Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 22.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема akomulatori  
АвторZico (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 17:31



zdravejte
iskam syvet za tova kakav akomulator da si vzema
segasniq s koito e jupena kolata e varta blue 55A

vqrno li e 4e bosh ne sa hubavi i darjat 2 god
vqrno li e 4e monbat sashto ne sa hubavi
vqrno li e 4e ot bg akomulatorite sa naj hubavi sa iskra
hubavi li sa varta ?
hubavi li sa centra futura deto gi ima v metroto ?

mersi



Тема Re: akomulatoriнови [re: Zico]  
Авторvankostrong (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 21:47



сега !!!!
оригиналниа акомулатор на ладата ми изкара 7 години и се скапа кога сложих касетофон с памет ментелив беше и дарпашре повече ток!!!
срабски марката ;трепча;
после си земах бош не че не изкара 5 години ама оште на 3 тата започна да ми прави мизерии налага се да го дозареждам!
според мен зимаи наи ежтиня с колкото мойе по голиама гаранциа и по голиам анпераж какжато и да е марка -- другото е касмет



Тема Re: akomulatoriнови [re: Zico]  
АвторLord of the Rings (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 23:52



Аз карам вече второ Ауди с Монбат и съм доволен. По принцип българските не са лоши, като техническо равнище. Само където процента на проблемните (като производство) е по-голям. За Бош не те съветвам - хубави са само тези, които са произведени в Германия, а това не можещ да го разбереш по никой начин. Същото важи и за свещите им. Имат политика да изнасят производство и сега Бош се прави къде ли не по света...
Варта са перфектни! Все пак личното ми мнение е, че не са толкова по-хубави от българските, колкото са по-скъпи. И не си купувай от Метро - трудно се ползува гаранцията им. Аз си взимам от един акумулаторджия в уличката срущу военна болница - там ако имаш проблем ти дават оборотен, докато го оправят.



Тема Re: akomulatoriнови [re: Zico]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано05.12.03 09:37



Vaznoto e da e nov akumolatora bulgarski 3 godini , bosh se sduha za 1 na suzebnata i sa e s monbat , vzimai njakakuv bulgarski s 2 god garancija i da ne ti puka
ako si dizel vzimai varta po goljam im e nachalnijat tok

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: akomulatoriнови [re: Zico]  
Авторshalababadunko (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 17:34



Ami kakvo da ti kaja do skoro i az bqh s monbat-ne ti gi prepory4vam mnogo kelavi sa,edin komshiq si ze zaedno s men Start,negoviq oche dyrji moq oche ot minalata zima zapo4nah da go zarejdam... sega i az si seh start za 75 lv 64Ah s dve godini garanciq,spored men te sa nai dobrite,monbat i te sa bylgarski samo 4e s italqnska kutiq.. ako si ot sf daje bih mogyl i da ti kaja ot kade da si go zemesh Start-a ako na nego se spresh de.:)



Тема Re: akomulatoriнови [re: shalababadunko]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 16:29



Мой познат от миналото работещ с БОШ (продава) твърдеше, че БОШ никога не са произвеждали акомулатори. Правят им ги от Варта. Ако е вярно (а той ги разбира) няма причина да си задавате въпроса БОШ или Варта.
Актуалният въпрос е Искра за 70 лв. или вносен за "мама и тати" парички.



Тема Re: akomulatoriнови [re: shalababadunko]  
АвторRED.AUDl (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 00:22



Maximum 110 lv - AC Delco - 55 MAh Tova e akumulator!
Ako ne ti stiska - kupi si BG - ama shte ti izleze prez nosa.

Evtinoto vinagi izliza skupo!!!!
(I ne go kazvam az, a veliki i bogati hora)



Тема Re: akomulatoriнови [re: RED.AUDl]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано08.12.03 11:14



be e e taka az sam s monbat i mi e na 3 godini veche i kvo ot tova ,

akumolatora kolko shte izdarzi zavisi ot kolata kolko zarezda kak kolko konsumirash kolko ja karash i taka na tatuka
i kvo sega sam a iskra na alfata i kakvo ot tova vaznoto da e nov!!!
imash li 2 godini garancija sled 3 si kupuvash nov , pak i te veche kolite gi prajat za po 4 godini i sled tva sa grobnici pa kamu li akumolatorite

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: akomulatoriнови [re: RED.AUDl]  
АвторLord of the Rings (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 13:32



Такива сентенции са само красиви думи... В техниката васяко нещо си има приложение и цена. След като DELCO са два пъти по скъпи от МОНБАТ накой ще даде ли гаранция, че ще издържат два пъти по-дълго? Едва ли... Два МОНБАТ ще изкарат поне 50% повече от един DELCO!



Тема Re: akomulatoriнови [re: Lord of the Rings]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано08.12.03 14:01



e tva izkah da kaza i az ama ne se izkazah pravilno

Alfa 155 2.0 16V Super




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.