Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 22.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Застрахователи?  
Автортъpceщ (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 10:47



Здравейте!
Можете ли да кажете какво Ви е мнението за различните застрахователни компании? Кои бихте препоръчали, от кои сте доволни и кои да се избягват?

Благодаря!



Тема Re: Застрахователи?нови [re: тъpceщ]  
Авторgambini (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 10:59



Veche 3 ta godina polzvam uslihite na BUL INS i sam mnogo dovolen.



Тема Re: Застрахователи?нови [re: gambini]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 13:13



Никога в Юпитер - и предай и на други - забрави за тях.



Тема Re: Застрахователи?нови [re: тъpceщ]  
АвторFace (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 13:43



Ако питаш мен ходи в Витоша или Булстрад, не си и помисляй даже за Булинс и други подобни 'мутренски' ЗК нема откачване от тех после един път платиш ли трябва да плащаш до дупка вярно е че кола на Бул Инс няма открадната, но те и други от тяхния род бивши мутри ги крадат колите ни



Тема Алианц!!!нови [re: тъpceщ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.11.03 16:21




Поне за плащане, нямат грешка, като пример мога да ти дам, мой приятел, който се удари, но не беше виновен и от гражданската отговорност на дргуата кола (в Алианц) му изплатиха 3800лв. обезщетение


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Армеец само в краен случайнови [re: |Kyky|]  
Авторacca (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 22:58



Армеец взимат най-малко пари за застраховка, но на мен ми се случи да ме ударят и по гражданската на другия оставих Армеец да ми я оправи, като след това си вземе парите от фирмата по гражданската. Правиха ми я повече от ДВА МЕСЕЦА в сервиз булвално на края на София (ама наистина от там почват полята)!!! Накрая ми поискаха да си платя едни драскотини, които те без да ме питат ги изчистили, по цени на фирмен сервиз.
Колата ми я предадоха в отвратителен мръсен вид с парченца стъкла, кал и петна от не знам какво. На логичния ми въпрос защо в такъв вид ми казаха, че нямят пари за мивка (ами при толкова мивки, защо не сключите договор с някоя!). Накрая отидох на друго място, за да дооправя това което не беше направено както трябва.



Тема Re: Армеец само в краен случайнови [re: acca]  
АвторRED.AUDl (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 23:40



Ima mnogo zastrahovatelni kompanii i vsiaka edna si ima i dobri i loshi strani. Vinagi ima i dovolni i nedovolni. Nai-vajnoto e da znaesh tynkostite po usloviata na zastrahovane na vsiaka firma i kakvi servizi i plashtania po sle praviat.
Moiat nai-iskren syvet kum teb e - zvynni na 953 0220 ili 9533450 . tia telefoni sa na neveroiaten ofis s mnogo dobre podgotveni profesionalisti - tam shte ti napraviat kratko i iasno prezentacia koia zastrah. firma ima svoite + i - . Shte ti kajat kyde nai-byrzo izplashtat ili remontirat i kup takiva neshta. Aко има станесх клиент ти пражиат доста жестове - свалиат ти процент от премиата като БОНУС, иамт 4овек, които идва с теб да се разправиа, когато има 6тета и т.н. Много полза има ....та моиа свет - звънни имя ни6то не губи6 и прецени.
УСПЕХ
И иавно си си купил кола, 4естито, каква е?



Тема Re: Армеец само в краен случайнови [re: RED.AUDl]  
Автортъpceщ (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 09:42



Не съм още, но вече си търся нещо конкретно - Audi 80 B4, 2.0E с екстри. Искам да съм подготвен, и за това питам, така че като я взема веднага да оправя всичките бумащини
Ще послушам съвета ти и ще им звънна, а това какво е, някаква агенция, как се казват?
Аз се колебая м/у Алианз, Булинс и Булстрад...



Тема Re: Армеец само в краен случайнови [re: тъpceщ]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано06.11.03 09:53



abe ako pitash mene BulIns e ama kakto si reshish
a kato ja vzemesh neka si napravim edna gonka

Alfa 155 2.0 16V



Тема Re: Армеец само в краен случайнови [re: тъpceщ]  
Автор brabusGTl (член)
Публикувано06.11.03 10:35



Не съм много сигурен, но за Алианц си провери дали за коли под 10 000 лв. % на вноската да не е много голям. Чух някакъв такъв коментар, че политиката им е да застраховат само скъпи (нови) коли, а за по-евтините просто дигат % на премията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.