Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 25.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Cena na Audi80 B3  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано05.01.04 02:47



Audi 80 1.8S 91 godina s Gazova i Zastrahovka v Bulins za cqla godina .......zastrahovana e za 4500......na okolo 150000km.4ri El. stakla, el. ogledala,hidravlika i shibidah.Kajete kolko pari trqbva da se dadat za takava kola ,ako e izrqdna.




Тема 2500-3000нови [re: MaXo]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 18:58



ама като имам предвид постингите ти за космическите скорости които постига тая машина, мноооого ще си помисля.



Тема Re: 2500-3000нови [re: Цeцo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано06.01.04 21:04



A ti si nqkoe tupo kopelence naliA ve pove4eto deto karat audita mai sa zadrustenqci ...........plasha se poneje moje i az da sam takuv i da ne go razbiram.




Тема Re: 2500-3000нови [re: MaXo]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано07.01.04 10:00



Xa xa xa ;)
Тогава вземи си една GSI -ка и върви в Опел клуб - за да не се облъчиш от такива задръстеняци като нас!

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Davam 10 499 lvнови [re: TheSaint]  
Авторspeshno tyrsesht (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 23:29



znachi - vzimam ia!!! Niama da se pazarim-plashtam dvoino!!! Daje 11 000, za da se ne ciganime, ama si iskam kalufki na sedalkite, kojeno kalufche na volancheto, metalni "pedali" i ako moje da e sled avtomivka....sushto taka iskam novo maslo, sveshti, remuk i drugite konsumativi - vzimam ia za 11 000 lv i ti davam edno 20 V samo za 3000 lv ( otlichno i sys zastrahovki v Bulins, Levski spartak i oshte 3-4 mesta, 5 el stykla i 98 godina - godinata ima znachenie)
Chakam te s netyrpenie - pishi mi tuk, parite sa mi v djoba, a za kolata ti si mechtaia ot 20 godini



Тема Re: Davam 10 499 lvнови [re: speshno tyrsesht]  
АвторMaXo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 19:38



Mnoo zabavno ......posle shto zamiral klub AUDI



Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: MaXo]  
Авторt_tenev (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 14:41



dobra kolata. 90 k.s. li e? - pishi na t_tenev@abv.bg



Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: t_tenev]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано17.01.04 03:44



Edin poznat mi dava 4500............ skoro o4akvai mail!!!




Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: MaXo]  
Авторt_tenev (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 14:37



Che dai go na tvoia poznat i vuobshte ne mi pishi togava :)))))



Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: t_tenev]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано22.01.04 16:13



Mnogo si bukvalen be pi4 ........mnoo qsno 4e nqma da ti pisha:)




Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: MaXo]  
АвторNaaxo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 23:12



Zadryj go, friend!
Sled niakoi i drug mesec cenite na teia koli riazko she skochat i togava spokoino za 6-7 000 she go shitnesh!!! Kolata ti e fantastichna po-huubava ot neia niama nikyde po sveta! A ako niakoi ima redstava ot AUDI -shteshe da se iztrepe da ia kupi, ama :-)))
Pazi go! Ne go prodavai, cenata mu moje ida se udvoi!
Priznai si - kato si dal tolkova pari - kak moje da ia podariavash samo za 4500 - pochni da ia prodavash ot 9000 lv



Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: Naaxo]  
АвторMaXo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 01:31



Ti si nekoe tupo kopelence nali?...........ama 4estno.Tupo sashtestvo takova ...napisah 4e shte mu vzema okolo 4500 ili malko pove4e ...........za 9000 4ovek bi mogul da vzema nqkolko kato kashtata ti na selo ..............tva da ne te pravi tajen i ozloben oba4e.



Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: MaXo]  
Автор tsvet4O (AUDI)
Публикувано26.01.04 09:03



Абе май тебе всичко те прави тъжен и озлобен, ама няма да се плашиш - ще продадеш Мега Аудито за луди пари - незнам как не се е продало още



Тема Re: Cena na Audi80 B3нови [re: MaXo]  
АвторAudimaxo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 09:33



Tvoito e tva barzoto ot bojuri6te, kadeto ne se udarja6e mnogo varvejno..............ti vinagi si si mislil 4e kara6 nekoq S-ka. prodai q za tazi zena be sme6nik +GAZOVATA TI UREDBA .REalnata zena na tazi tvoq strela e 1150lv. s palna gazova uredba........



Тема Re: Cena na Audi80 B3нови [re: Audimaxo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано26.01.04 11:04



Tva e realnata cena na zadnika ti bez hemaroidi za 1 godina eksploataciq be muhlio.




Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: tsvet4O]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано26.01.04 11:12



Ne se e prodala zashtoto oshte ne sam trugnal da go prodavam be dushko............kopele iskam da sreshtnem i da vidim tvoeto mega audi dali varvi po katalog pone kolkoto trqbva............99% 0-100 si po-zle i ot men vypreki 4e si 2.3 ...........ama karai go toq tvoq gotin dzverdeto tropa i hlopa i si misli 4e si vzel neshto qko za 3500.Iskam edno sastezaniice s neveroqtnoto ti audi ..........dali nqma da stanesh za smqh.........kolko ti e kompresiqta ama 4estno ..........meril li si q ili ne smeesh?Az prodavam zdrava 80ka 91 godina s ne malko extri na 150000 km zastrahovka za 400 i gazova na 30000 koqto mi struvashe 350 ............i vie idioti tupi mi kazvate 3500............a ve vijte vuv foruma 4e ima obqva za takova audi 89ta godina za 3500 be ......neshto nekvi anonimni laina se opitvat da me zasegnat ama kakto i da e


Редактирано от MaXo на 26.01.04 11:16.



Тема Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: MaXo]  
Авторt_tenev (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 12:04



kompleksiran, sled kato shte smeniash takuv "samolet" za Opel, puk bil toi i GSI :) By the way - kato kupish Opel-cheto, SHTE MU SLOJISH LI I NA NEGO GAZOVA ???? Ti mai zatova i tursish tolkova pari na taia kolica - da imash za gazova na GSI-kata, nali ??????? Ia vzemi prodai "iztrebitelia" si na onzi tvoi priatel za 4.500 i spri da se zaiazdash s normalnite hora ot foruma!!!



Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: t_tenev]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано26.01.04 12:44



OK maham gazovata i ti q davam za pove4e ..........navit li si smotanqk?Mnogo qsno 4e na kola pulna injekciq nqma da slaja gazova za 500 leva......az kvo da napravq az 4e si sabral samo 3000 leva i si tarsish kola?Neshto mnogo ti byrka v dupeto taq gazova...........i kakvo kato e s gazova zadnik? .............moje bi neshto i e stanalo li?Toq forum trqq se zakrie prosto.........samo zaqdlivi glupaci se obajdat.




Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: MaXo]  
Автор tsvet4O (AUDI)
Публикувано26.01.04 12:54



Що продължаваш да се излагаш, приятелю? Много си забавен...
1. Колата ми даже не е 2.3, а 2.0 и ти гарантирам, че дълго ще й гледаш стоповете, ако се пробваме, което няма да стане, защото не ме интересува.
2. Защо да е раздрънкана?!? Трети месец в няколко сервиза не могат да намерят една гайка по ходовата част, която е за смяна Надали твоята мега 80-ка 1.8 е дори в подобно състояние.
3. Стига си ми изброявал колко пари си дал - никой няма да ти иска газовата - и без това цените на газта вече са в космоса... Както и каското - то си е консуматив... Сега ще кажеш, че и данъци си плащал
Айде не се излагай повече и не ми отговаряй



Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: tsvet4O]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано26.01.04 13:02



Kak nqma da ti otgovorq na tupiq posting ve gotin .............kaskoto bilo konsumativ ................are ve vazmojno li e tolko da ti e akula ..........pove4eto koli se prodavat bez kasko ........ili s kasko izti4ashto sled 1-2 meseca.........4atkash li?Mnogo hora tursqt 1.8 karburatori to4no za da im slojat gazova i da ne im pravi problem.A tova dali moqta e po-razdrankana ot tvoqta..........pi4 prosto ne se samnqvai 4e karash koshnik .............az sum gotov da ti go dokaja kato ti skysam gaza na 400 metra vypreki 4e sam s kola 90 konq a ti sys 115 .........iskam da vidim kak shte ti gledam stopovete..........prosto dokaji 4e ne karash koshnica.........shte ti q zase4em 0-100 s G-Tech da vidim dali davash katalojnite vremena..........normalnite koli gi podobrqvat.




Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: MaXo]  
Авторaudimaxo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 13:52



Aide da q zimam za skrab.Ti si palen ne6tasnik i sledva6tiq pat kato te vidq 6e ti otreja PIKALOTO...............



Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: audimaxo]  
АвторMaXo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 17:13



Ok az ne se kriq



Тема Re: Davam ti max 3.500, ako e....нови [re: MaXo]  
Автор tsvet4O (AUDI)
Публикувано26.01.04 18:01







Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: MaXo]  
АвторNaaXo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 23:46



Naaxoo, Naaxo!!!
. Ама не си продавай колицата!!!
6те искат и о6те хора да иа купят! Аз примерно ве4е съм на опа6ка пред вас .... и колко о6те хора 4акат! Ама давам кум 9 000 лв. Дано на мен да я продаде6. И не се бои за КАСКОТО - то твоито е без лимит за срока ама другите не го знаят - ве4но каско!
Ама и ве4на кола има6. И ти си ходи на състезаниица докато склони6 да ми я косне6 за 9 бондака, ама не се хвали, 4е да не вземе да изпу6и колицата.
a i drugo - goliam muj si - kanara napravo - bii se s vsichkite nared, purviat kato nabiesh - drugite veche niama da ti praviat vpechatlenie i gi nadbiagvai s kolite i otvreme navreme im bii po niakoi shut..
ei, i da mi pazsih kolata - 9 000 ne sa malko za tazi EXTRENA kolichka s vsichki extri!! i samo katosi pomislia - tazi syvsem blizka , syvsem skoroshna 1991 godina, ami to si beshe vchera napravo ( KAK MOJE TOLKOVA NOVA KOLA DA IA PRODAVASH TOLKOVA EVTINO)


