Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 02.07.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички?нови [re: Hиko]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано08.06.04 18:39



Smeshen, az sum pisal v tozi forum mnogo predi ti da si kupish audito, taka che imai pone edna ideia respekt, ok? Vtoro tozi posting beshe za Lud Audi Fen, ti kude se burkash ili prosto ne mojesh da chetesh vnimatelno za da razberesh na kogo pisha?
Tova za koeto govorja principno e FIZIKA, a ne za Tico s 3 cylindura ili budilnika na lelja ti. Ta vuv fizikata vsichko e tochno i konkretno, za razlika ot tvojat kilometraj proizveden rannite godini na 90te.
Cjalata ideia idva ot tam, che sled 120km/h suprotivlenieto na vuzduha e veche na kvadrat. Njakude sled 160km/h stava veche na kubik! Ot tuk idva i osnovnia problem za Vmax, che kolata trjabva da ima strashno dobra aerodinamika za da preodolee tova suprotivlenie ili da ima 2x tvoite kone. Shte ti dam edin primer: Audi S4 1994ta godina s 2.2l turbo davashti 230 konja dostatuchni za 6,8s do 100km/h i okolo 25s do 200km/h ima maximalna skorost 244km/h. Are sega sedni i pomisli malko i mi kaji dali e vuzmojno tvoiata kola da pravi 240km/h s 150 konja??????
Toja G-Tech ako e Competition Ultra-Mega-Pro mojesh spokojno da si go zavresh v bagajnika da izmerva uskorenieto na letjasthite chinii okolo teb.... Po-netochen ured za izmervane na uskorenieto na edin avtomobil ot nego na pazara v momenta njama, budi sigura. No ti ako mu se radvash, be my guest! Njamam jelanieto da te razubejdavam...

PS dori naj-suvremennite kilometraji davat 3-5 km/h otklonenie pri realni 100km/h.



Тема opsaaa)))нови [re: Hиko]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.06.04 19:40



tuk e myastoto da kazem za dizelite)))

1.9 TDI ako ne e 150hp ne moze da stigne 200 posmurtno

2.5 TDI V6 pravi to4no 200 edvam edvam.... s 4ip tuning pravi 220. Tova e!

koi kolkoto i da govori , pred o4ite mi sa minali tolkova TDIta i moga da go zayavya s sigurnost! vizte i oficialnite statistiki...


Stiga fantazii, 240 e mnogo seriozna skorost, Wizi e prav v slu4aya. Sega znam , 4e si obi4a6 kolata i tova , 4e te kusat postoyanno ne tryabva da izbiva s 240km/h)))heheheee

ni6to li4no





Тема Re: Извинявам сенови [re: Hиko]  
Автор obelix (вкиснат)
Публикувано09.06.04 09:52



Виж каква простотия изтръска:
"Ако знаете ми пишете моля ви за какво време ускоряват калибрите по 150к.с. не сам запознат много с опел!"
Че като не си запознат с опелите защо пишеш?! Не съм казал, че ти е лоша колата - тъкмо напротив! Но имам усещането, че някакъв комплекс те мъчи - с климатик била, 17-ки джанти и т.н. Първоначалната вноска за нея била колкото няколко калибри и още много спестени пари - осноявателен повод за гордост имаш Друго си е да си купиш кола на над 10 години за кошница пари. Абе свежарка си .... при това голяма



Тема Re: Извинявам сенови [re: obelix]  
АвторNiko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 12:33



Който дава повече от 4000 лв за опел значи си пилее парите щото не е рентабилно да си купиш боклук за толкова пари.Та нали ги купувате тея бараки щото са евтини пък и не се чупят,като изключим че трябва да се сменят калници и 50% от ламарините всяка година.Щом като трябва да е евтина тавана и е към 4 бона щото от там на горе вече може човек нормална кола да си купи дето таблото не е от пластмаска за играчки и дето сина ми като рисува километражи на коли ги рисува по добре отъ фирмичката ОПЕЛ!!!Тея дървета дето в цял свят нещастниците които нямат пари за Ауди,БМВ,ФОЛКСВАГЕН и МЕРЦЕДЕС си ги купуват щото струват жълти стотинки!Що ебаните опелченца струват по около 1000 лв в Германия та било то и 93,94 година?Ами представи си съотношението качество-цена!!!То се казва винаги евтиното излиза скъпо ама вие не можете да го проумеете и на френските коли им се смеете че французите само свирки правели ама не и коли.Що ли не се сещам поне за 1 истинско състезание където не се състезават само опели опел да са спечелили нещо?Във ВРЦ-пежо,24 часа на льоман Ауди,ДТМ Ауди,Ф1-Ферари,БМВ,МЕРЦЕДЕС,ХОНДА<РЕНО и т.н. сам се сещаш.Я сега ми кажи къде са опел и що трябва да са хубави коли освен че са евтини?Покажи ми едно сносно ауди 93,94 година за тези пари за които ще си купиш една астричка или вектричка май няма а ?А защо ли щото не са просто евтини ама и си заслужава човек да даде малко повече за да получи доста повече после.Не искам да обиждам хората които си купуват опел щото в БГ нямз много много пари ите просто търсят евтиничко нещо ама моля да не правите глупави сравнения с опел и Ауди щото е смешно.Че то вие все еднисравнения праскате дето никой нормален човек не може да ги асимилира!Някой опелче с 900кг тегло и 150 кона дето е винтилка или там ъоп версия за модела с най обикновенното Ауди от примерно към 90 коня и 1100кг.Браво много интересно!Сравнявайте коли еднакви по характеристики или топ версиите на 2 марки ама не то на вас ви харесва да избивате комплекси щото с астрата за 3000 лв посрал чна Б4ка 1,9 ТДИ за 8 бона и ааа смешника дал толкова пари за кола пък го скъсах!!!Еми сигурно астрите вървят и повече от РС4 ама ние кво знаем дето караме Аудита?!?Вече ми писна от такива дето се хвалят опелчета и най вече калибра!!!И ко вътре като някой кадет вози като каруца пластмасова,тясна,израбхотена от най висококачествени материали като хартия ишперплат?Това ли и харесвате или щото хем спортна хем евтинка!Е здравейте ама няма евтина спортна кола!!!Има евтини и скъпи ама спортни евтини само за такива като момченцето дето ми пише за калибрите има!Да си чул нещо за най спортните коли да имат нещо общо с опел?Да знаеш само за инфо че има и лимузини с спортен характер или по точно с мотори от голям запас на сила и издръжливост както и макс.скорост съчетана с комфорт и висококачество и удобство и най вече ПРЕСТИЖ!!!Май ми намирисва на БМВ,МЕРЦЕДЕС,ФОЛКСВАГЕН,АУДИ !!!!!!!Щото няма пртестижен опел май а?Да не ми кажеш само за омега че ще ми стане по мъчно за опелчетата!Айде чаоооо!!!



