Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 16.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема TENEKEDZIJKI I BOQDZISKI USLUGI  
АвторCABRlOTO (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 21:58



TENEKEDZIJKI I BOQDZISKI USLUGI, KAMERA WISOKO KACHESTWO I KOREKTNI CENI TEL 0888 380942



Тема Re: TENEKEDZIJKI I BOQDZISKI USLUGIнови [re: CABRlOTO]  
Авторaudiencia (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 00:12



OK. Znachi pishesh v club na AUDI - dai ceni na boia pri normalno ryjdivo kupe (hehe-kato na audi ryjdivo, do kolkoto moje), rabota i kitvane + pechene Boia - metalik i normalna.
Napishi ceni na vsichko i komplekt.
Inache samo da se hvalish - ami da si jiv i zdrav - takiva kat' teb ne sa malko :-))



Тема Re: TENEKEDZIJKI I BOQDZISKI USLUGIнови [re: CABRlOTO]  
Авторguard (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 00:13



ne korektni, a konkretni ceni iskam



Тема Re: TENEKEDZIJKI I BOQDZISKI USLUGIнови [re: audiencia]  
Авторcombo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 00:14



za BG auditata i bmwtata ima nujda ot bokludjiiski uslugi, ne tenekedjiiski ..



Тема Re:нови [re: guard]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.12.03 01:08



Mom4eta , 4oveka naistina raboti dobre. Vizdal sum 2 negovi tvorenia. Ka4estvoto e na purvo myasto ne burzinata.
Plus tova ne vzima pove4e ot vseki drug.





Тема boj'a ili b'ojaнови [re: AstraMan]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано08.12.03 14:14



kakvo znachi vseki drug ???

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема imah predvidнови [re: WhitePower]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.12.03 14:32



cenite. Za men normalnoto e 100-120lv na detail. Ne znam kolko to4no vzima , no ne e ne6to super special. Tova imah predvid kolega)))) Prosto iskah da otbeleza , 4e nyama da popadnete v rucete na porednia izmamnik





Тема Re: imah predvidнови [re: AstraMan]  
Авторcombo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 14:50



tuka mi namirisva na zagovor ...



Тема sprete da sporite sega 6e wi kaza ....нови [re: combo]  
Авторcabrioto (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 13:17



znachi celta na kakwato i da e bila dejnost bilo to koli ili kakwto i da e zanajat e kachestwoto, za barzina woobshte ne obicham da goworjq zashtoto kolkoto po barzo se prawi neshto tolkowa krajnia efekt wodi do nekachestwo :) za ceni 80 lw wzimamam na detael priblizitelno :) kato za kamera se plashta dopalnitelno spored zawisi ot detaela no kato cqlo kamerata e ot 100-120 lw na cqlostno boqdiswane na kola , rabotja s wisokokachestwenni materiali taj kato az gonq krajnia efekt - wisoko kachestwo , ne rabotjq woobshte s markata BODY. Ako nqkoj se interesuwa moga da mu pokaza kakwo prawja



Тема Re: sprete da sporite sega 6e wi kaza ....нови [re: cabrioto]  
Автор Vlad777 (евакуиран)
Публикувано09.12.03 22:01



Мен силно ме интересува. Имам на моя голф удар отзад - не е много силен... изпъване леко, изчукване и боядисване. (това всичкото за престилката под задния капак) Отделно имам надраскано с ключ по двете предни врати (което може и с паста да се оправи), както и едно ръждиво петно с диаметър около 1-2 см на задния десен калник. Боята е черен металик.
На този адрес има каталожния номер на боята:



Интересува ме цена (приблизително) за:
1. За отстраняване на тези щети;
2. За отстраняване на тези щети +цялостно пребоядисване с хубава боя (металик) - примерно с оригиналната за модела
3. Премахване на отвора за задния номер и изправяне на капака.

К'во колко?!?

Редактирано от Vlad777 на 09.12.03 22:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.