Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 21.09.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Audi B4  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано24.06.04 09:25



Уважаеми Ауди Фенове,
моля за съвет.
Наумил съм си да си вземам втора кола. Към момент акарам Деу Нексия от 95 та. Доволен съм, но отесня, а и трудно я поделяме вече с моето момиче.
Предпочитанията ми се въртят около 2- 3 вида машини:
- Форд Мондео
- Рено (Сафран или Лагуна)
- Ауди B4

Знам, че не са пряко съпоставими тези автомобили, но това съм си харесал.
Става дума за коли около 93- 95 година разбира се.
Вече разпитах Феновете и специалистите от Форд и посъбрах мнения за Мондеото.
Женския фактор, обаче натиска новата машина да е Ауди.

Бихте ли споделили персонални впечатления. Изчел съм какво сте говорили по темата. Има много полезни детайли. Знам и всички технически характеристики на колата, но бих ви бил блъгодарен ако ми разкажете на база собствен опит и задълбочени познания що за автомобил при ползването е Б4.

Предпочитам да е с климатик и 2.0 двигател. Вероятно ще я газифицирам (Свикнал съм с газчицата от Нексията и с предимствата и недостатъците и).
Как е като персонално усещане тази кола. Като конфорт, надежност и возия.
Като подръжка? Като разход на газ?

Вие какво бихте ми препоръчали?
Някакви ориентири каква е нормалната цена за подобна машина?
Уточнявам, че не държа на глезотии като супер уредба, спортни аксесоари, кожи, дърво и т.н. Само климатик може би и ЕЛПАК.
Наблюдавам ужасна разлика в цените. За автомобил с претенцията да е в добро състояние от подобен тип могат да поискат от 5000 до 9000 лв.

Благодаря ви предварително за съветите и мненията. Извинявам се, ако задавам вече дъвкани въпроси.
Поздрави!



Тема Re: Audi B4нови [re: foxy_boy]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано25.06.04 16:23



Като клас от тези коли, Сафрана е най-висок клас, мондеото е след него а накрая е Б4.
ОБАЧЕ!
Ако си забелязал Аудито и Форда са съпоставими като размери, аз лично не съм фен на тази американо-английско-немска марка и предпочитам да не изброявам недостатъците които виждам аз защото за някои хора може би те не са такива.. но мога да ти разкажа за преимуществата на Ауди.

Първо - марката - това е автомобил в челната тройка на Европа - Ауди, Мерцедес, БМВ.
Автомобилът сам по себе си предоставя на собственика му всичко от което един шофьор има нужда - аз лично съм 110кг и отпред в Б3 се чуствам чудесно. Б4 е малко тесен за пътниците отзад, но в крайна сметка ти я купуваш да се возиш отпред, багажника е голям за разлика от този на Ауди 80, колата като цяло, като дете на концерна Фолксваген е доста здрава, което неможе да се каже за конкурентите му в твойта класация, едните от тях могат да се оплачат от слаба предница а другите от недомислени носачи и лагери на главина!
Климатиците на Б4, са доста сполучливи, особено ако не е слаган допълнително в Италия, предимство е и поцинкованото купе, което ти гарантира липсата на ръжда по колата, освен ако не е удряна и некачествено ремонтирана след това.
От гледна точка на покупка на такъв автомобил имаш проблем с цената му, защото е доста търсен, а знаеш всичко търсено отива в небесата, но ти няма да го караш вечно така че може да го изтъргуваш без голяма загуба, лесно се крадат халогени, решетки и брони, така че е добре да му намериш охраняем паркинг защото рискуваш колата ти да остане без туй онуй...
Частите на тези автомобили са приятно евтини, гледат се малко по-скъпо от Голф, но все пак това е Ауди. Не са претенциозни като автомобили а и има доста части втора употреба, ако случайно се наложи...

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Audi B4нови [re: foxy_boy]  
Авторaudi_fen (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 16:07



ако си зимш ауди б4
по добре да е авант ако не е авант по добре си вземи по читаво б3
за мотора 2000 кубика пален инжекцион поне да е --иначе голям маитап разни кадети, голф 2 , рено 19 apak i nqkoq lada 1,6 po zdrava moje da ti se opane imaiki na predvid po niskoto im teglo a i tova che se kanish da q katras na gaz + klimatika zadaljitelno e prosto da e pone 2000 i



Тема Re: Audi B4нови [re: audi_fen]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано28.06.04 08:57



Мда, 2000 е оптимален вариант, защото са най-често срещани и повечето майстори вече ги правят със затворени очи

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Audi B4нови [re: Nasti]  
Авторлиcичeтo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 11:27



Благодаря за съветите!
Има ли някой типични слаби страни такова Аудир т.е. да им обръщам внимание като си търся.
Другите двигатели (1.6 и 1.8) освен- по- малката мощност предполагат ли други проблеми (подръжка и др.)

