Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 26.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Тема A4 - pitane!нови  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано11.02.04 18:39



Zdraveite!
Abe ne6to sam re6il da si kupuvam kola i ne me svarta! Mnogo nastostoi4ivo sam se zagledal v A4 97-98 godina. Ta vaprosite mi sa okolo tozi model! Kakvi sa mu slabite mesta i ima li izdanki? Koi dvigatel e spolu4liv i koi ne e ? Naprimer, toia 1,6 (101hp) ne6to ne mi vdahva doverie! Zagledal sam se v 1,8T (150Hp), no ima i 2,6 s sa6tata mo6tnost, ta koi e po-nadejden! 6te sam vi blagodaren za infoto!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Pitam 6toto...нови [re: GAlNER]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано11.02.04 20:49



ot nikolko mesta 4uvam, 4e parvite A4-ki, demek 80 B5, imali niakvi problemi. Dali do 98g. sa gi iz4istili?

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Are be hora?!нови [re: GAlNER]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано12.02.04 15:16



Na sre6tite ste mnogobroini, a v neta hi4 vi niama! Kajete ne6to za tazi A4-ka! Pone kajete koi dvigatel e nai-uspe6en i stabilen!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 12.02.04 15:17.



Тема Re: Are be hora?!нови [re: GAlNER]  
Авторspe (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 09:31



Kolega - az imam a3 98 godina i sym dovolen - njamam nikvi griji, osven che mi izgorja debitomera vednyj - inache e pushka kolata. Tija dvata dvigatelja 1.8T i 2.6 sa nai-dobrija izbor ako iskash benzin...Az lichno bih predpochel 1.8T shtoto mi e po-zabavno da karam dvigatel s turbina. Inache dokolkoto sym chuval atmosfernija po ne se razvalja - vuicho mi ima bash takava a4 - 2.6 i tvyrdi che e zdrava. Tyi che - sjadai gi karai i dvata motora i si reshi koi ti haresva poveche i nego vzimai. A ralikata v poddryjkata njama da e mnogo goljama, ama to i bez tva e se taja dali she dadesh 1500 levcheta za remont ili 1700



Тема Абе...нови [re: spe]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано15.02.04 19:21



сега нещо съм на кантар! От една страна ми се иска да не падам под моралната за мен граница от 150 кончета, от друга, митото и безина се отразяват на джоба! Е, свикнал съм да си плащем за удоволствието, но и без това, няма да троша такава хобава кола на Божурище!
Казаха ми че този 1,9TDI 110Hp бил много здрав и надежден! Верно ли е?!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Абе...нови [re: GAlNER]  
Авторspe (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 09:14



Gledai sega - predi da vzema moita bjah bash na syshtija kantar, ama kato si napravih edna tynka smetka i izleze che benzincheto ne e tolko skypo... 1vo a4 s ednakvi extri i edna i syshta godina - dizel i benzin - dizela shte byde sys sigurnost pone 2-3k lv otgore. Zavisi kolko km pravish na godina ama za 2-3k lv mojesh baja benzin da sipesh.2ro - dizelite mnoooooogo rjadko si idvat na realnite km shtoto obiknoveno v germany gi scepvat ot karane, taka che ako vzemesh dizel 98godina na 100000km smetai che she e po-skoro na 250k km...Abe s drugi dumi - razubediha me za dizeljacite. Tva deto e 90konja pyk ne go gledai gram - shtom si sviknal na 150 konja min... slabichko shte ti e dosta...Pyk i benzina vyobshte ne go chuvash che raboti motora, dokat s dizela kolkoto i da e - ima si vibracii - abe vypros na vkus...Pyk i kakto znaesh pri jenata i kolata pyrvo vzimash posle razbirash dali si ucelil, tyi che nai-dobre pokarai dizel, benzin i koeto ti haresa poveche go vzimai, pa posle si e bash kysmet...



Тема 10ks! [re: spe]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано17.02.04 11:32



Ili ti si edinstvenia v cluba vi, koito vliza tuk ili si nai-aktivnia ot vsi4ki!
Ima i ne6to drugo! Po-princip, az imam dosta teji4yk krak i maniera mi na karane e dooosta sporten! Za tova ot edna strana mi se iska da si vzema turbinovia ili 2,6-cata, no ot druga strana se 4udia dali da ne si vzemia ne6to po-malomo6tno i po-malko har4e6to, 6tot ne mi se iska da karam hubato Audi, katko karam Vectrata!!! Mislia, 4e Audito niama da izdyrji, taka kakto Vectrata, na podobni izdevatelstva po BG pati6tata. A sym siguren, 4e ako vzema goliam DVG, niama da moga da se zdarjam! Mislia si kato vzema takava kukli4ka da ia karam spokoino i vnimatelno - ne6to koeto Vectrata ne e use6tala!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: 10ks!нови [re: GAlNER]  
Авторspe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 09:22



Ne sym edinstvenija i nai-aktivnija - prosto povecheto hora veche vlizat v drugija forum... A inache ti nameri kvo da kajesh... Kak njama da go karash bre - za kvo she go kupuvash togava...a i mojesh da si siguren che shte izdyrji na vsjakakvo karane - jaki kolici sa - vervai mi. A ako iskash neshto det da go karash leko i bavno mai ne si se orientiral pravilno, a sym i siguren che njama da izdyrjish da se vlachish shtom obichash sportnoto karane, taka che - vzimai neshto po-moshtno i se zabavljavai i tva e...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.