Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 13.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема нещо става с каруцата ми  
АвторBлaдko (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 08:11



колата ми е Ауди 80 1.8s '87 (карбуратор)
имам следния проблем - като натисна педала за газ 2-3 или 4 секунди двигателя се дави нещо, придърпва и не ускорява. след това вече дръпва здраво!!
това го прави и на газ и на бензин!! на газ се усеща постоянно, а на бензин - предимно на студен двигател. щом го прави на газ и на бензин значи не е от карбуратора..., ама къде?? предварението ли не е правилно, вакуума ли нещо се губи?? държи добри обороти на празен ход (на бензин като че ли понякога спадат с около 100 оборота на празен ход!!).
не мога да разбера какво става, много гадно

моля някой да каже нещо ако се сеща!!



Тема Re: нещо става с каруцата минови [re: Bлaдko]  
АвторLord of the Rings (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 11:16



Мисля, че най вероятно е вакуума - не е съвсем свършил, но изпуска по малко. Виж дали е добре уплътнено на всякъде, а също така провери и за запушване.



Тема Re: нещо става с каруцата минови [re: Lord of the Rings]  
Авторattrix (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 09:01



e ako problema e vav vakuuma to toj maj samo na predwarenieto move da povliqe po tozi nachin..., inache kyde drugade moze da dade opisania efekt (defekt) che da vliqe i na gaz i na benzin...



Тема Re: нещо става с каруцата минови [re: attrix]  
АвторFurious (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 09:19



Mislq che e prav che imash problem s vakumite . Nqkade qvno imash probiv i ottam ti smuche vazduh i obednqva smesta .



Тема a spored menнови [re: Furious]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 15:40



ti e zadrysten karburatora i po-tochno uskoritelnata "pompa"..ne znam shto ia narichat taka taia dzhadzha, no ideiata i e da wpryskwa benzin pri riazko podawane na gaz. namira se w karburatora-majstorite triabwa da ia znaiat...
spored men kolata ti zabiva nos zashtoto ne i dostiga benzin w nachalnia moment..posle shtom uskoriawa dobre znachi smesta i e dobra...no proweri i wakuum4etata de



Тема Re: a spored menнови [re: DLCl]  
АвторBлaдko (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 15:53



ще я водя на майстор май, видяло се е
проблема го има и на газ, така че явно причината не е в джаджите на карбуратора... нали газта минава транзитно през него
ама сам надали мога да прегледам уплътненията... :(
един приятел каза че след подобни проблеми са му сменили гарнитурата на смукателния колектор към главата на двигателя... и се оправила работата




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.