Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 26.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кожен салон за 250-300лв!  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 10:37



Ако сте хора обичащи удобството то това е за вас предлагам ви да видите за какво става въпрос и ако ви хареса да ми пуснете един пост за повече инфо.Цената е за 4те седалки но с вратите максимума на оскъпяване е 350 лв за по големите коли.За по малките максимум300лв като поло.клио,или корса.Цветовата гама е богата и цалата изработка трае около 1 седмица като първо се правят вратите и ако ви хареса тогава останалата част а тя може да бъде както целия салон така и отделни седалки.Поправят се и "ИЗТЪРБУШЕНИ" седалки като това влиза в цената.Колата от снимките е Б3 но е снимана вечер и не са много реални цветовете но все пак се разбира за какво става въпрос.Снимката с целия салон дава по обща представа за картинката.Ако някой прояви интерес ще му направя и други,дневни снимки!За ега толкова ето го и адреса за снимките:


http://free.bol.bg/batstancho/



Тема Re: Кожен салон за 250-300лв!нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор WasteLand TD (Turbo Diesel)
Публикувано08.06.04 12:35



Абе Батстан4о, тва много добре изглежда.Това каква кожа е?
Колко пари ше идат за едно Венто.А и да те питам, на мен двете предни седалки ми се клатят :( т.е. клатят им се облегалките - има доста луфт напред-назад- дразнещо е.Това може ли да го оправите ако реша да си правя седалките кожени.
Много много интересно е тва......

http://212.116.151.244\untitled.jpg


Тема Има нещо гнило!нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 13:18



Мой приятел си смени салона преди около месец и му струваше 1600лв.
Нова тапицерия на седалките, тавана, колонките, вратите, волана, ск.лост, ръчната спирачка + нови стелки, подарък и всичко това от естествена, перфорирана кожа в черно и сиво
Цялото претапициране трая два дена!!!
Ти, как така ще го направиш за 4 пъти по-малко пари?????
Освен това, този салон ми прилича повече на пластмасов, от колкото на кожен

BRAVO HGT

Редактирано от |Kyky| на 08.06.04 13:23.



Тема Re: Има нещо гнило!нови [re: |Kyky|]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано08.06.04 13:22



ja da me swetnete malko sega...

iskam da si pretapitsiram wolana. wyzmojno li e towa da stane, bez toj da se maha? pitam, zashtoto ne mi se riskuwa njakoj da go swalja i da pretsaka cruise control-a, air-bag-a, etc...



Тема Защо да не може?!нови [re: USD]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 13:27



Но какво означава "без да се маха"?????

BRAVO HGT


Тема Re: Защо да не може?!нови [re: |Kyky|]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано08.06.04 13:40



bez da se swalja wolana :) bez da se otka4a :) bez da se otdelja ot konzolata i da se slaga na tezgjaha :)

t. e. - wolana si stoi tam kydeto e i w momenta :)



Тема Що за въпрос?нови [re: USD]  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 14:18



Нали се сещате че ако беше естествена кожата цената наистина щеше да е към 1500лв ама тази не е и съм дал снимки ако не сте разбрали.Вижте ги и после можем да говорим тази кола ние сме я правили!Кожата е изкуствена ама се ползва за мебели и е доста издръжлива/щото мебелите доста се търкат може би и повече от седалките щото на тях стоиш повече отколкото зад волана/първия опит беше преди 3 години и все още няма поражения.Чакам мострите на цветове от чужбина да дойдат и ако някой иска да види да ми пише тук и ще се разберем.Още не искам да давам телефон щото сигурно много от "ЖЕЛАЕЩИТЕ" ще се бъзикат ама аз не се бъзикам просто това е цената ама ако ви се вижда малко ще направя компромис и ще ви дам всичко на 2на цена!Така ако ви устройва?МАЙТАПЯ СЕ разбира се но естествена кожа за такива мангизи няма никъде даже и 2ра ръка.Колкото до вентото цената му е 330лв за всичко тоест седалки предни,задни,скоростен лост,врати но без таван!!!Тавани не правим!Правим първо вратите и после останалата част за да видите дали ще ви хареса!Колкото до волана който не трябва да се сваля не мога да кажа щото дори зависи каква е колата?Аз мисля че трябва да каже майстор който разбира от електроника и който да знае как точно се сваля всичко без да се повреди ипосле да се сложи на тезгяха и да се тапицира но на място няма да стане или поне аз не мога да ти помогна за това!



