Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 22.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема razhod na maslo  
Авторvankostrong (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 22:14



zdraveite
znaete li kolko e dupostimo da har4i maslo dvigtelia mi ??
i izob6to dopusti mo li e da har4i
na edno misto vidiah 4e dori do 200/250 grama nee e mnogo na 1000km
na drugo 4e nad 100 grama dvigatela e e za remont
edinpriatel mi kazva e negovia motr pak deto ne go har4i ami o6te malko i pove4e da tsane
motora mi e na audi 80 karboraor NE 1,8
BLAGODARIA predvaritelno



Тема Re: razhod na masloнови [re: vankostrong]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 22:47



Здрасти. Ето какво пише в моята книжка дето си идва с колата за B4, 2.3 двигател:

Il est normal que le moteur consomme de l'huile. La consommation d'huile peut atteindre jusqu'à 1l/1000km.

Преведено на английски това изглежда така:

It is normal that the engine consumes oil. The oil consumption can reach 1l/1000km .

До колкото разбирам това означава, че консумацията може да стигне до 1л./1000 км ! (дано не ми се случва, че ще се притесня :). Аз на 5000км долях около 300ml. Но явно зависи от двигателя и от режима.



Тема Re: razhod na masloнови [re: Ивaн]  
Авторvankostrong (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 08:37



bree ti napravo me shashna s toia edin litar
to ne ti ami tia deto sa go pisali v knigata!
ama na tiah shte se viarva!!!
mi blagodaria za infoto 4e vzeh da se zamizliam za moito kamion4e shtoto se nalaga da dolivam niakade okolo 100/150 grama na 1000km.
znachi si4ko e normalno :)



Тема Re: razhod na masloнови [re: vankostrong]  
Автор Ngoro (непознат )
Публикувано28.10.03 09:06



Абе не знам колко е нормално но мойто 'малко' бижу лапа по литър на 1000 та и от горе и си е от всякъде за ремонт. познава се като я запалиш сутрин на студено и излезеш от зад при ауспуха и позадишаш газовете. Трябва да са 'лютиви' на мирис ако си за ремонт :)
иначе не гледай че пуши тя на студено няма как да не пуши.



Тема Re: razhod na masloнови [re: vankostrong]  
Авторvankostrong (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 09:26



ne moiata dori i kato e studena sutrin izob6to ne pu6i i kato ia nastapia iako i smeniam predavki hora sa karali sled men niama izob6to nikakvi pridimaiavania



Тема Re: razhod na masloнови [re: vankostrong]  
АвторRED.AUDl (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 23:12



hora - smeniate po-chesto gumichki na klapanite. Ot tam obiknoveno harchi maslo AUDI, a i ako gumichkite ne sa kachestveni ili stari - problema normalno e da e ot tam. Istinata e - gumichki GIOTZE (ili neshto takova) il dobyr masitor za 4 chasa vsichko e nared i obshto izliza 60 lv - det se vika - edna smiana na maslo + filtyr....
smeniate i ne si mislete za drugo! Dvigateliat na AUDI e perfekten, niama kakvo drugo da mu se sluchi (e, ako se grijite za nwego ,de)
USPEH! Niama nishto starshno - tova go pravih predi 1 sedmica :-))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.