Naaxo( ili drislio), tova ne e glasa na maika ti, ne e i niakoi tvoi koshmar :-). I si tolkova zastrelian, che kato ti skuma tarataikata na Bojurishte i kato ti podaria troina doza tupalki i podsechki - ti vse shte si bydesh syshtoto odriskano izprajnenie!
Taka che- kakto i da te pogledne chovek - vse si si bokluk i neshtastnik i zatova vzemi si rygni neshto otzad i si hodi pone usmihnat i zadovolen



Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: NaaXo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано28.01.04 00:43



Oks 4akam da me shamardosash ........i PODSE4ESH hehe .............begai da vidij maika ti da ne ti podse4e mlqkoto ,stiga si se pravil na babait. Ne mi stana qsno kyw e problema ........ako iskam i 20000 shte i iskam ..........ti shto se obajdash.Qvno si obi4am kolata i ako nikoi ne mi dade tiq pari za koiito shte q pusna da se prodava shte prodaljavam da si q karam,vseki precenqva za kolko bi se razdelil s voziloto si.Are az spiram da pisha 4e mi zatapq temata .........kato q prodam shte se razbere koi kriv i koi prav.


Редактирано от MaXo на 28.01.04 01:04.



Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: MaXo]  
Авторfox (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 08:50



Momci!!!-ima edin klub,nare4en-"za popurjni",6to se ne probate tam?!?!?!?!?
Tuk mislia ,4e ne e miastoto za podobni postingi!!!!!!!Haide,molia vi-oravete tona!!!



Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: fox]  
Авторbia4 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 10:32



Brato obe6tavam ti 4e pri parva vazmojnost kogato te vidq 6e ti izbiq n.......broq zabi i vsi4ki tvoi kompleksi otnosno co6nizatati i ovalnoto ti tqlo...........IZGORQL SI



Тема Re: Abe ti mai si mnogo smahnat i....нови [re: bia4]  
АвторPrebit (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 12:13



Otivam da si vzema protektor za zubite........i nqkolko pampersa v koiito da se posera ot strah.Nqma na4in da me vidish nqkade shtoto az ve4e spiram da izlizam ..........nema da se podloja na toq risk!!!Ne ti li haresva moito tqlo.........bate Gen4o si ti ostava lubimec i tva si e.



Тема Бахти тоя Махо мноооо ме кефинови [re: MaXo]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 11:03



Яко се пали, типа. Абе кой нормален ще си вземе кола от такъв хахавец, още повече ,че въпросния яко се хвалеше до преди време как и е разпорвал задника на тая колица на Божурище. Абе кой ненормалник си купува Ауди 90 коня за да ходи да дърпа ластици с него. Бахти, вземи си една италианска кошница с самолетен мотор за 2000лв, и пили гуми на летището. А пък Аудито си е за возене на задника.



Тема Re: Бахти тоя Махо мноооо ме кефинови [re: Цeцo]  
АвторMaXo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 12:18



Vzeh go za vozene na zadnika si oba4e mi e bavno i tova e pri4inata da go prodavam ...iskam nqkoi opel da si vzema 2.0 16v Astra ili Vectra .............audi shte karam kogato imam nqkoga pari da podarjam turbinovo audi S2 primerno .........ina4e nqma smisal.Kvo razbirash pot razporva zadnika .............4at pat sam se puskal da q proverq s drugi audita kato moeto i razni koli 90 konq za da znam kakvo i e sastoqnie.Kefi me 4e varvi dobre za 90 konq i tva e .........puskal sum se za da se izkefq kato biq s mnogo nqkoq druga 80ka i to na gaz Na 4ovek ako mu e skapana kolata i ne varvi nqma da se puska nali se seshtash ..........ama are pisna mi da sporq moje li nqkoi da zaklu4i temata?



Тема Бахти тоя Махонови [re: MaXo]  
АвторNaaXo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 21:58



I mene me kefi :-)) govori si gluposti, oplita se - perfektnata kola ,skusana ot systezania.... hehehe :-))
Po-gotinoto e ,che obijda vseki koito mu napishe neshto :-)) to tova ne komplexi, a bolestno systoianie mu vikat :-)Ama taka si e - triabva da ima po edin bolen mozyk s shutovski pantaloni i piskiul na nosa, ta da ima i zabavlenie :-)))
A inache niama po-smeshno neshto na toia sviat da prodavash 13 godishana kola i , makar i audi, i da ia opisvash kato da e izliazla ot magazina :-))) a puk stava vypros i za italianska :-))), dotroshena po bulgarskite putishta (pri tova sigurno s mrysna gas), dopulnitelno zahabena ot gazova butilka i izparitel
Ama cirka e pulen , molia, zataete dyh , MaXo-NaaXo e na manejaaaa !!!!Ochakva ni porednia cirkov nomer na paliachotoooo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.