Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 29.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Moga li ......нови  
Автор cholich (Lada Niva 1.7)
Публикувано07.01.04 13:14



Kolegi Zdraveite,
imam Audi i iskam da wi pitam moga li da go prodam za 7500lv.?
Kolata e B4 - IX.'92, 2.3E, vs. ekstri + klima.
moga li da i wzema tezi pari shtoto iskam da mina na A4?

Winter Warrior


Тема Re: Moga li ......нови [re: cholich]  
Автор tsvet4O (AUDI)
Публикувано08.01.04 16:04



Ако колата е ОК, според мене можеш, и то без проблеми. стига някой, който разбира, да търси такава кола в момента! Пробвай Успех!



Тема Re: Moga li ......нови [re: cholich]  
АвторLord of the Rings (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 16:20



Аз съм по-скептичен Лятото си везе 100/94 2.0 16V с климатроник - направих бартер, но колата беше обявена за 7800. Което означава, че се продава поне с 400-500лв по-малко...
Освен това колите карани в България при равни други условия са по-евтини...
Все пак - пробвай. Успех!



Тема Re: Moga li ......нови [re: Lord of the Rings]  
Автор8O (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 09:45



Не че съм тръгнал да продавам мойта 80-ка но се интересувам живо от цените, особено тези на ауди. Цената ти е на max че и повече. Зависи си и от самата кола, не съм я виждал, но въпреки това оферти като твойте са по скоро 6500 и надолу. Че то min цена на а4 вече е около 10 000лв. Значи добавяш си грубо около 2500 и готово. Нема да стане, прекалено хубаво е )))! Иначе тая цена дето я обявяваш се мерка все още по купетата, 92 и след това естествено. М/удругото въпреки богатия и разнообразен пазар ти препоръчвам а4-та да ти е от 13 000 нагоре и нов внос за да е що годе читава, макар че все пак всичко е много индивидуално.



Тема Re: Moga li ......нови [re: cholich]  
АвторToшиpo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 09:53



Според мен има шанс ако колата е в много добро състояние. Миналата година търсех такава и след много гледане и яко пазарене с продавача (искаше 7900) през Август взех за 7100 (IV'93) (климатроник, свирка,електрически стъкла/огледала+4 нови летни гуми) като мисля, че платих много добра цена (от моя гледна точка) за колата. Всичко е индивидуално и зависи от състоянието. Неприятното е, че коли карани в България се продават по-трудно (респ. по-ниска цена). Общо взето докато търсех, колите, които харесвах им искаха 8к+. Но все пак от тогава са минали около 6 месеца. Пусни една обява в mobile.bg и виж дали има интерес.



Тема Re: Moga li ......нови [re: Toшиpo]  
Автор petarbg7 (непознат)
Публикувано15.01.04 21:41



За мен лично зависи от състоянието на колата, а не от модела. Винаги ми е било интересно как някой решава, че виждаш ли Б4 струва 6х а А4 10х. Писал съм го и друг пън, но аз съм виждал Б4 струващо 10-11х лв, с което се съмнявам някое А4 на подобна цена да се сравни (поне аз не съм виждал). Не знам защо е нужно това изхвърляне с по-нов модел кола в по-лошо състояние, с по-скъпа поддръжка. Заради състоянието - и по-лоша возия, усещане и т.н. Единствените предимства на по-нов модел кола аз виждам, че някой ден по-лесно можеш да я продадеш, защото повечето хора първо питат кой модел, година и после гледат, и второ за гъзария, което неофициално май е най-важния фактор
Успех с продажбата



Тема Re: Moga li ...... [re: petarbg7]  
АвторToшиpo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 11:27



Именно - и аз това казвам :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.