Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 02.07.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: ruark]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано02.12.03 08:04



Мислиш ли, че не барат на паркинга?
Моя позната -> бяха отишли 2 коли, едната беше с 2 спукани гуми, по другата също беше вандалствано (точно на паркинга, но на по-далечната му част).

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: steppenwolf]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано02.12.03 08:06





"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: TheSaint]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано02.12.03 08:30




Да не си сменил цялата кола, т.е. всеки детайл?



Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: TheSaint]  
Автор ruark ()
Публикувано02.12.03 09:37



Ami sega naposleduk na parkinga ima dosta ohrana za razlika ot na4aloto postoiano snovat hora dori i kusno kum 12 (v na4aloto ohranata kusno gi niamashe) + ne davat da se vliza ako niama mesta i tn ... Kolkoto do poznatata ti 2te spukani gumi si zavisi ako e parkirala na 3 mesta kakto sum vijdal slu4ai ili ako niakoi i e imal zub ot predi tova zase4ka ili neshto takova ... Az na edin na moia platen parking v kvartala aha da mu sgur4a ogledaloto kato beshe parkiral na 3 cm ot moeto i ne moga da si vliaza v kolata a miasto imashe bol ...



Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: ruark]  
Автор lllubo (potamneni)
Публикувано02.12.03 18:15



zashto da sa ia pozasilili ohranata? spored men si e sashtata i daje vecher pak gi niama
biah tam petyk vecherta (28.11) kam 22:20 otidohme. Imashe edin pich deto puskashe kolite shtoto beshe full, edin na golemia parking i edin otzad na malkia parking. Moje i da e imalo oshte niakoj ne znam. Kato si tragvah kam 00:10-15 - niamashe nito edin ot tezi hora i kolite si stoiaha taka.
A i tozi parking ne e ohraniaem zada uvelichavat ohranata ili zada se plashat ot tiah.
Kolko po-hubavo shteshe da e da go napraviat ohraniaem.....



Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: tsvet4O]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано02.12.03 22:03



Ами не...

Ето какво съм правил:


Естествено оттогава има още един удар за ~ 600 лв. и още неща, които сега ме мързи да изброявам.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"

Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: TheSaint]  
Авторvankostrong (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 17:39



mnogo razhodi bre!!!! sega da kaja i az
za 3 godini
1 akomulator 60lv
kare man6on tamponi po dvigatelia i po nosa4ite sas sminata si4ko 300lv
4 smeni na masla s filtri 200lv
patronnik na kliu4a sa zapalvane 30 lv
remak s rolka 40lv
4ista4ki antifrizi i drugi drebni aksesoari na mnogo 50 lv da sam dal do sega
drugoto e danak zastrahovka grajdansak i pregledi
taka 4e nai mnogo da sam dal 1000lv za tri godini



Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: vankostrong]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано05.12.03 00:59



Я смятай пак...

Гражданска отговориност 3x50 лв -> 150 лв. Пътен данък 3x (незнам, аз не плащам, моята е инвалидна), каско 3x~300лв, прегледи 3x25 лв.
Само оттук имаш над 1000 лв.

Мой колега разсъждаваше като теб, само дето като седна и нахвърля на лист само каквото се сети отиде на 2200+

Мен лошото ми е, че си записвам всичко почти до най-малкото нещо и вервай ми, точно тия дребосъци дето не ги усещаш много товарят сметката.

За ролка и ремък много малко ми се виждат 40 лв. Какви си сложил?

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Утекох и аз :((нови [re: AstraMan]  
АвторXACKOBO (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 17:39



Ami krade se naporaziq v tozi dyrjava !!! Prosto nqma smisyl da si slagash muzika v kolata, kat shte se strahuvash da ne ti q gepqt deba.Razbiha mi kolata na Vitoshka deto vinagi ima hora i policiq do picariq "Ugo" . Tam mi q razbiha deba majka im i gadove.Otkradnaha mi samo CD to ama i to stiga.Ne beshe ot naj hubavite ama "Clarion" beshe na 10-12 dena




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.