Каква е разумната цена за Ауди Б4 Аван + клима 93 или 94?
В добро състояние става дума.



Тема Re: Audi B4нови [re: лиcичeтo]  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 12:11



Не се сещам за типични слаби старни на тези автомобили. Аз карам една такава B4-ка от 3 години - взех я на 150 000 км - сега е на 214 000 и не съм имал кой-знае какви проблеми. Относно цената - не мога да ти кажа какво значи "разумна цена". Когато си купувах моята платих около 14 000 ЛВ (Авант, 2.6), а в същия момент ми предлагаха подобна на 8 500 (Авант 2,3 Quattro), кято се оказа че е преживяла страхотен челен удар и съвсем случайно разбрах за това малко преди да я купя. Така че каква е "разумната цена" трудно може да се определи. Наскоро се поинтересувах за какви пари мога да продам моята и чух за цени от 8500 до 12 000 лв (доста широк диапазон). А когато си купуваш кола на старо си е малко лотария - същото важи и за нова кола мужду другото.



Тема Re: Audi B4нови [re: B4]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано29.06.04 14:58



прав си...
2.6
знам че е страхотен двигател - 6так...
мисля си, че ще ми е голям на мен...
откъм разход на гориво най- вече



Тема Re: Audi B4нови [re: foxy_boy]  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 15:44



Ами не може хем душата в рая, хем ....
Или върви колата - или не харчи гориво



Тема Re: Audi B4нови [re: B4]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано29.06.04 16:23



Спор нямаме.
НО да кажем считам 2.0Е
за добър компромис...
между динамика и разход на гориво....
2.6 е двигател за дълъг път
с висока скорост
с голям въртящ момент...страхотия...
но да кажем 2.0 ме устройва... : ))))



Тема Re: Audi B4нови [re: foxy_boy]  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 16:48



Моето мнение е че 2.3 Е е оптимален като разход / възможности, но трудно се намират



Тема Re: Audi B4нови [re: B4]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано29.06.04 18:55



вярно, че не съм виждал много такива.
Това същия двигател, който се слага често на 90 ката ли е?



Тема Re: Audi B4нови [re: foxy_boy]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано30.06.04 09:40



2.3 е класика в жанра, този който е като вариант на Б4 е същия но има разлика в катализатора, за да покрие евро 2 и за това колата е 133 а не 136к.с.

От сега да ти кажа, Б4 1.8 няма, ако някой ти пробутва такова да знаеш че колата нещо не е в час!

Иначе 2.3 мога да ти намеря в момента има едно 92-а година с климатик на цена 6200

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Audi B4нови [re: B4]  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 12:46



А мослил ли си за дизел?



Тема Re: Audi B4нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано01.07.04 10:13



Мислил съм разбира се.
Чувал съм хубави работи за 1.9 TDI.
Лошото е, че не съм виждал такава машина с климатик.
Може би има, но се срещат рядко.

Това което казвате за 2.3 двигателя звучи много хубаво....този двигател нали не е 16 V или.....
за какъв разход говорим?
1.6 двигателя има ли друг недостатък, освен малката мощност?



Тема Re: Audi B4нови [re: Nasti]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано01.07.04 10:15



всъщност ще пазарувам около средата на август
ако имаш нещо добро ще се обадя.
Това, което казваш звучи разумно. Стига да е в прилично състояние колата : )))



Тема Re: Audi B4нови [re: foxy_boy]  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 10:56



малката мощност малък недостатък ли е? 2,3 е 5 цил. редови - много хубаво нещо и не е с 16 вентила, защото 16 не се дели на 5



Тема Re: Audi B4нови [re: B4]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано01.07.04 11:50



Малката мощност си е проблем...макар, че зависи от гледната точка.
Т.е. човек каква нагласа има за очаквана мощност.
Сега карам кола със 75 к.с. И по- скоро ме удовлетворява. Вярно, че е малка колата де : ) НЕ бих имал нищо против от 10- 15 коня отгоре...но и така се справям.
Относително пенсионерски ми е стила на каране. Т.е. държа висока средна скорост, но не се увличам в рискови изправарвания например.
Така, да кажа, че има различни визии за мощността. С удоволствие бих карал по- здрава машина. Доколкото знам, по- мощния двигател (+по- голям въртящ момент) позволява двигателя да е в по оптимални обороти.
А за 2.3 мотора да преформулирам върпроса.
с 10 или 20 вентила е : )



