Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 03.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Правилно си чул!нови [re: brabusGTl]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано06.11.03 10:47



Аз работя там , въпреки всичко имам валутно каско в "БулИнс"


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Правилно си чул!нови [re: |Kyky|]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано06.11.03 18:05



То беше за коли над 7000 лв., нали?



Тема Re: Правилно си чул!нови [re: tsvet4O]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано07.11.03 00:09



Валутно каско в БулИнс се прави на коли под 10 години.
10.3 % възоснова на оценката на колата ти



Тема Ами, да де!нови [re: TheDrill]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано07.11.03 11:30



Мойта кола е под 10 години и съм платил 10% застрахователна премия, възоснова оценката по ШВАКЕ!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kyky| на 07.11.03 11:34.



Тема syvetнови [re: тъpceщ]  
АвторRED.AUDl (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 23:50



Znachi agenciata se kazva INTERPRIMA, ofisa im e do Poshtenska banka pri NDK. Te sa predstavitel na vsichki zastr. kompanii i praviat vsiakakyv tip zastrahovki. Nali ti kazvam - hubavoto e, che vmesto da se lutash - te shte ti dadyt pulna INFo + syvet - kyde e nai-izgodno, kyde plashtat nai-dobre, koi servizi sa dobri i t.n. i kakto ti spomenah - imat si chovek, koito pri sluchai na shteta hodi s klientite do zastrahovatelite i toi poneje e zapoznat s tynkostite - uspiava da ti izdeistva max usluga i plashtane za kum teb. Taka che - zvynkai, tyrsi Biliana ili Darina, kazvash, che te prashta edna madama s cherveno audi, koeto si plashta tam zastrahovkite (moje i da se setiat) i ...izlizash s nai-dobrata zastrahovka :-))
No predi tova - uspeh s kolata - ne byrzai! Tyrsi ne tolkova pripriano, vajnoto e da ne sujaliavash posle. I posle kato ia kupish - oshte na syshtia den i pravi KASKO (i imai predvid podrobnostta, che predi kaskoto - triabva da slojish alarma s distancionno, za da markirat kolata)
GOOD LUCK!



Тема Намери си застрахователен посредникнови [re: RED.AUDl]  
Авторacca (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 15:40



Red Audi е прав. Намери си застрахователен посредник, това няма да ти коства нищо и ако са точни, когато имаш проблем те ще те съветват или ще бъдат със теб. Ако колата ти е под 7000 лева и над 10 години за всички застахователи тя е с висок % на застраховка и ниско покриване на щети за теб (само по експертна оценка на компанията, която почти винаги е занижена). Това е.
ПС. Опитай се да си доплатиш застр. премия, за да ти я застраховат над 7000 лв., тогава имаш шанса ако нещо се случи да поискаш да ти я оправят в техен сервиз.



Тема Re: syvetнови [re: RED.AUDl]  
Автор CheGevara (непознат )
Публикувано11.11.03 17:47



zdrasti RED.AUDI
moito e masleno zeleno :) ste mi kajesh li kato otida do Интерприма какво да кажа? Кой ме праща, могат да не се сетят за твойто червено бижу - име ми трябва?

а за тел. ти номер ще ти дам емайл ... webmaster@dulaine.com



Тема Re: syvetнови [re: CheGevara]  
АвторRED.AUDl (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 22:11



Ami kato otidesh v Interprima - pochvash v svoboden razgovor , svoboden text i si govorish kakvoto ti doide naum. A ako she se pritesnish - napishi si na listche vsichkite ti problemi i deklamirai teksta - she te izslushat, sigurno e.
A az moia telefonen nomer ne si go zameniam za koito i da e e-mail :-)) ako shte i s 4 br. POP3 da e :-)
Ama s deklamiraneto ako se spravish, chudesno she e, she se setiat i za men, podgotveni sa i daje znaiat za tova, tuk vyv foruma.
I aide, uspeh



Тема Re: syvetнови [re: RED.AUDl]  
Автор CheGevara (непознат )
Публикувано12.11.03 22:58



za RED.AUDI
tova che ste me izslushat tam e sigurno, a dali ste se setjat za teb .... trjbva da se proveri
az susto ne razmenjam tvoja telefon za email vij za AUDI A4 Quattro Facelift ste se zamislja :)

no az ne govoreh predi za razmjana ... :) ...

Interprima ste ja posetja sus sigurnost, no za sujalenie njama da e skoro ... rabota ... znaesh kak e




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.