,да, сам ще си я оправям)
Е успех в бизнеса и мноого много пари и доволни клиенти от които не можеш да се отървеш



Тема Неудобен въпрос:)нови [re: DH_Robo]  
АвторAУДИCT (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 10:50



Аз съм за ремонт на предница..
Дай някакви цени все пак, примерно за смяна на всичките гумени части по предницата на Ауди 80 Б4.
Т.е тампони на магарето, тампони на носачите,тампони макферсон и евентуално тампон на скоростната кутия. (само труда ме интересува, говорим за смяна на всичките неща)



Тема Re: Неудобен въпрос:)нови [re: AУДИCT]  
Автор Marangoni ()
Публикувано23.09.04 09:50



Най-добре е да се види какво е състоянието а иначе ориентировъчно за всички тампони към 200лв.



Тема :)нови [re: Marangoni]  
АвторAUDlST (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 15:27



Ти направо ме вкара в класа на Ауди а8.
То ще ми излезе 500лв ремонт на предницата.. не е ли прекалено, или се работи по западния стандарт 25евро на час???
Поне знам че на приятел му смениха всичките гуми по предницата за 4 часа (един работник не знам за каква цена). Почасовата ставка ми се вижда сериозна!
Извинявам се ако обиждам някого и не разбирам от цени, но ми се вижда страшно, може пък и да свикна:))
Пък може и нещо да не съм доразбрал???



Тема Re: Сервизнови [re: DH_Robo]  
Автор antipop (!)
Публикувано26.09.04 11:49



Не му се връзвайте на тоя лайнер, специализирал се е във всички марки автомобили, погледнете по другите форуми - Lancia, Ford, не ми се изборява или му вижте историята на мненията в профила... Тук преди време му заключиха една

.

If you don't care where you are going any road will get you there


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.