Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 30.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Audi A4  
Авторkaljo (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 23:38



Moje li nekoi da mi kaje pri pokupka na audi a4 za kakvo da vnimavam? Imali fabri4ni defekti i ako ima kakvi. pri dvigatel 1,6 101ps kakav e razhoda na gorivo i zaslujava li si da se kupi ako e na 200 hil KM ?
10x predbaritelno !



Тема Re: Audi A4нови [re: kaljo]  
АвторA4 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 12:27



Mojto e A4, 1.6, 101 konja, vzeh go na 147 000 i dosega sum dovolen. S vkljuchen klimatronik mi harchi njakude okolo 8.5l/100km - gradsko , vse oshte ne znam kolko shte mi harchi prez zimata. Tromavo e za tova kupe , no vseki si znae za kakvo shte mu sluji. RAzhoda zavisi i ot karaneto!

Uspeh pri izbora



Тема Re: Audi A4нови [re: kaljo]  
АвторLevski (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:21



moito e na 200 000 km i nema griji. vsichko zavisi ot poddrujkata. ako e hodilo redovno v serviza za tekusti proverki i smeni ... ste durji oste mnogo.

spored men 1.6 ste e tromavo. Moita susto ne e jaka - 125 konja no dobre nabira i na niski i visoki skorosti. Pri 4 choveka v kolata ste imash problemi

kolata inache e super - da si ja karash dulgo i sus zdrave!



Тема Re: Audi A4нови [re: kaljo]  
АвторLevski (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:26



zabravih da ti kaja!!
ako kolata e proizvedena ot 10.1994 do 07.1995 god i ne e smenen motora - direktno ti kazvam da NE ja kupuvash!
Imat fabrichni defekti po motora, koito sled 07.1995 sa opraveni. Pochti vsichki modeli predi tova ili im smenjat motorite ili gi modernizirat dopulnitelno! Taka che gledai za tezi nesta. Imam poznati s A4 prez 1997 god pri 60 000 km im se potroshiha nekakvi lageri i AUDI im smeni celia dvigatel bezplatno, zastoto znaeli che imat propuski v motora.

are sus zdrave...



Тема Re: Audi A4нови [re: Levski]  
АвторPil (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 16:00



А4 са супер НО само ако я гледаш отвън,двигател супер скъпа подръжка,всичко е блъскано с електроника и не можеш да я пипнеш без да кихнеш на някой сервиз,вози не кой зхай колко комфортно (за парите които ще дадеш)проблеми с въздушния не питай за цена и не на последно място в класацията на Автобил за последните 6г. е някъде около Голфа (46 Номер),наскоро излезе подобна англииска такава аз лично въобще не я намерих при нормалните коли.Виж Японките това е друга приказка




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.