Тема Pravilno si izbral:)нови [re: foxy_boy]  
АвторAUDlST (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 15:14



И аз 6 месеца се канех да си купя Ауди и прочетох де що има като мнения за Б4 конкретно.
След като го купих установих че .... много добре съм направил:)))))
Солиден автомобил, като пример ти давам това че на Кадета имах само пластмасови щипки навсякъде, а на Ауди всичко е с болтове:)
Двигатели - Избрах 2.0 115 коня защото е достатъчен за купето и е най-разумната според мен комплектовка за това купе.Мойто гори 11.5 градско, извън 7,4 при 90-100. 2.3 е много добър и мнооогоо здрав но гори около 13-15 градско и частите за него са доста по скъпи. С 2.0 115к на светофарите не е проблем да изрежеш някого, не е проблем да дъжиш 160 по магистрала, не ме е страх да изпреварвам (с кадет 60 коня усещането не е от най приятните)
Е не е и изтребител..но в тази кола и не се чувствам като изтребител, просто внушава спокойствие и ... НАДМЕННОСТ:)))))))).
Не чувствам липса на мощност, но това е много субективно. Не знам с какви гуми трябва да караш 2.3 двигател но при 2.0 при повечко газ гумите (195/65/15) почват да се пилят.
С Кадета се юрках повече, сега просто си карам с удоволствие.
В момента съм на газ и гори 13.2-14 градско с климатик.
Като тегло определено е тежка кола, много добре обезшумена, много солидна и здрава. Като ходова част отзивите не са от най добрите за предницата.. но за момента не съм ремонтирал нищо (4 месеца).
И все пак може да се поспори за САФРАН.. това е кралския клас на Рено и изобщо не е за подценяване, мисля че като автомобил на старо изобщо не е лош избор, може само да е малко по скъп за поддръжка но за комфорта който предлага мисля че е по напред от Б4. И като цена при купуването би трябвало да е по скъп от Б4.



Тема Re: Pravilno si izbral:)нови [re: AUDlST]  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 15:24



"2.3 е много добър и мнооогоо здрав но гори около 13-15 градско" - въх колега недей така бе - аз съм с 2.6 и нямам такъв разход на градско, а карам доста неикономично.



Тема A ti li go zarejdash:)))нови [re: B4]  
АвторAUDlST (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 16:02



Много ми е интересно защо някои хора приемат нещата които всеки ама всеки си признава за нещо което при тях не е така щото имат най добрия двигател и са с най яката кола и.т.н
Не може кола която тежи 1290кг с 2.0 двигател и с около 50кг повече при 2.6 двигател да харчи 11 на сто, просто не може ако не е дизел, няма такова животно и никога не е имало. И сега ще кажеш че гори 10.8 градско с климатроник...
Айде сега да видим кой до къде ще стигне в хвалбите. Мога да ти кажа само нещо за двигател 2.2 без турбо ..който е бащата на 2.3 .. гори точно.. ама точно 16/100 градско и изобщо не му дреме как го натискаш.
И в крайна сметка http://www2.zr.ru/compare/ хората са го написали, и като сложиш 1,5 кила отгоре са стаж и качество на бензина, виж какво се получава.
Пичове .. тука няма ли някой с 2.3 да си каже мнението?????



Тема Re: А кой друг да го заржда :Рнови [re: AUDlST]  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 16:21



Не съм казал че ми дава 10 на 100 разход, но не ми дава и 15. Градското средно е около 14 може би. Прави ми впечатление, че като го карам на къси пасове: студен мотор и 5 - 10 км, после пак така, разхода определено е към 16, но при загрял мотор е не повече от 13 -14 на 100. Комбинирано съм го засичал - около 10 на 100 се върти. Не се хваля просто се учудвам, че 2.3 има такъв разход, кактъвто твърдиш.



Тема Re: Pravilno si izbral:)нови [re: AUDlST]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано01.07.04 16:40



Благодаря за ценната информация.
Имам още леки колебания...
Имам приятел с Рено Сафран
1993
2.2 RN
(103 к.с.)
с фабричен газов инжекцион
би ми го продал за под 5500
само дето няма климатик ....
иначе е гледана кола
често съм се возил на него и много добро впечатление ми прави!
Ще се почудя още...
B4 е добро като формат...Сафрана ми е с една идея по голям от колкото искам,
но пък е страхотно удобен....
и не гори много
на дълго си държи около 10 газ



Тема Има хора със спонсори:)))))нови [re: B4]  
АвторAУДИCT (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 16:57



