Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 27.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема da si svera kilometraj4etoнови [re: пoпoвOO7]  
АвторGilzata (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 15:45



A we kvi sa tiq prostotii we B4 2.6 v6 nqma da varvi s 240..eii Are kato ste tolkova otvoreni da vi zababana edno vapros4e kolko vdigam s b4-kata 2.0 115hp 6tot taka kato gledam mai mai pove4e 160km nqma da e aaa??



Тема Wizi otgovori mi weeeнови [re: Hиko]  
АвторGilzata (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 14:01



Are le cqla godina li 6te 4akam nqkoi razbira4 kato teb da mi otgovori.......



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички?нови [re: Hиko]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 11:36



Късат те защото си пълен некадърник и неможеш да караш,а колата въобще не ти е виновна.Не виждам друга причина да те скъса такъв спънат кон като В-4 с 90 к.с.Просто се научи да караш и тогава се пусни,сприда излагаш марката така.Иначе мотора ти е супер за комфортно и бързо пътуване на дълъг път,но не е много подходящ за дърпания.Ако искаш дърпачка по-добре е с 1.8 Т



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички?нови [re: xxx]  
Автор nen4oman (непознат )
Публикувано14.10.05 11:23



Ники, много важно е как караш и с кой си ги мерите. Нормалните хора карат с около 120-140км/ч, така че сигурно никой не ти се е опрял, щото не си попадал на майстор. Аз карам B4 2000/16V/137кс и много често ги режа на пътя понеже тия 120 ги вдигам още на III-та, ама съм попадал и на по-шантави от мене. Един път трябваше да дам 20 лв на едни хора с униформа(по 10ст/ км), че карах с 220. Колата си ги вдига, няма лъжа, ама от 200 нагоре едвам ускорява, ама по пътя и без това несме много ракива откачалници.

Няма лоши коли, има лоши драйвъри
Заб: И никога да не караш пиян, щот като повърнеш трудно се чисти



Тема Re: Wizi otgovori mi weeeнови [re: Gilzata]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано31.10.05 16:26



Каква ти е точно авариата бе? Ако искаш да си говорим в новия Ауди форум... www.audibg.com



Тема Re: Wizi otgovori mi weeeнови [re: Wizi]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 17:54



iskam da kaja 4e audi sa mnogo dobri koli. a opel po4naha da pravjt super koli edva sega. naprimer vectra 2.2 dizel v6 2002g. e perfektna kola i mnogo burza. vsi4ki znem oba4e 4e AUDI e mnogo po dobra kola.



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички?нови [re: Hиko]  
АвторBUZZl (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 20:57



KOLEGA IMAM AUDI B4 2.6 OT 2 GOD.NE SE SLU4VA 4ESTO DA ME KASAT,E NE E BEGA4KA NO E PRIEMLIVO ZA TIA PARI!!!!!!!



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички?нови [re: Hиko]  
АвторDJ_ON (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 18:57



Mi de da znam maina moje da ne e dobra v starta.Ili ne si i sviknal da q karash kakto trq.S kva predavka e?



Тема Re: AUDI B4 2,6 V6- 150hp Защо ме късат всички?нови [re: Hиko]  
АвторA4-men (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 11:08



Zdraveite na vsi4ki i na teb Niko.Iskam da vi kaja 4e pro4etah dosta ot napisanoto po temata i re6ih da se vklu4a.Zna4i kolite koito sravnqvate ne sa ot edin klas.V momenta karam A4-125P.S.,kola ta kola,spor niama,komforta mu komfort,imidja imidj,oba4e predi neq sam karal i Fiat Punto-turbo-GT,i vectra GSI-16V,.T a da vi kaja,predi 2 g s vectrata se pusnah na bojuri6te sre6tu A4 2,6-V6,ami mom4eta jal mi stana za audito,ta to struva6e trono pove4e ot moqta vectra,i sega karam AUDI,ama za bega4ka opela si e bega4ka ,tova e.A ina4e audi e vsi4ko pove4e ot opel:)))BLAGODARQ VI



Тема Re: Извинявам сенови [re: Hиko]  
Авторzamalko (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 15:44



abe ti normalen li si sas tazi B4 i mi fantazirarash za vozia. Samo tova kato go kazaesh i mi stava iasnno che si tapo parche. I az sam fen na Audi (dori za razlika ot drugite sam fen samo i edinstveno na Audi no B4 i vozia) a pak da ne govorim che B4 e stara kato sveta. No mnogo zavisi ot koe selo si i t.n...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.