Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 14.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Тема смяна на лагери на задните главининови  
Авторбeлekypoв (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 23:08



някой сменял ли е лагерите на задните главини? става въпрос за дискови спирачки отзад и АБК мотор...абе всичко си е стандартно...интересува ме как става пиниза- има ли външни и вътрешни лагери...какво се сваля. спирачния апарт ясно, но по-нататък??? необходими ли са специални инструменти...абе всякакво инфо. а и също какви са самите цени на лагерчетата...дано не са като предните, че те корлко са дебели!!! а как шибано са набити в шенкела....



Тема Re: смяна на лагери на задните главини [re: бeлekypoв]  
Автор peshone (Audi fan)
Публикувано27.05.04 13:03



Лагерите би трябвало да са като на колите с барабанни спирачки... Ако не си с Quattro, разбира се...

Повече инфо ще мога да ти дам следващата седмица, защото утре или други ден ще я свърша таз операция



Тема Re: смяна на лагери на задните главининови [re: peshone]  
Автор peshone (Audi fan)
Публикувано31.05.04 12:55



Оказа се, че лагерите са ми ОК, некви тампони са ми заминали, та съответно никаква информация не мога да дам по въпроса за смяна на лагери Само разгледах самите лагери какви са - 2 ролкови (вътрешен и външен), цената беше някъде към 20 и няколко лева за 1 комплект (марка СХ май)...



Тема Re: смяна на лагери на задните главининови [re: бeлekypoв]  
Автор _boriana_ (Virus)
Публикувано31.05.04 16:00



Виж сега...Естествено,че ти трябват необходимите инструменти;как се извършва самата процедура не мога да ти кажа,но ако споделиш с мен някакви данни за колата/модел,кубатура и т.н./ ще мога да ти дам инфо за цената поне на комплекта лагери.

The Truth Is Out There...


Тема Re: смяна на лагери на задните главининови [re: _boriana_]  
Авторbelokurov (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 22:40



колата е ауди 2,0 пълнта инжекция с абс не е куатро. под инструменти специални разбирам някакви, които наистина да са специални- има например такова нещо при пробкщата на маслото на скоростите- направено е само за интструмент, който става ЕДИНСТВЕНО и САМО за ауди- целта е елате в сервиза- 200 лева на касата и отвиваме шибаната пробка! да не са направили и тук някаква такава мръсотия...
кажете какво се прави- яко ли е набито в задната главина- имам една скоба за лагери ама да не се наложги на преса да ги вадя!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.