Просто има автомобили които се карат от 3ма души и ги зареждат 2ма от тях:)
Там разхода не е много ясен за никой от тримата:))))
Според мен най важното са превантивните мерки..т.е ако кажеш на човек че гори 11.5 а той е спортна натура , ще се разочарова много като го настъпи и кара на кратки разстояния, като в твоя случай при който правиш 16/100 .. и се окаже че е с 4л отгоре. Ако бях търговец нямаше да е така и щях да разиграя сцената с пенсионера от германия който изобщо не я е карал и в момента гори 10.2 ама ако се сменят свещите ще падне под 10:)
Т.че за 2.3 мисля че писах максималните стойности. А за 2.0е не бях много обективен и си мисля че при по здраво настъпване може да направи 13максимум градско.
Баща ми кара Ауди 1.6 и му гори 20/100 защото тая кола повече от 2,5км наведнъж не е минавала и почти винаги се кара студена:)))



Тема Re: Pravilno si izbral:)нови [re: foxy_boy]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано02.07.04 10:53



АУДИСТ, не се обиждай пич, ама тия Интернет данни дето ги предлагаш не са баш така както седят нещата в същност.
2.3 нито харчи 15, нито пък са му МНОГО по-скъпи частите, а разликата м/у 2.3 и 2.0 е такава че просто няма прилики

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Ami vseki ima svoj izbor:)нови [re: Nasti]  
АвторAUDlST (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 16:21



Все си мисля, че когато цилиндрите са 5 значи са с поне 1 повече като цена на свещи, кабели, семеринги, лагери, бутала, ако щеш и болтове:)
Изобщо не е целта да споря а и не се обиждам . целта е да помогна.. напиши истинските данни, ще повярвам но просто напиши данните.
По технически данни за 2.3 има за разход описания м/у 11.8 - 13.2 в зависимост къде го четеш и дали е куатро или авант.
2.0 има разход 11.3 - 11.8 .. и все пак си гори спокойно 11.8 и то без много да се юркам и без да е куатро или авант.Т.че предполагам че 2.3 спокойно би изгорял 13.2 без много юркане, а като се заюркаш все ще го докара до 15.
Като двигател .. че кой не иска 2.6, колкото по мощно толкова по добре.. а ако има и кой да му плаща ремонта и бензина:))
Ако имаш месечно 300лв за автомобил по добре 2.0, ако са 400 по добре 2.3, над 500 2.6. Но тва последното вече си е немски стандарт и никой няма да търси стара кола:))

В крайна сметка никой ли няма 2.3 литров мотор за да каже точно колко гори:)



Тема Abe samo gledai da ne e mondeoнови [re: foxy_boy]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано02.07.04 21:23



Мондеото е най-ниския клас автомобил между трите, направено е от изключително некачествени материали, затова е и толкова евтино.
Според мен Б4ката е най-добрия явтомобил измежду трите.
Незнам каква ти е нексията обаче на 2.0 115кончета, пълна инжекция не е много хубаво да слагаш обикновенна газова уредба. Мисли за газов инжекцион.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Ami vseki ima svoj izbor:)нови [re: AUDlST]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано03.07.04 11:41



Конкретни данни от 2.3 на човека създал този клуб - Спайдерчо.

Градско м/у 10 и 13 разход
Извънградско м/у 7 и 10.3

10.3 направихме разход когато отивахме 2002 на морето заедно и стигнахме за 3 часа като тръгнахме в 5 следобед Тогава по 160 не паднахме!

Има и нещо друго, големите мотори не се натоварват колкото по-малките при високи скорости. От там се получава и по-ниския разход!

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Abe samo gledai da ne e mondeoнови [re: KR-16V]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано06.07.04 16:27



Ами хубави работи ми наговорихте за B4.
И почти ме навихте да мисля само в тази посока.
Дори започнах да оглеждам, макар че казах покупка ще правя по- късно (август).
Ориентирам се горе- долу. Това което търся е между 6000 и 10 000 някъде. Аз ще гледам да докарвам нещата по- близо до по- долната цифра : ).
Визях някой машини вече (по автокъщи) за тези пари...
но не бързам...напр. 93, 2.0 Е, Климатик, ЕЛПАК, АГУ, други дребни глезотии (ламперия)...
Км- 148 000 (??? : )))
Видимо добро състояние....леко делакирано вече (не е драма това)
ама не е Авант.
Аз не че съм казал да е 100% авант де...ама.
Просто споделям.
Намерих и Авант, 1.9 ТДИ, съвсем всички глезотии, 94 год. Но му искат 9000. Много хубава машина, ама точно на тази цена няма да е : )))

Как е като поведение на пътя Б4. Твърдо и стегнато окачване има. Струва ми се по- малка от вътре, отколкото очаква човек, като я гледа отвън : ))

Ако някой сподели размишления по това което казах, ще ми е интересно.



