Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 24.04.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови  
АвторDERMANOV (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 18:31



Mislq da si vzimam druga kola smenih starata imah audi 90 2.3 quattro 20v mnogo bqh dovolen no pretarpq udar iskam da si vzema A4 ili ne znam ne6to ot negoviq klass molq kajete ot kakvo da izbera smisal kakvi dvigateli 1.8T ili 2.3 pak mersi predvaritelno!!!



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: DERMANOV]  
Авторspe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 10:44



kolega, az imam a3 1.8 20V i mashinkata e mnogo dobra. za kupeto na a4 1.8 20v moje i da e slabichyk motora, taka che vzimai 1.8T ili 2.6. ako iskash pak coupe - vzimai a3 - men lichno mi haresvat poveche ot a4, no sa i po-skypichki (nejasno zashto)



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: DERMANOV]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано29.10.03 13:57



Зависи от стила ти на каране и финансовите възможности... Лично аз смятам, че 1.8Т е много добър избор в твоя случай....



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: DERMANOV]  
Авторguard (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 18:32



Samo ne si vzimai 1.8T, niamam nishto protiv dvigatelia, daje mi haresva, no poslednia put na edno momche deto cara Audi A4 1.8t, turbinata mu beshe zaminala i go surpriziraha s 1800eur za nova



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: guard]  
Автор 1.8T ()
Публикувано29.10.03 18:54



Сигурно е бил голям безхаберник! Вярно е, че турбото може да се скапе, ама то и китайците може да ни нападнат...

Иначе аз няма да казвам за кой двигател съм



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: 1.8T]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано29.10.03 20:22



И аз се притеснявах за турбото, ама като разбрах че на старо от италия е 50 евро турбина ККК (такава ли е на 1.8Т?) Та вече почти съм се навил на този двигател....

И леко с китайците, че и там вече се правят Аудита
Баси... скоро всичко ще е маде ин чина

---
If everything seems under control, you're just not going fast enough.


Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: int 27h]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано29.10.03 22:34



AUDI няма да си позволят компромис с качеството - яко ще ги гонкат по тоя параметър, а с ефтината работна ръка ще свалят цените, да се надяваме скоро S8 да струва 10-ина хил. лв.... Ех, мечти....



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro?? [re: DERMANOV]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано30.10.03 14:44



1.8 T Quattro e nai uda4niqt izbor(spored men)



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: deliveryman]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано31.10.03 10:07



kuatroto e po tromavo na starta
vervaite mi imame mnogo takiva audita tuka i 1.8 t quatro i bez
a ako izkash iztinska begachka i komfirt obarni se italjanskite dvigateli s turbini a ako izkash zdrava kola Audito si e nai dobroto

Alfa 155 2.0 16V



Тема Re: Kajete kakvo da si vzema koe e po dobro??нови [re: WhitePower]  
Автор lce Boy (непознат )
Публикувано01.11.03 07:27



Vij sega brato ne znam na kolko godini si no ako iskash bega4ka za gonki i tn. vzemi 1.8t gledai da e quattro moje da sa tromavi na starta amamalko Alfi shte ti se oprat po bairite(da ne se zasegne niakoi).Plus tova tozi 4 cilyndrov dvigatel s turbina niama koi znae kolko jivot v nego.Ako puk iskash zdrava i sigorna kola za olegnal shofior i normalno karane vzemi V6-taka.Verno 4e shte har4i malko pove4e ama ne e tolkova problem.


Once u go Audi u never go back




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.