Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 09.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 17:25



Кара ли някои Audi 100 около 91-93 година с 2.0 16V двигател?
Колко харчи и става ли на газ?



Тема Re: AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови [re: Niki]  
Автор brabusGTl (минаващ)
Публикувано10.09.03 09:45



Айде дайте на момчето малко повече инфо!!!
Значи това което пиша е по думите на мой съсед за неговото AUDI 100 2.0 16V Quatrro Avant '93 г. Взе го наскоро, преди около 3 м., мисля за около 7000 лв., смени някакъв успокоителен вал(не съм много сигурен дали така се води), съединител, гумички на клапани, гарнитури и др. за около 1500лв. и сега наистина двг-то работи много добре. Газ не е слагал и разхода му в града с климатроника е около 11,5~12,00(така твърди). За двг-то ми то е 140 к.с и като всеки 16V му трябват обороти , за да покаже на какво е способен.
Защо не си потърсиш 2,6 V6 - 150 к.с. верно е само 10 к.с. отгоре, но 6-така си е друго нещо - за него разход около 14~15/100км. (бензин).



Тема Re: AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови [re: brabusGTl]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 10:26



Благодаря ти!
Количката пътува в момента от Швейцария, но за мен е важно да знам какво да очаквам.
Това с разхода ми изглежда прилично, но ме притеснияват тези 1500 лв. дето се дават веднага след като го купиш.
Винаги ли е така или въпрос на късмет?



Тема Re: AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови [re: Hиkи]  
Автор HlTMANМодератор (The DarkSoul)
Публикувано10.09.03 10:33



Ne e taka .. obiknoveno se davat 300 - 500

Smeniat se remuci, masla ako niama drugi problemi si s tova.

Inache alarma ako iskash zastrahovka .. i samata zastrahovka.

WWell BE COOL



Тема Re: AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови [re: Hиkи]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано10.09.03 10:36



Според мен винаги е така, а трябва да имаш невероятен късмет да вземеш на кола която всичко да и е на 6!
Просто човек за да си е направил сметка да я продаде, явно нещо не му изнася: например смяна на съединител в Германия е нещо от порядъка на около 1000 евро.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема ne gi slushaiнови [re: TheSaint]  
Автор vankostrong (непознат )
Публикувано10.09.03 10:50



abre pich hish da ne ti puka zimai si koli4kata i karai gaz do lamarinata

smeniach angreajen remak ,rolka i maslo!! drugo ne trebva !!!!edin frehd navartia 750 000 na edna 80 siatka
i ni6to nee pipal po dvigatelai hem e 86 godina!!!
a kamo li za 100 koito e po nov model i po visok klas a da ne govorim 4e e i po novi4ka!!
aide 4aoi i po poleka na zavoite



Тема Re: ne gi slushaiнови [re: vankostrong]  
Автор vankostrong (непознат )
Публикувано10.09.03 10:58



aza rzhoda zavisi ot modela na ihjekziona
v smisal za gazova uredba moje i za okolo 450 leva da ti slojat i 6te gori okolo 10 izvan gtadsko
no za tia pari dosta ne6ta sa pooriazani za kam 700 leva mislia 4e 6tee kakto triabva uredbata
i razhoda triabva da spadne



Тема Re: AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови [re: Hиkи]  
Автор brabusGTl (минаващ)
Публикувано10.09.03 12:16



Не се плаши, той още като го купуваше го предупредиха за този вал, че е за смяна, а и самия ДВГ си тропаше(абе нямаше добър звук), затова и му смъкнаха от цената с около 1000 лв. и като я отвориха за смяна той просто се поувлече с подмяната на части и затова стигна до 1500 лв.
Другите са прави - сменяй масло, ангренаж и РОЛКА (задължително), провери накладките и карай със здраве.



Тема Re: AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови [re: Niki]  
Автор antipop (!)
Публикувано10.09.03 13:48



Един познат има такова, но не quattro. Според него разхода му не пада под 12-13 в града както и да го *гали*.

If you don't care where you are going any road will get you there


Тема Re: AUDI 100, 2.0, 16V мнение ??нови [re: antipop]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 14:09



abe mama mu stara.. kakvo o4akvate ot tova kombi.. 4e i ventilirano.. mi sha si gori na gradsko - tova e! ;)

ina4e malko me shashnahte s tova 2.0 16v ot shveicaria.. az vse si mislih 4e 2.0 16v samo v italy se namirat ;)

otnosno razhodite sled pokupkata na avtomobil... mi stigame do staria vapros koe e po-dobre - da kupish kola za 8 000lv i da dadesh dejurnite 300-500 za konsumativite deto se smeniat ili pak da kupish takava, no za 6500-7000 i da i napravish remont za oshte 1500lv. mi vapros na li4en izbor.. donaiakade predpo4itam II-to, doniakade e po-dobre parvoto.
ina4e tova kak shte ia karash - mi to si e do harakter.. mnogo ot horata v BG karat kakto biaha napisali po-gore - 750 000km i nishto pipano.. a kakav marmalad e stanal - kfo mi puka. drugi pak se uvli4at i smeniat na porazia kfoto se setiat - mi vapros na harakter be.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.