Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 22.09.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема audi a6/100-1995god 4ipнови  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 19:26



niakoi moje li da mi kaje po kakav na4in moga da preprogramiram orginalnia 4ip koito e na kliu4a problema e 4e kolata e zagubila sama koda i sega ne moje da se preprogramira kliu4a na novo az imam koda na kolata toi e s 5-tsifri i sas programata vag-com 3081.exe vkarvam 4ipa v avarien rejim kato nabera orginalnia kod na kolata i dori ia palia v avarien rejim no sled kato ia izgasia zipa pak blokira prosto ne moga da nakaram 4ipa da zapomni kliu4a niakoi moje li da mi kaje po kakav na4in moje da stane tova az za sega si mislia 4e triabva da se kupi prazen kliu4 i toi da se programira no dali e taka ? ili ima niakakva posledovtelnost



Тема Re: audi a6/100-1995god 4ipнови [re: ss]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:20



Слагаш нови батерии (4бр. Varta) в ключа.
Поставяш го в контакта за запалване натискаш и задържаш копчето на ключа. Завърташ да запалиш и не пускаш бутона 5-10 сек. После гасиш и пробваш отвън дали управлява централното. Ако не нещо не си сложил добре батериите. Те се намират трудничко и гледай да не са по-тънки че не дават добре контакт.
Айде със здраве и успех.

Н



Тема Re: audi a6/100-1995god 4ip [re: Hиkи]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 17:11



tova za koeto si mi pisal ti se otnasia za po novite modeli vaprosnata kola tsentralnoto i ne e prez orginalno distantsionno a 4ipai niama zahranvane
4ipa e edna kapsula v klu4a a ima samo edna bateria koiato e za edna lampa deto da si osvetiava6 klu4a v opisanieto na vag-koma pi6e 4e kato se logna s kolata triabva da otida na adaptatsia i na adres 01 kato pro4eta na moia klu4 e 4 tam triabva da napi6a 0 i da go seifna az i tova pravia no posle kato pro4eta e pak 4
da ne bi da triabva da se sloji prazen klu4 i togava da se programira toi




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.