Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 02.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички?  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 13:57



Имам сериозен проблем.Имам Горепосоченото Ауди с много екстри и спортно окачване и др.В идеално състояние е !Защо като се дърпам с по слаби коли дори и Ауди Б3-90 коня ме къса?Ходих в Аутотрейд и ми казаха че колата е перфектна,и мотора и окачване и всичко друго е наред!Знае ли някой колко
бързо ускорява до 100 и колко бързо ускорява 1на 90ка 2,3л?На магистралата вдигам 240км без особенни проблеми!Колата е 94г.Пишете си мнението за тази кола и защо става така?А нима 1на скапана Кали/бричка върви повече от моята кола?



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички? [re: Hиko]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 18:48



Priqtelu, tova e koraben tromav motor, koito ne moje da se razvurti byrzo. Toi e moshten i mojesh da si poddyrjash skorost na magistralata zashtoto imash golqm vyrtqsht moment no ne e sporten. Edin po-maluk vintilov motor e po-byrzooboroten i dosta po byrzo se razvurta...



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички? [re: nqkoi]  
Автор Energie (минаващ)
Публикувано29.05.04 20:28



Kolega samo ste ti kaja che Dvigatelia ABC 2,6 V6 be udostoen ne vednaj za nai dobar dvigatyel na AUDI do pojavata prez 2000 godina na 2,4 20V!Tova e edin ot nai resursnite i izdrajlivi agregati proizvejdani niakoga ot AUDI!Ima dostatuchno sporten duh v nego!
Vapreki che ne e predviden da razviva barzo max.si vartiasht momnet ,demarajat mue dosta dobar (pod 10sec) ,az sashto karam audi s takuv dvigatel i da ti kaja chestno nimam nabljudenia nikoi da me e skasal s dvigatel s podobni harakteristiki!A nasichkoto otgore sam i sas avtomatichna skorostna kutia!Moje da ne uskoriava za 8 sec no ste ti izdraji pone 500hil.km bez osnoven remont!

www.drumnik.hit.bg


Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички? [re: Energie]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 22:38



Nikoga ne sym tvyrdql che e losh motora....! Toi deistvitelno e perfekten! Naistina e izdryjliv! Do kolkoto razbrah kolegata, toi se dyrpa s rezachki... A ako se probva s kalibra 2.0 16V naprimer koqto e s dvoina diuza na injekciona, mnogo se symnqvam che shte pobedi! Nikoga ne moje da dade syshtiq start! Ako e na max. skorost kalibrata nqma da izdarji no...



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички? [re: nqkoi]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 21:19



Ей ПРИЯТЕЛЮ!!!Всичко ми беше забавно до сега,но като чуя за някой който си мисли че калибрата е РЕЗАЧКА и ми става по смешно дори от това да ми кажат че този мотор е КОРАБЕН!Беше ми приятно да се "ОПЛАЧА" за проблема си който всъщност не съществува но исках да разбера какво мислят такива като теб!Само за твойя информация до сега не сам срещнал опелче,защото аз така им викам,за разлика от теб което да ми се опре на малкия пръст!А това за кораба ти го каза някой дето кара Кали/Бричка ако ме разбираш?!?Само ще ти кажа че тези с по 2 вала и по още 2 да им сложат и да ме изпревари с 2 минути за 20 метра си остава кално Опелче или както всички каращи нормални коли като БМВ,Ауди,Мерцедес и много други НОРМАЛНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА,ги наричат КАРУЦИ!!!Сигурно караш някое много натокано Кадетче с супер,следи ме внимателно:"РЕМИУС" "РЕКАРДО" и Волан "ТОТО"
Щято всички селянчета слушащи чалга и каращи опелчета се кефят на измислиците по 2 лева!Ами така е когато си купуваш "КОЛА" от 2 лева!Така че ако искаш карай с 300,ускорявай за 2 секунди до 200,и разбивай всичките коли по светофарите но МОЛЯ ТЕ не ми говори за Опели"РЕЗАЧКИ" Защото само смисъла на самата дума сама по себе си изключва Опелчетата от списъка!Ако искаш дапробваш и видиш как върви тази кола с този мотор продай си колата прибави сумата от няколко кали/брички и с тези пари дай капарото за това Ауди!!!!!!Само ше те питам защо според теб 3 годишно Опелче струва колкото 10 годишно Ауди или БМВ или Мерцедес?Сигурно защото не е "Резачка"?На всички които съм заблудил с мнението че колата ми не върви се извинявам но просто трябваше да знам какво мислят такива като момчето с Опелчето,защото съм сигурен че кара такова Нещо!!!Пожелавам на всички които обичат да карат коли,бързо или бавно да не им се налага да изживяват кошмара да карат Опелче!



Тема Абе, душо... [re: Hиko]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано31.05.04 01:06



... ти нещо си болничък у главата май...



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички? [re: Hиko]  
АвторNoname (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 21:54



Приятел, колкото и да ти изглежда смешно, но колата ти наистина е тромава сравнение с "Калибрата".Помисли малко:
2,6 V6- 150hp предполагам около1500 кг. срещу
2,0, 4-цил., 16 вентила, 150hp и предполагам около 1000-1200 кг.
Няма място за сравнение!!!! На това тегло и двигател тези "коне" са нищо!
Може би от 130-140 нагоре ще я "изядеш", но дотогава ще и гледаш номера:))
Не защитавам Калибрата", просто разсъждавам трезво.Твоят двигател не е направен за това!
И като си такъв баровец, що не си вземеш нещо по така:))))
Щото има и по хубави коли от твоята!!!!!
А, щях да забравя да те питам защо се интересуваш как дърпа "90ка 2,3л"?
Сигурно и тя е поредния боклук, който те е бил, а?



Тема Хм.. [re: Hиko]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано31.05.04 22:21



Не виждам какво толкова ти каза човека, че се палиш така. Ако става въпрос за "селянчета" и селски манталитет...
сам си прави извода



Тема Извинявам се [re: erix]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 23:19



Съжалявам моя е грешката!Бях много ядосан!Знам че звучи глупаво но не съм искал да прозвучи така!SORRY!Иначе с удоволствие ще се дръпна с всяка калибра която ми е навита!Моята кола не е барана!Ако знаете ми пишете моля ви за какво време ускоряват калибрите по 150к.с. не сам запознат много с опел!Тегллото на колата е 1390 кг като знаете колко е голям резервоара?!?С климатик е и доста други тежащи неща!За 90ка ми е чудничко щото не сам се пускал с такава!Според мен за 400м гонки не е за мен но не сам казал че това искам!Принципно е интересно и как стоят колите на пътя?Моята стои доста добре!17ки на 245мм на 40,окачването е спортно с газови амортисьори и т.н.
Не знам за калибрата?А вие?Още вееднъж се извинявам на готиния дето така му избухнах!!!Надявам се да не ми се сърди,по принцип съм много разбран и............пишете ми!



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички? [re: Noname]  
Автор Energie (минаващ)
Публикувано01.06.04 00:15



Aaaaaa ne...veche prekalihte iskam tezi koito sporiat za tezi izbusheni Calibri i GSI-ta prosto da se probvat s mene karam CAbrio 2,6 V6 i teja 1700 kg...ako ima meraklii deto sa tolkova sigurni v kolite si neka se probvat!Darapl sam se s Astra GSI 2.0 16V i niama shans!Aaaaaaai sam avtomatik!!!!!!!

www.drumnik.hit.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.