Тема Re: Извинявам сенови [re: Niko]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано09.06.04 14:52



Лелееееееееееееееееееееее, такъв комплексар скоро не се беше явявал....
Я ме светни с какво точно едно ауди Б3 е по-добро от Вектра А?? Може би е по-широко или харчи по-малко или пък бега повече... Това че се прецакваш да дадеш повече пари за една кочина, щото правели хубави скъпи коли, не означава, че е по-добра само за това...
Айде настъпи го твойто невероятно ауди и излети си 220км/ч... Ох забравих че Wizi нищо не разбира - 300км/ч и прелети всички изгнили опели, таман да не чустваш нужда вече да се сравняваш с тях....



Тема Хехехеехеееенови [re: Niko]  
Автор obelix (вкиснат)
Публикувано09.06.04 15:19



Сега ще дойде мама и ще те цунка по челото за лека нощ мило ми малко комплексарче
Че кой е казал, че съм дал повече от 4000 за опел? Препоръчвам ти когато се прецакаш и те хързулнат да платиш нелогично много пари за същият таралясник чийто таван е 4000 да не се гордееш толкова много с това - по-логично е да си затраеш. Но явно ти се говори .... ми хуу - да кажем дай 8000 и бъди щастлив, че си дал двойно. А на теб явно ти действа успокояващо, че са те прецакали.
Ще съм ти много благодарен ако ми обясниш кое е по-качественото при Ауди, че струват толкова много?! Какво повече получаваш? Оргазъм, че автоджамбазина ти е разпрал Г** (и джоба), когато ти е продал колата?
Относно състезанията - чакай бе пич .... говорим за коли карани в БГ от хора с твоят или моят статус и доходи.

В отговор на:

Вече ми писна от такива дето се хвалят опелчета и най вече калибра!!!И ко вътре като някой кадет вози като каруца пластмасова,тясна,израбхотена от най висококачествени материали като хартия ишперплат?



Май се омота нещо а? Някой хвали калибрата, а пък кадета возел лошо- ти някога возил ли си се в калибра? Относно хартията и шперплата - нали твърдиш, че караш ауди - не се издавай, че всъщност си собственик на трабант

В отговор на:


Да знаеш само за инфо че има и лимузини с спортен характер или по точно с мотори от голям запас на сила и издръжливост както и макс.скорост съчетана с комфорт и висококачество и удобство и най вече ПРЕСТИЖ!!!Май ми намирисва на БМВ,МЕРЦЕДЕС,ФОЛКСВАГЕН,АУДИ !!!!!!!




Само не ми стана ясно каква е връзката м/у лимузините и тази тема.
Това, че ти мирише е признак на лоша хигиена

И последно - за сведение не карам калибра

Хайде сега чадо мий краката и лягай



Тема Re: Хехехеехеееенови [re: obelix]  
АвторNiko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 15:30



За Ауди всички знаят кое му е хубавото.Ама не разбрахме за опел кое е?



Тема Е хайденови [re: Niko]  
Автор obelix (вкиснат)
Публикувано09.06.04 15:33



просветли не де. От твойте думи разбрах, че хубавото му е това, че е скъпо.
Умно, умно .........



Тема Re: Е хайденови [re: obelix]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 16:19



думата качество говори ли ти нещо?



Тема Re: Е хайденови [re: Hиko]  
Автор obelix (вкиснат)
Публикувано09.06.04 16:28



Да - много неща ми говори.
И кое е по-качественото? Бъди малко по-конкретен ако обичаш.

А на теб думата количество говори ли ти нещо? В смисъл количеството пари което е разумно да дадеш за да получиш определен клас автомобил?


Редактирано от obelix на 09.06.04 16:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.