Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 19.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ЮНИТРЕЙДнови  
АвторALEX (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 08:29



Хора,
за нищо на света не водете вашите автомобили за какъвто и да било проблем в Юнитрейд! Там по-скоро ще ви навредят, отколкото да ви помогнат!
отивам аз вчера с ясно дефиниран проблем- датчика за температура на въздуха подава грешни сигнали, в резултат на което се преобогатява сместта. кое е повредено?
отговора на ЕКСПЕРТИТЕ е: О-о-о-о-о! ама вашата кола има газова уредба! ами то затова....ние не ремонтираме коли с газови уредби! аз им викам- добре! дайте аз ще изключа цялото електрозахранване на колата, свързано с газта- ключ, емулатор, джет-спарк...маркуч за подаване на газ- абе всичко! от вас останалото- диагностиката де!
идва великия майстор- 5 мин на моята кола- 15 мин на съсдния крик да си лафи с колегата! абе викам му аз- виж колата- сега точно е загряла и прави магариите! не! вика той- това е от газовата- ама нила я изключих?.- значи е от ламбда сондата- абе сондата си бачка като слънце- не е от нея....
накрая издивях и ЛИЧНО им изключих цялята апаратура и казах, че си тръгвам. отнякъде дотърча приемчика и започна да ми ПОВИШАВА ТОН че не може да пипам апаратурата им. естествено аз му казах, че ако само още веднъж ми кресне ще изкарам аудито с мръсна газ през приемната като преди това не съм отворил никакви врати и прозорци! и ако иска на следващия ден да има заглавия да продължава- аз лично ще успея да потроша още две-три коли и една две стени!
представя ми сметка 56,50 лева! в нея: диагностика, изчистване на грешки, самодиагностика, регулиране на двигател. аз издивях- викам му- коя точно грешка сте изчистили? кой датчик е върнал грешка, че сет го изчистили?- добре това отпада! ами диагностиката- какво решиха вашите експерти, освен, че трябва да си сваля АГУ-то?- и това отпада. регулировка?- ами чче аз, независимо, че съм с бяла риза и съко от работа работих повече по двигателя си отн вашите майстори- и това отпадна. накрая остана само самидиагностика за 7,50 лева и си тръгнах по живо по здраво!

извода е прост- За Бога хора, не ходете в Юнитрейд!



Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: ALEX]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 09:27



Az imah nekvi yadove s injectiona naskoro i sam mnogo dovolen ot serviz MOTOMAN - zad II-ro uchilishte. No se chaka okolo sedmica za chas.

Imat si aparatura i mi gi byaha preporachali ot nyakolko mesta. Za sajalenie nyamam telefona im pod raka.



Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: ALEX]  
Авторpassat_ariva (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 17:29



Probval li si da utidesh do Autotehnika-ofizialnia serviz na Audi, namira se zad Avtoserviz drugba, sreshto nego e Bosch serviz.



Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: passat_ariva]  
Автор lnjector (man)
Публикувано17.10.03 18:03



A ti za koe "UNITRADE" govori6 ?


4injectors & 16valves

Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: ALEX]  
Автор Coupe (Дупе)
Публикувано17.10.03 22:26



Е ти като знаеш, че е датчика за въздух що не си го смени сам ами ходиш да се разправяш с простаците.



Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: ALEX]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 13:13



kato si tolkovA GOLEM SPEZIALIST ZA6TO NE SI OPRAVI SAM KOLATA .AMI HODI6 PO SERVIZITE.



Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: xxx]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 09:17



Пич,
това, което съм разбрал аз съм го разбрал защото си обичам колата и чета книжки за двг в свободното си време! не съм професионалист, а още по-малко имам претенциите да съм ЕКСПЕРТ като бракоделците в юнитрейд.
датчика ще го сменя когато съвпаднат две констатации, че проблема идва от него.
иначе съм експерт по икономика- ако искаш може да си поговорим и на тази тема, но се притеснявам да не ти нараня гордостта! аейде със здраве



Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: Alex]  
Автор injection (LPI SERVICE)
Публикувано19.10.03 10:31



Здрасти
А кой Ти каза че датчика е фирясал ??????
Или го прочетоха или го измериха ?????
Нещо не се връзва проблема на колата с този датчик !!!!




Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: Alex]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 01:25



първо,господин икономисте научете се да не лъжете.второ,никои не ви е питал какъвсте и трето" НЕСЕ ПРАВИ НА ТАКЪВ КАКЪВТО НЕ СИ"



Тема Re: ЮНИТРЕЙДнови [re: Alex]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 01:35



a i gospodin ikono miste zabravih 4e ne mislia da prodaljavam dialoga sas vas:ЗАЩОТО СТЕ МНОГО ПРОС.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.