Тема Re: Що за въпрос?нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано08.06.04 14:40



jasno, mersi

ne moga da riskuwam sys swaljane na wolata, zashtoto kolata e chrysler i me symnjawa da ima dostaty4no kadyrni hora da se oprawjat s elektronikata :)



Тема Re: Що за въпрос?нови [re: USD]  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 14:50



И аз така мисля за майсторите в БГ!Се ти казват аа за 100 лева си готов ама после абе пич сменихме тва и тва и то много сложно онова и после ха 200 лв.При мен видяхте максимума на цената и разбирате че м/у големи ималки коли не еголяма разликата шото аз не го правя за пари и не съм профи ама си става хубаво и на мен и другите дето имат си им харесва!Като искате по яко дайте 2 бона и супер гъзария докато качиш някой 16 годишен миксер ити загаси цигара на седалката и а кофти нови 2 бона!А пък така и всяка година да сменяш ще ти трябват колкото за 1/8 от другия вид кожа!Който го иска по хубаво от оригиналните робошки/без плюшените на тях съм им голям фен/щото на повечето стари коли са такива,и по евтино от яката супер кожа-това е компромиса.А нима не сме правили компромисис марки и модели само и само да са малко по евтинички?А камоли за един салон?Яко и евтино мисля аз.За тези с много мангизи лайна ама аз нямам много мангизи а вие?



Тема Не мисля!нови [re: USD]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 15:10



Дали в твоя "Крайслер" има повече електроника по волана, от колкото по мултифункционалния волан на "БМВ 520" - 1998г.
А, ако волана ти е с "нарушена геометрия" - омекнал, значи ще се наложи да го свалят, за да го разрежат и да му сложат нова тръба, преди да го тапицират отново
Но и без това, за да се получи желания ефект, задължително се демонтират всичките чаркове!!!

BRAVO HGT


Тема Ама, чакай малко!нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 15:21



Кой е казал, че в колата ще се качват всякакви идиоти, които да съсипят салона???
Ако нямаш климатик в колата, изкуствената кожа може да бъде повод за крайно неприятни изживявания, дори когато вече не си в колата!!!
При това положение оригиналните "робошки" са си много по-добри от изкуствената кожа!!!
А, защо не опитате да претапицирате салони с плат и плюш, вместо изкуственяк, може да има повече клиенти и определено е по-практично, и може би по евтино?!?!?!?!?

BRAVO HGT


Тема Re: Не мисля!нови [re: |Kyky|]  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 15:27



и ТАКА СТАВА НО ПРОСТО ТОВА СЕ СЕТИХ ДА ПРЕДЛОЖА!А и казвам пак нито съм профи нито го правя за пари но и без пари не мога да го направя или?



Тема Може, може!!!нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 16:08



Утре ще ти докарам колата да ми претапицираш целия салон, с какъвто материал предпочиташ, аз нямам претенции
Ама като дойда да си я взема, ако няма поне 100лв. в жабката, няма да се разберем да знаеш

BRAVO HGT


Тема Re: Може, може!!!нови [re: |Kyky|]  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 16:25



Ела ама ако няма значи не ми работи ксерокса на работа.Или пиши нещо смислено или не посещавай форума.Не съм на 15 години да се бъзикаш за някакви си простотии.Като не ти харесва пиши си че не ти харесва да разберат всички мнението ти и толкова.Като искаш да се заяждаш ходи малко на училище защото то май там така правехме!Не се заяждам и не съм във форума да пиша глупости.Ако всички почнат така да пишат то май скоро няма да остане някой който да не е сърдит на някой друг.Просто възрастните хора трябва да умеят да разговарят/пишат/с други като тях които не са на същото мнение по дадена тема или?Иначе сигурно разбираш повече от мен но не си показал до сега дали е така или не?Защото само за хйората тъпотии пишеш!Ами вземи ти напиши 1на тема че да разберем какво харесваш и какво не!Ако не пости www.tuning.bg/forum и там в предизвиквам те кажи на някой колко си добър,колко можеш и какво харесваш и хората ще ти разяснят някои неща!!!



Тема Нервен ли си???нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 17:07



Не разбирам, защо се дразниш толкова ???
Не разбрах и кой се бъзика за простоии ???
Аз казах, че това което предлагаш е пластмаса и не е практично, но ти май не схващаш !!!
Написах ти и че може да пробвате с плат и плюш, но ти си рупаш ли рупаш изкуствената кожа !!!
Дреме ми на оная работа за твойте "яки" салони, ясно ли ти е това или да ти го напиша на червените седалки, за да го схванеш, а ???
Правете си пластмасовите салони и се пържете на бавен огън - точно идва лятото - мен не ме интересува, това разбра ли го ???
Ако имаш проблем с комуникациите и не разбираш от едно прочитане, аз не съм ти виновен - върни се и прочети пак помисли и отговори, ако можеш!!!
А колко разбирам аз за кожените салоните е ясно, на тези които могат да четат - ти затова се дразниш нали?!?!?!?!?
Що се отнася до www.tuning.bg/forum - там всеки знае най-много, а аз не искам да преча (иначе ги чета редовно и още по-редовно се спуквам от смях)

BRAVO HGT


Тема Re: Нервен ли си???нови [re: |Kyky|]  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 17:19



Не се рязкай!!!Щом като се смееш на другия форум то значи ти си смешника!!!Ха ХА Ха ХА!!!ми хубу!!!