Тема Re: Abe samo gledai da ne e mondeoнови [re: foxy_boy]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано06.07.04 23:59



Колата е много стабилна, имаше една приказка на лед да я **** нема да мръдне.
Нормално е за дизел такава цена все пак това е дизел, ако е в добро състояние даже е евтин.
Според мен търси кола по младичка-ориентирай се към последните години, там Б4ката бяга вече към А4.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Abe samo gledai da ne e mondeoнови [re: KR-16V]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано07.07.04 09:41



Колата е стабилна, държи се доста прилично, вътре не е най-широкия автомобил, но според мен е достатъчно добре. За цена 10к. може да ти се намери и А4 95-6г.
B4 1.9TDI е много добър вариант, цената от 9к е нормална за колата 94-а година ако е добра. Тогава няма да ти се налага да слагаш газ, ще се возиш до морето и обратно за 40лв., върви доста прилично... абе кола си е

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Разход бензиннови [re: Nasti]  
Автор brabusGTl (пристрастен)
Публикувано07.07.04 10:26



За разхода на V6 - 2.6 l 150 hp
Двама познати карат такива Аудита в продължение на 4 г. Едното е А4 Quattro (1997г.), а другото е А6 (1995г.) И двете дават минимален разход на градско (говоря само за бензин) минимум 13 л./100 км., а Quattro - то с много настъпване е стигало до 17 л./100 км.



Тема Re: Abe samo gledai da ne e mondeoнови [re: foxy_boy]  
АвторB4 (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 12:31



Foxy, колата е изключително стабилна. Возихме се с жена ми преди време и й бях дал да кара - влезе в един 90 градусов завой с много висока скорост и колата само леко приплъзна. Ако в тази ситуация бяхме с друга кола .... не ми се мисли. Това че ти се вижда тясна е по-скоро въпрос на усещане, защото позицията на шофьора е сравнително по-ниска от тази при другите автомобили и се създава усещане, че си заграден отвсякъде, но реално погледнато пространството не е малко и дейстиявта на шофьора не са затруднени. А относно цената - смятам че такава кола в добро състояние би следвало да струва 10-на бона. Айде наслука!



Тема Re: Abe samo gledai da ne e mondeoнови [re: B4]  
Автор foxy_boy (непознат )
Публикувано09.07.04 09:36



Пичове,
вчера се разхождах из автокъщите по горубляне
и гледах за B4.
Видях доста.
Имаше дори 4- 5 Avanta
Макар и да не си харесах никой от тях (имаше един с КЛИ, но беше с 1.6 двигател, което по ваша препоръка по- скоро трябва да се избягва).
Иначе намерих няколко от 93 г.
2.0 Е с КЛИ
на цени 6000- 6500
и наоколо

Някой машини ми се видяха подозрителни. Имаше странни размествания във фаровете. И почти неусетна загуба на симетрия около маската на радиатора...това май говори за челен удар...

Ще ми препоръчате ли добър сервиз
в който бих могал да заведа автомобил включен в "позитивния ми списък" за преглед- двигател, компресия, геометрия на предния мост и т.н.
благодаря предварително



Тема Re: Audi B4нови [re: foxy_boy]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 22:32



Малко късно забелязах тази тема но да кажа - аз карам B4 с 2.3 двигател.

Колата е изтребител :)

Разхода: 10-13 градско с климатроник, който не съм спирал последната година
Извънградско 8-10 според настъпването. При скорост 160+ дава 10 разход.
Среден разход за 20'000 км - 10/100.


Консумативите са на цената на тези за 2.0Е или най-много 10-15% по-скъпи.
Имах едно неприятно изживяване наскоро - прецака ми се потенциометър на дебитомера. Колата загуби мощност и стана все едно 2.0 моноинжекция, че и по-зле. Не казвам, че 2.0 моноинжекция е лоша кола, просто 2.3 върви доста по-добре. Оправи се срещу 900 лева за рециклиран дебитомер :). Неприятното в случая е, че точно този чарк има 8-10 години живот и рано или късно дава фира. Само потенциометър не се предлага отделно, а само като част от целия дебитомер. Кофти тръпка, но я преживях. Това е единствената по-скъпа поправка, която съм направил. Почти не харчи масло - на 7000км (на толкова сменям маслото Castrol 10W40) доливам малко по-малко от 200ml. На километража сега пише 149000км.

Като вървеж колата върви повече от 2.0Е и почти толкова добре, колкото 2.6. Според мен е добър избор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.