Тема О'кнови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 17:24



Щом казваш

BRAVO HGT


Тема Re: О'кнови [re: |Kyky|]  
АвторБaтcтaнчo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 18:06



Виж просто един форум се посещава за да се опита човек да помогне на другите с каквото може било то и глупост и евтинийка или съвет или просто да си изкаже мнението и да разбере за кво става въпрос или дали е прав за твърденията си.Пак казвам сигурно разбираш повече от мен за всичко ама не си го показал!Щом е така така да е не смятам че на нормалните хора им отива да говорят така ама.................извинявай ако съм те обидил с нещо просто си казвам мнението и толкоз никой не карам да го споделя а в случая мисля че ти си нервния или?А относно за другия форум просто не знаеш какви хора има там.Има дори и такива с цели сервизи и хора които са прочели повече книги от твойте и мойте учители по литература взети заедно!Вярвай мимного разбират типовете там и ако си малко по спокоен в исказванията си и се регистрираш там ще видиш сам за кво говоря!Айде със здраве.



Тема Да, обиждаш ме!!!нови [re: Бaтcтaнчo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 18:32



www.tuning.bg/forum:
"Батстанчо: Става въпрос за някакъв пич КУ-КУ в ауди форума!www.сlubs.dir.bg
Нещастник ама не му се вързвай на копелето щото няма смисъл да му отваряме очите!"


Иначе не си много елементарен, да знаеш г-н. Кожен Салон

BRAVO HGT


Тема Re: Да, обиждаш ме!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано08.06.04 18:47



batka, radwash me :) ne kazwam, che ima powe4e elektronika :)

daje ima mnogo malko, w srawnenie s po-nowite modeli :)

wyprosa e, che ako ima neshto po-osobeno w electronikata ili w airbaga ili w kakwoto i da e, naj-werojatno shte se prostja s tezi ekstri kato si wzema kolata ot tapitsera.

nali znaesh, kak rabotjat u nas "majstorite" - "ja, kwo e twa? shto ne izliza? ja daj da go napynem malko... a izleze? a, shto e na 2 par4eta? e, nishto, butaj wytre deba i zatwarjaj"

smjatam, che hwashtash idejata :)

prosto kolite kato mojata sa malko i po4ti nikoj ne im znae pinizite... towa iskah da kaja.



Тема Предлагам ти!нови [re: USD]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 18:55



Да те заведа при тапицера и сам да се увериш за какво говоря
Ако не ти вдъхва доверие - тръгваш си, никой не те задължава да си оставяш колата
Само за волана, ако не се лъжа, ще ти струва 60-80лв., с естествена кожа и със сигурност ще ти хареса на вид и на допир - може да видиш и други коли, по които е работил същия мастер

BRAVO HGT

Редактирано от |Kyky| на 08.06.04 18:58.



Тема Re: Предлагам ти!нови [re: |Kyky|]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано08.06.04 19:07



ama to zashto da ne mi wdyhwa dowerie :) kakwo razbiram az, che da pretsenjawam horata :)

kaji njakakyw telefon na 4oweka :)



Тема Не става!нови [re: USD]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано08.06.04 19:15



По телефона ще те таксува като за чужд
най-добре е да се отиде до там!!!
Доверие може да ти вдъхне, като видиш колите по които е работил

BRAVO HGT


Тема Re: Не става!нови [re: |Kyky|]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано08.06.04 21:57



dobre, shte ti ostawja edna belejka kato imam powe4e wreme da me zawedesh :) i shte po4erpja, estestweno hehe



Тема Re: Кожен салон за 250-300лв!нови [re: Бaтcтaнчo]  
АвторSanta Cruz (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 17:18



Na tozi adres koito si dal :..http://free.bol.bg/batstancho/...ne vijdam nito 1 snimka na salon v kola:(Molia te dai vernite snimki,4e sum zainteresovan ot predlojenieto,4e imam Audi coupe i iskam tapiceria!



Тема Re: Кожен салон за 250-300лв!нови [re: Бaтcтaнчo]  
Авторsimbat (Нерегистриран)
Публикувано25.11.04 21:57



Дай моля те малко снимки на коли,дето си ги правил,че нисто не видях от този адрес,дето е публикуван
е-маил:
simbat@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.